Příspěvky uživatele - Melisa

Rebarbora, 13.3.2016
Dobrý večer, je to úplně hrozné teď přesazovat rebarboru? Sotva leze... Kdybych ji obryla s velkou hroudou?
Kukuřice ze sadby?, 7.3.2016
Mě to teda taky přišlo, že se kvůli klackům nějak moc vyšiluje...  Pokud nenajdete něco venku, bambusové tyčky nejsou nijak závratně drahé a vydrží, já už je mám několik let.
Rajčata - choroba či nedostatek výživových prvků?, 26.7.2015
Shnilé konce zelených rajčat, to je co?  (Kromě toho, že je to nemilá věc  :-)))
Kiwi u plotu, 22.7.2015 Obsahuje fotku
Dobrý den, mám dva dotazy - máme u plotu kolomiktu a pořád přirůstá a zároveň usychá, zálivky má myslím dost. Čím to? A druhý - jak poznám, jestli mám rostlinu samčí nebo samičí, na cedulce to není napsáno, jen, že je rostlina dvoudomá.... celý příspěvek >
Přesazení růže, 5.7.2015
Asi to nikoho nezajímá, ale mně dělá radost, že ta potrápená růže začíná obrážet. 😊
Angrešt a nové výhonky, 28.6.2015 Obsahuje fotku
Dobrý den, ten výhonek pod roubem asi ustřihnout, že?
Neznámý keř, 23.6.2015
Bude to on, vygooglila jsem ho i s tím podzimním zbarvením. Děkuji moc.
Neznámý keř, 22.6.2015
Vypadá to tak, podle fotek je to přesně ono,  ale všude se píše, že u líčidla první mráz rostlinu spálí, ta se zatáhne a na jaře znovu vyroste - tohle má krásné podzimní zbarvení, listy se dlouho drží, některé až do jara a obráží to (mimo jiné)... celý příspěvek >
Neznámý keř, 21.6.2015 Obsahuje fotku
Teď to vypadá takto.
Odolná, voňavá a opakovaně kvetoucí pnoucí růže, 18.6.2015
Pokud by to nemusela být bílá, ale krásně sytě žlutá, tak doporučuju Goldregen, voní krásně, je hodně vzrůstná, tak by šla jako pnoucí, a barva je hodně svítivá, ta by se neztratila. A pak máme ještě obyč Emilia Maria od Starkla, ta má právě ty... celý příspěvek >
Přesazení růže, 18.6.2015
Snažila jsem se načíst tady k přesazování starších růží, co se dalo,  na chránění stínovkou jsem tedy nikde nenarazila. No nevadí, byl to stejně riskantní podnik tak jako tak, ale jinak to nešlo. Jedna větvička zatím vypadá zelená, tak se... celý příspěvek >
Přesazení růže, 14.6.2015 Obsahuje fotku
Dobrý den, růže po přesazení a sestřihnutí začla vypadat k světu, den jsme tu nebyli a po návratu je bídná. Stejně tak i poměrně čerstvě zasazehné kiwi, které ale do té doby bylo úplně v pohodě. Skoro až mi to připadá, jestli mi na to nějaký... celý příspěvek >
Jake jsou samozavlazovaci truhliky?, 6.6.2015
Já mám truhlíky prostě jen postavené na parapetu. samozavlažovací jsou hodně těžké, parapet dost široký. utírat pod truhlíky prach mě teda nenapadlo.:-))))
Červení miniaturní broučci na venkovní dlažbě, 5.6.2015
Ono ale jako není nutné zamordovat cokoliv, co se na terase nebo zahradě hne a není to člen rodiny...
Černý rybíz Ben Hope, Ben Gairm, 31.5.2015
Nevěděl by prosím někdo, je-li zmíněný Ben Hope samosprašný?
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika