Příspěvky uživatele - 98.74

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Konifery mix z Lidlu - prosim o rozpoznani, 20.5.2009
Tisy mam ve volne pude. Nemam po ruce fotografii, tak to snad popisu srozumitelne:   V rohu terasy (zamkova dlazba) je zahradni gril/krb. Okolo nej jsou vysazene tisy, ktere tvori jakousi stenu (tedy zatim ne, ale jednou snad budou). Bohuzel se... celý příspěvek >
Jak na kuny, 20.5.2009
Dobrý den, mám dlouhodobý problém s kunami. Vůbec se nebojí lidí, drze se na mě koukají když na svítím baterkou atd. Je jich tak minimálně 5 a pravidelně dělají nájezdy na trávník a rostliny. Všechno vyhrabou, vykoušou, poválí a úlpně zdevastují.... celý příspěvek >
Co je to za hmyz - uzitocny alebo skodca? - foto, 20.5.2009
Dakujem za identifikaciu, Hmyz 2 je cesky: Páteříček obecný (Cantharis rustica Fall.) Délka 10-15 mm. Vyskytuje se na vegetaci, často na květech a keřích. Je to dravý druh, živí se pavouky a hmyzem. slovensky: Snehuľčík obyčajný (lat. Cantharis... celý příspěvek >
Tz-4k-14, 20.5.2009
V určitých letech se akorát měnila kola na třetím převodovém stupni (do pomala),jinak je to stále to samé, některé skříně pak měly možnost vypnutí dif.,jako je to na zadní skříní.Prostě jezděte v klidu dál a neřešte to.
Předělání studny na rezervoár dešťové vody, 20.5.2009
nebylo by jednodušší krapet prohloubit studnu a začít využívat její vodu???
Největší vžité fámy na zahradě, 20.5.2009
Jinak ale panu Doušovi děkuji za zřízení vlákna. Je to cenné, lze o všem přínosně a věcně diskutovat. A vůbec není podstatně, jestli si myslíme to stejné nebo ne.    Jen mluvnický nedostatek: Psal jste, že vypíšete seznam fám a nesmyslů.... celý příspěvek >
Znáte přesný název pro štěstí?, 20.5.2009
nevyhodit! zalévat a rosit, v podstatě mi stojí ve vodě.
Znáte přesný název pro štěstí?, 20.5.2009
Domácí štěstí -rostlinka drobnolistá, zelená. dcera jí zakoupila a po 2měsících suchý zbytek chtěla vyhodit, já zalévala a zalévala (jak Nastěnka suchý kořen) a odměna nádherná již po měsíci první lístky, dnes velká převislá rostlina stále stojící v... celý příspěvek >
Sudy na vodu, 20.5.2009
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, zda je vhodné, nechat si na zakázku vyrobit sudy na vodu z laminátu. Vodou bych chtěl zavlažovat trávník a zeleninu a bojím se, aby se mi něco do vody z toho sudu nevyluhovalo. Jsou zevnitř natřeny takovou bílou... celý příspěvek >
Předělání studny na rezervoár dešťové vody, 20.5.2009
Nevím, nevím, takhle na tvrdo pouštět dešťovku do spodních vod, dešťová vode je přeci jen znečištěná, co by na to řekl vodohospodářský orgán. Co když někdo o kus dál tuto vodu používá jako pitnou?
Papriky a výška květináčů, 20.5.2009
Ahoj všem. Chci se zeptat, jak minimálně vysoké jsou potřeba květináče na pěstování paprik na balkoně? Děkuji.
Sázení keříčkových rajčat?, 20.5.2009
Takže ustřihnout nůžkami nebo jakým šetrným způsobem?
Vrtací a sekací kladivo, 20.5.2009
jj, zakrýt jen vstupy vzduchu, výstupy nechat volné. A použít něco prodyšnějšího než molitan - bál bych se upečení i při běhu naprázdno ;-)   Gl.
Sázení keříčkových rajčat?, 20.5.2009
V hlíně by stejně postupně uhnily
Předělání studny na rezervoár dešťové vody, 20.5.2009
Pramen prochází po nějakém zlomu a studna je jen díra, která se do toho zlomu (nebo trochu vedle) trefila. Voda se vždy ustálí na okolní hladině podzemní vody. Když tam přilejete, po prameni odteče. Když odčerpáte, naplní se. Promiňte ten výraz, ale... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika