Příspěvky uživatele - Melisa

Rajčata pro sezónu 2015, 24.1.2015
Výběr v sazenicích není nikde nic moc, obvykle je na cedulce: "rajče salátové" či podobná nicneříkající informace.
Rajčata pro sezónu 2015, 24.1.2015
Já to myslela všeobecně, ne na toho konkrétního pisatele. Ale nedá se přidat příspěvek jen tak na konec debaty (nebo to nevidím jak) - jen to k někomu přivěsit. Tak jsem to přiklikla k tomu, který byl v tu dobu jako poslední. :-)
Rajčata pro sezónu 2015, 24.1.2015
A UŽ? :-) Už máte něco vyseto?
Rajčata pro sezónu 2015, 23.1.2015
Semínka jsou doma!  :-) Berry F1 truhlíková trojkombinace Aztek, Venus a Vilma žlutá hruška - tu už jsme jednou měli, strašně plodná, rajčátka neskutečně dlouho vydržela na rostlině, nepraskalo nic a chutnaly nám. San Marzano -... celý příspěvek >
Inspirace zahrada - fotografie?, 10.1.2015
Jestli Vám nejde o nic konkrétního, tak stačí dát do google - obrázky vyhledat zahrada, případně garden a nebudete vědět, kam dřív koukat. Případně to můžete víc specifikovat - zeleninová zahrada, přírodní zahrada, malá zahrada, divoká zahrada...... celý příspěvek >
Drnovice 2013, 5.1.2015
:-D je to možný.
Která odrůda Vám hýbe s rozumen nebo žlučí, 5.1.2015
Souhlasím s Vámi, té rozhýbané žluči je mezi lidmi zbytečně mnoho. A většinou jde o podobně veledůležité záležitosti jako třeba zvolená odrůda rajčete, o které zjistím, že mi vlastně nechutná. Hodně radosti ze zahradničení do roku 2015 všem, a... celý příspěvek >
Drnovice 2013, 5.1.2015
Je to zvláštní, ale na nás to sedí. :-) Máme na zahradě několik starých jabloní, druhů už se nejspíš nedopátráme. Ale nejoblíbenější manželovo - velmi sladké, bez jakéhokoliv náznaku kyselosti (ble :-), moje pozdně letní, s průsvitnou slupkou,... celý příspěvek >
Fíkovník, 4.1.2015
Bezva, děkuju moc, zkusím se zjara s pánem domluvit, občas jezdím do Znojma, tak že bych se stavila, pokud by na to přistoupil.
Fíkovník, 3.1.2015
V popisu fíkovníků (i na nalezených obrázcích) se liší od menšího keře po vzrostlý strom... :-)  Můžete prosím doporučit nějakou méně vzrůstnou odrůdu, která by pravděpodobně mohla přežívat v Brně? Starkl nabízí odrůdu Peretta, "severský... celý příspěvek >
Sloupovitý ostružiník Navaho, 1.1.2015
Jak to dopadlo? Ještě je tu někdo z tehdy diskutujících? :-) Existuje tedy nějaká samonostná odrůda ostružiníku, drží vám?
Zavislost rychlosti tleni kompostu na velikosti haldy a poloze v halde, 26.12.2014
Stejně - otázka, co by v kompostu "mělo být" je v podstatě jen teoretická, záleží spíš na tom, co tam zrovna budete potřebovat odhodit. :-) Na rychlost rozkladu budete spěchat jen ten první rok, po dvou zimách už budete mít kompostu nejspíš dost,... celý příspěvek >
Kalokvět, 23.12.2014
Dobrý den, mám kalokvět na zimu doma, ale (nejspíš) protože máme všude hodně teplo, vypadá trochu neduživě. Listy jsou světlé, slabé. Chladný máme jen sklep, kde ale není téměř světlo, je tam jen velmi malé okno. Co myslíte, že by bylo lepší... celý příspěvek >
Dýňové slavnosti Šebrov, 21.12.2014
Dobré a jednoduché jídlo je ze špagetové nebo jiné žluté dýně - okrájet slupku, nakrájet na kostičky. Nasypat na zpěněnou cibulku, dusit, případně nakonec trochu pomixovat, ale ne úplně na kaši. Ochutit solí a česnekem. Pokud to někdo má rád, určitě... celý příspěvek >
Bazalka v květináči z marketu - přesadit, nebo ne?, 20.12.2014
Vy se tak akorát chcete hádat, vyvracíte něco, co se nepsalo,  ale už mě to nebaví... Krásný večer a smysluplným debatám zdar!
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika