Příspěvky uživatele - 98.74

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Trávník pod smrkem?, 20.5.2009
Mám zkušenost s 25ti letou 18ti metrovou borovicí pinus ponderosa, která vysála vodu z půdy v průměru větším než půdorys koruny. Nic mi tam nerostlo a půda byla prašná. Vaše snaha o rostliny pod vzrůstným smrkem je hypoteticky možná ale... celý příspěvek >
Špenát a kopřivy - zkuste to, 20.5.2009
Zdravý bramborový salát. Místo brambor dáme zeleninu, místo majonézy jogurt. Ale pak už to není to původní jídlo. Buď budu mlsný a pak musím počítat s tím, že to neošidím, nebo se chci pást a pak se pasu a myslím, že se pasu zdravě. Občas taky... celý příspěvek >
Největší vžité fámy na zahradě, 20.5.2009
Máte recht. Jestli je to opravdu maturant, trochu to připomíná maturitní otázky.
Předělání studny na rezervoár dešťové vody, 20.5.2009
Nedivte se, že se vám voda ztrácí -  studna i jakýkoliv jiný podzemní vrt   - komunikuje s okolím, tím že do ní narvete spoustu vody zvenku, jenom změníte směr pohybu podzemních vod.
Rotavator Robix, 20.5.2009
Zdravim. tento rotavator je nachylny na akekolvek male zmeny..mam skusenost lebo pred rokom som mal s nim problem (rieseny tu v poslednych prispevkoch pred vami) ten srob bohatosti je ten ktory je blizsie j saniu, naozaj by som odporucal jeho... celý příspěvek >
Trávník pod smrkem?, 20.5.2009
Děti to mohou brát ze svého pohledu: "co nám sem ta máma furt cpe za kytky, když si tu odjakživa hrajeme my (ona nejspíše nemyslí:-))" Josef.
Prosím o názor, 20.5.2009
Do rybízu je ještě daleko..., ale zaujal mě názor, že jabloň má už malé plody a tudíž se už nestříká. Běžně se stříká ještě několik týdnů před sklizní. Paní píše, že je laik, to ji samozřejmě omlouvá.
Elektrická sekačka nebo aku?, 20.5.2009
Moc děkuji za inspiraci, Brill jsme neviděli, Bosch ano. Náš pozemek není v úplném krpálu, je to teď takové menší stoupání, které chceme ještě "rozkaskádovat" aby vznikly rovinky, ale to asi až časem... Každopádně o benzínové jsme přestali... celý příspěvek >
Trvalka - jak na padlí / plíseň?, 20.5.2009 Obsahuje fotku
Dobrý den, mám rok zasazenou trvalku (kvete drobnými fialovými kvítky jako chudobka), loni bez problému, na zimu zatáhla, na jaře vyrašila a teď když má hnát do květu, osypala se bílou plísní. Já - laik - jsem to identifikovala na padlí (je to... celý příspěvek >
Největší vžité fámy na zahradě, 20.5.2009
Dík za nové a prospěšné poučení, jen k některým bodům: ad c) suchým trávníkem se nemulčuje? ad g) zahrádkářům často nejde o těžbu, spíše o pestrost a výběr ovocného sortimentu.I ten rybíz, dokonce černý a jostu raději roubuji na meruzalku, abych... celý příspěvek >
Co je to za rostlinu?, 20.5.2009
Jiří: Spatiphyllum nemá takový kmínek... tohle jde do kmínku a je to i seříznuté. Osobně sázím na Philodendron nebo Aglaonema modestum. Však mrkněte na google. Karlos
Největší vžité fámy na zahradě, 20.5.2009
Nemaje zahradnického vzdělání, ale jsa několik destiletí po maturitě přidám své názory: A)Dutiny ve stromech se nikdy ničím nevyplňují  Souhlasím, ale je třeba je zakrýt nproti dešti B)U stromů dělat radikální řez, kdy vzniknou až rány o... celý příspěvek >
Tavola kalinolistá Red Baron, 20.5.2009
(pokračování - přehmátl jsem se a příspěvek odešel před svým dokončením): 5. U výšky záleží hlavně na podmínkách růstu - vlhkost, kvalita půdy, světlo... - a na vašem ošetřování - řez. A záleží na tom, za kolik let se uvedená výška myslí. 6.... celý příspěvek >
Největší vžité fámy na zahradě, 20.5.2009
Trochu se Ladislave rozporujete v tvrzeni "nemulcovat" a "zelene hnojeni". Tez jsem byl po maturite nejchytrejsi na svete, ale pozdejsi realita me naucila pokore. Neni vsechno bile nebo cerne. Samozrejme vam preji prijemne proziti maturitnich... celý příspěvek >
Sázení keříčkových rajčat?, 20.5.2009
Dobrý den. Chci se zeptat, pokud sázím keříčková rajčátka do truhlíků a sázím je více do hloubky, tak, že mi tam vadí spodní listy, co s nimi mám udělat? Nechat zasazené ve hlíně, nebo je mám nějak odstříhnout? Děkuji za pomoc...
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika