Příspěvky uživatele - 4.138

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
stihl 260, 13.1.2009
pane radku ja nechci ms 260 taky nijak snižovat ale za 19200 pilu s takopvyma problemama???řeknete sam???píšete neco ve stylu udržba X neudržba ja pilu udržoval denodene pri příchodu vycistil vymyl filtr pokud to vyžadoval a pilu skladoval na dobrem... celý příspěvek >
stihl 260, 12.1.2009
tak ja si ted po te nepodařene zkusenosti se stihlkou koupil husqvarnu 353 je to profi sice o 0,2kw slabsí jak stihl ms 260 ale není to vubec poznat, pilu mam teprve v zbehu tk uvidim ale po zkusenostech kdy jsme ji meli u firmy a rezalo s ní 20 lidí... celý příspěvek >
stihl 260, 12.1.2009
zdravim pane radku i ja si koupil tuhle pilu s tim že s ní budu nad míru spokojen protože znam těžaře kteří se s touhle pilou živí, používal jsem ji na tesařinu takže pila nedostavala žadny zahul ba naopak.potrpel jsem si na dobré zabehnutí motoru... celý příspěvek >
stihl 260, 12.1.2009
dobry den, napisu sem pouze svuj nazor ja pilu stihl ms 260 absolutne neuznavam z duvodu nedržení volnobehu a spatne akcelerace a velke spjotrebe, žere to jako tank, mel jsem ji i ja i kamarad ten je z ni taky nestastny protože mu nedrží volnobeh,... celý příspěvek >
husqvarna 353 vs stihl 260, 7.1.2009
zdravím vsechny tak jsem dneska koupil husqvarnu 353 a maximální nadšenost jede skvele vyborná akcelerace krasne drží volnobeh zadne kolisani
husqvarna 353 vs stihl 260, 5.1.2009
prave ja jednu stihl ms 260 mam a je nova a nedrží volnobeh kolisa a spatne akceleruje v cem je problem je v zaruce ale servis si s tim nevi rady diky
husqvarna 353 vs stihl 260, 5.1.2009
dobry vchtel bych poradit kterou si vybrat mezi temato pilama vim že stihl ma vetsi vykon ale potreboval bych klady a zapory techto pil caste vady proste každe info diky s pozdravem mira t, 
Paprika - choroba nebo škůdce?, 13.7.2008
Stejná choroba se vyskytla poprvé i na mých paprikách. Sazenice mám ze tří zdrojů, takže tím to nebude. Použila jsem rovněž TALSTAR, ale bez účinku. Možná prý jsem papriky tzv. uvařila (moc horko). To se mi nezdá.Stále zkouším někde zjistit, co je to... celý příspěvek >
Hojivo Travin, 17.4.2008
Máte někdo zkušenost, za jak dlouho od posypání se to projeví?
Poraďte prosím, 16.4.2008
Dobrý den Rozhodli jsme se vysadit si sad.Před týdnem jsme koupili asi třináct kusů   slivoní odrudy Gabrovská, Valjevka.Sad je asi 430m.n.m. zem je kamenitá a slínovice. Chci se zeptat jestli jsme zvolili správné odrůdy pokud ano tak jestli... celý příspěvek >
Rada při výběru bubnové sekačky, 12.11.2007
Dobrý denProsím o radu při výběru bubnové sekačky všechny kdo mají s tímto druhem sekaček nějaké zkušenosti a ty kteří by mi mohli doporučit nějakou značku nebo výrobce. Chtěl bych spíše nějakou u niž je možnost dalšího rozšíření např. na mulčovač... celý příspěvek >
pěstování kiwi v jižních čechách, 15.8.2007
Sousedovi roste už pátým rokem na pergole asi 3 metrové kiwi Actinidia Chinensis Deliciosa, přežilo i tu krutou zimu před dvěma lety, pouze bylo přihrnuto mulčem. Bydlím v Otrokovicích. Ještě větší exemlář jsem viděl plazit se po zídce v Kroměříži.... celý příspěvek >
Ake su motorove pily Oleo-Mac? No přece mizerné., 25.12.2006
Ano pane J.S. jsem to já nešt'astný majitel 981,ale přesto prožívám opravdu krásné Vánoce protože pila je zazimovaná, zdecimovaná, ale aspon' trochu doufám, že bude opravitelná - díky za naději, kterou jste mně poskytl a jak jsem již Vám slíbil, tak... celý příspěvek >
Ake su motorove pily Oleo-Mac? No přece mizerné., 25.12.2006
Naprosto souhlasím mám shodné názory nejenom na značku Oleo Mac,ale i natolik opěvovaný Mountfield-už si tam nepůjdu koupit ani šroubek a rád bych připojil svoji příhodu na silný zvuk motoru pily,když jsem poprve řezal s pilou zahradě,snad všichni... celý příspěvek >
Motorová pila Oleo-mac, 22.10.2006
Pane Mára,vy osobně vlastníte jakou pilu?Používal jste již i Oleo-Mac,nebo vycházíte jen ze srovnávacích testů?Napište svůj názor.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika