Příspěvky uživatele - 118.44

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Křovinořez husqvarna 250 R - nestartuje, 8.7.2010
O.K :-)
Křovinořez husqvarna 250 R - nestartuje, 7.7.2010
Právě že v tom vědu hledám protože jsem ještě nevyužil možnosti si vyměnit ani palivový filtr ani vzduchový a jiný už tam snad není.A při čtení těchto příspěvků mi připadá že bych je snad měl měnit při každém startu, jinak neposeču ani hektar.
Křovinořez husqvarna 250 R - nestartuje, 7.7.2010
Každá závada je jiná ale teď mi někdo ještě chvíli vykládejte že stihl nebo husqvarna jsou skoro bezporuchové, mám oleomac 740 a nikdy jsem s ním problémy neměl a to 7 let bez stráty květinky a když koukám na tohle forum tak -nestartuje husqvarna,... celý příspěvek >
Jaké jsou zkušenosti s křovinořezy Oleo-mac?, 7.7.2010
Mám taky OM 740 asi 7 let a v práci přes 10let ale je mi to trapný furt dokola o tom básnit ale básní tu i o jiných značkách tak proč né o OM. Je to celkem dobrá značka ale asi na svoji dobu, jestli jsou to 10let staré stroje tak nemůžete od nich... celý příspěvek >
Křovinořez husqvarna 250 R - nestartuje, 7.7.2010
No to teda nevím co byste chtěl ještě více, asi řezy motorem i karburátorem a ještě aby to bylo funkční a všude proudilo palivo a potom plyny a vy by jste si sám mohl detekovat závadu to je sice možné ale na trenažéru či na animaci ale asi né ve... celý příspěvek >
Benzín, 4.7.2010
Znáte ten vtip že američani už mají auto, které jezdí na vodu?Podmínka je aby se ta voda nabrala v mexickém zálivu.Počkejme ještě chvíli a jestli se to BP nepodaří ucpat potom pojedete na dovolenou a tankovat budete moct přímo z moře.
Jaký stroj na 5ha pastvin pro několik koní, 3.7.2010
Koně potřebují pohyb, a proč by si na sebe nemohli přivydělat, koupil bych koňskou žačku, hrabačku a žebřiňák a ať se kluci nenudí a pomůžou si nasušit seno na zimu.
Benzín, 2.7.2010
To máte pilu a křoviňák plnohodnotný čtyřtakt bez úpravy ventilových sedel, to by mě zajímalo co to máte za značku?Jestli je to ale jen dvoutakt tak tam dejte normálně natural 95 tam nejsou ventily a nemá se vám co vyklepat.
Žací nůž vs. struna, 1.7.2010
Tak to asi jedině vzít celý stroj sebou a vyzkoušet, protože nevíte ani jaký je to typ ani co tam bylo.
Žací nůž vs. struna, 1.7.2010
Nožů je více typů pro vás je rozhodující průměr vnitřního otvoru, který nasazujete na úhlovou hlavu a venkovní proto aby se vám vešel do krytu a aby ho stroj utáhl.To si změřte na starém noži nebo si to zjistěte podle návodu k použití a podle toho... celý příspěvek >
Olej do Stihlu, 28.6.2010
V první řadě by chtělo vědět jakou normu splňuje používaný olej stihl a potom porovnat s olejem castel garden, jestli je norma CG stejná nebo lepší tak by jste se nemusel bát ho použít i když výrobci tohle neradi vidí a doporučují jejich renomovaný... celý příspěvek >
Pila Aram-Trade-Tools, 28.6.2010
To máte pravdu, včera jsem zhlédl film o padělcích baterií do mobilu z číny.Vyrobí vám opravdu jakou budete chtít a zajistí vám i převoz letadlem air frans do francie.Originální nápisy a hologramy nejsou problém prodávají je tam v arších tak dnes... celý příspěvek >
Hecht 143, ABG 430HB nebo Stihl FS 56, 27.6.2010
Taky jsem to s tou jednou fabrikou na Stihl a O.M nemyslel vážně, byla to jen sranda na závěr.Ale co víš jak se to vivine globalizace nás už překvapila ledasčím třeba i spojením automobilek u kterých bys to nikdy neřekl.
Hecht 143, ABG 430HB nebo Stihl FS 56, 26.6.2010
Já si to taky s OM užívám, ale nesekám tupě raději si nůž nabrousím, ale jak jsem psal testoval jsem to s borcem který dělá u kom služeb se stihlem a žasl jak to jde i s Macem.Zkoušeli jsme strunu a vysokou trávu a mac jel rychleji i když jsme se... celý příspěvek >
Hecht 143, ABG 430HB nebo Stihl FS 56, 26.6.2010
No vida takže to jsou dá se říct všechno stařenky, a co do zahradní techniky patří lépe než traktoroidní motor, dáte plnej ceres a o víc se nestaráte seče a seče.
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika