Příspěvky uživatele - Melisa

Bazalka v květináči z marketu - přesadit, nebo ne?, 20.12.2014
Ano, na to právě reaguji, že se to "má" NAD, ale že by to POD stejně nikdo netrhal, protože máte větší rostlinu, ze které utrháváte lístky. Od začátku vlákno souvisí s bazalkou koupenou v supermarketu, v květináči. Všichni asi víme, že... celý příspěvek >
Bazalka v květináči z marketu - přesadit, nebo ne?, 20.12.2014
Ale asi ve skleníku. Na pěstování doma mi to přijde zbytečně dlouhodobé (vzhledem k ceně toho květináče).
Bazalka v květináči z marketu - přesadit, nebo ne?, 20.12.2014
Ta květináčová supermarketová neobroste tak jako tak a když, jsou to chcíplinky, lepší pak koupit novou. Obvykle člověk chce pár lístků, ne celý olístečkovaný stonek, asi by to pod děložními lístky nikdo stejně netrhal. Důvod, proč lidi kupují... celý příspěvek >
Bazalka v květináči z marketu - přesadit, nebo ne?, 20.12.2014
A co se stane, když ji urhnete "špatně"? :-D :-D :-D
Čistý uzený je to normální?, 19.12.2014
Jak to popisujete, vypadá to jako ideální stav... :-)  Co s dehtem.
Bazalka v květináči z marketu - přesadit, nebo ne?, 19.12.2014
Ono to spíš dřív zajde, než se to spase. Ale těch 30 Kč zas není až tak moc, aby to člověk oplakával.
Kde sehnat pěkný dřevěný kompostér?, 18.12.2014
A to byste koukal, kolik toho máme! :-)
Kde sehnat pěkný dřevěný kompostér?, 18.12.2014
Pražce ale bývají napuštěné sajrajty, to my na zahrádku nechceme. Vypadají pěkně, ale je to toxický odpad. :-(
Led a polámané větvičky, 18.12.2014
Už jsem to polámané fikla, i pár dalších vytáhlých prutů, které by asi dopadly stejně příšte, pokud by zas přišel led,  hlavní řez nechám až na jaro.
Kde sehnat pěkný dřevěný kompostér?, 18.12.2014
Já nevím, jestli jste něco podobného někdy sám používal, ale já ano a už to nechci. Jakmile to JEDNOU otevřete, v životě už to nezavřete, načež se začne kroutit hroutit a deformovat celá konstrukce. Přehazování kompostu (ne, že by to člověk dělal... celý příspěvek >
Kde sehnat pěkný dřevěný kompostér?, 18.12.2014
No, pro zahradu širokou 7 m to úplně řešení není... :-(
Bazalka v květináči z marketu - přesadit, nebo ne?, 18.12.2014
Já takhle kupované bylinky na okně v kuchyni mívám, nejvíc se osvědčilo postavit je do takového plechového truhlíčku (v tom koupeném květináči) a udržovat až dost mokré, v podstatě aby to stálo pořád ve vodě). Stejně to ale není na věky. :-)
Kde sehnat pěkný dřevěný kompostér?, 18.12.2014
I to by šlo, ale budu se držet toho, co má paní Lída - to vydrží snad téměř na věky a líbí se mi to. Plast sice taky vydrží, ale do plastových kompostérů jsem se právě nechala uvrtat a hrozně ráda se jich zbavím, čím míň plastů na zahradě, tím... celý příspěvek >
Kde sehnat pěkný dřevěný kompostér?, 16.12.2014
Výborně, děkuji moc, kdyby to nebylo zítra, tak to vůbec nevadí, úplně to nehoří. Docela by mě to ale zajímalo, zvlášť to pěstování na kompostu, my totiž jsme zatím měli 1 část, kam jsem přeházela už hotový krásný kompost, kterého ale bylo málo... celý příspěvek >
Kde sehnat pěkný dřevěný kompostér?, 16.12.2014
Přesně tohle - zděný dvojkomorový kompostér - chceme vybudovat. Kdybyste, paní Lído, měla chvilku, mohla byste sem dát fotku? Jak máte upevněné ty fošny, do kovových latěk - "uček"?
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika