Příspěvky uživatele - 191.158

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co vaše réva?, 13.7.2010 Obsahuje fotku
Já výhony zalamuji zhruba ve výšce kde dosáhnu rukou. Loni na jaře vysazená réva roste jako z vody ale podzimní výsadba (ta je na tom růstem nejhůř) spíše regeneruje než roste. Letošní jarní vypadá dobře, konečně se mi minulý týden podařilo vysadit... celý příspěvek >
Melounoviště 2010, 12.7.2010 Obsahuje fotku
Jak dlouhé máte výhony, já mám tak metr, metr a půl ale květy skoro žádné (u rostlin na záhonech).
Zastínění foliovníku, 9.7.2010
Jelikož mám letos poprvé foliák, neudělal jsem prozatím do druhého čela okno (druhé dveře) které by sloužilo k větrání. Jelikož budu s konstrukcí výškově "šibovat" chystám se k tomuto kroku až příští rok. V jednom čele mám posuvné dveře které jsou,... celý příspěvek >
Broskev žloutne, 9.7.2010
Já používám NPK v nějaké "rychlejší" formě, případně hnojivo rozpustím v konvi a zalévám. Mirek
Kadeřavost broskvoně, 8.7.2010
A co je zdravé? Dýchat na zahradě splodiny z různých 20 let starých benzínů nebo spálených olejů v dvoutaktech? Každý má to svoje, a pokud se postřik provedl někdy před půl rokem tak kde je problém? Úroda a choroby jsou hodně odvislé od počasí, bude... celý příspěvek >
Plody cukety zloutnou, 8.7.2010
Jak máte velký květináč? Jak hnojíte? Mám obavu že rostlina nemá dostatek živin, další věc je, že rostlina umí pár prvních plodů "schodit". Mirek
Kadeřavost broskvoně, 8.7.2010
Naposledy jsem stříkal broskvoně proti kadeřavosti někdy v březnu a kadeřavost už nemám. Napadení bylo, ale ne tak kalamitní, co se dalo jsem obral ručně a nyní jsou stromky zase fit. Stále si nedovedu představit JAK by vypadala zahrádka osázená pod... celý příspěvek >
Melounoviště 2010, 2.7.2010
Velmi, ale velmi opatrně jej okopejte ať se provzdušní půda, ta rostlinka vypadá docela normálně, já mám i menší, i zkroucenější. V tomto počasí se jim bude dařit. Mirek
Melounoviště 2010, 1.7.2010
Tak je to správně ;o) My jsme z bramborama skončili již před patnácti lety. Mirek
Melounoviště 2010, 1.7.2010
Já nezaštipuji! Mirek
Melounoviště 2010, 1.7.2010
Už ho nepřesazujte, než by se zmátořil tak to bude trvat tři týdny. Asi máte hodně těžkou zem, zalívejte jen velmi opatrně, nechte půdu obeschnout, je vidět že rostlina roste. Zdravé listy mám snad jen u dvou rostlin ze třiceti. Vydržte! Mirek
Navážka hlíny na zahradu, na kterou není přístup - jak na to?, 30.6.2010
Já naložím doma (kopu ručně plac na bazének) čtyři kolečka hlíny na vozík za auto, jedu na opačný konec města, na zahradě vyložím pět koleček hlíny z vozíku a odvážím cca 80 m daleko abych navýšil záhonky. A tak to dělám každý den... celý příspěvek >
Perenospora - 7. června, 30.6.2010
A hned jsem o 0,1% chytřejší  Mám ji již nějakých 18 let na různých místech ale po letošku z ní zbude jen škrabadlo pro kočku. Souběžně s ní "v jedné díře" mám i Kodrjanku, ale ta také není to pravé ořechové a tak budou po... celý příspěvek >
Perenospora - 7. června, 30.6.2010
Díky oběma, měli jste vidět včera jak mi to rvalo srdce když jsem odstranil asi osm střapců, ale musím v tom pokračovat. Hlava je obsypaná a i když nechám jeden střapec na výhon tak jich tam bude "o dušu". Mirek
Melounoviště 2010, 30.6.2010
Tak to blahopřeji, letos je vše menší a pomalejší. Mirek z BV
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika