Příspěvky uživatele - 217.129

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Řez magnolie ze semínka, 7.8.2008
Dobrý den, mám magnolii vypěstovanou ze semínka, je už asi metr vysoká, ale roste stále jen vzhůru jedním výhonem. Mám ji zastřihnout, aby se rozvětvila na keř, nebo se časem rozvětví sama? Děkuji, Markéta
hurmikaki, tomel japonský, 5.8.2008
ja mam strom 2 rok ale zatiaľ sa len formuje. Ma nadherne zelene listy, obrovske, neviem ako dosiahnem aby z toho bol strom, zatiaľ to pšťam dohora, za rok snád, ak nezmrzne - podarí sa z neho vyformovať strom. Vraj len 5,6 rčn dáva úrodu.
Fíkovník, 5.8.2008
ja som vysadila na jar, a už dozrievajú plody, asi 50 ks, bohato to rastie, ak b náhodou zmrzlo cez zimu, na jar budú nové výhonky, bude neskoršia úroda, ale nič sa mu nestane.
lucky bamboo, 1.6.2008
...neboli dračinec Sanderův, běžně prodávaný ve zkumavce pro pěstování ve vodě, dá se pěstovat i v substrátu v květináči? Děkuji, Markéta
Lilie, 29.5.2008
Je možné že sa veľká cibula stratí a zostali iba malé rastlinky? Lalia mi kvitla po dva roky na slnečnom mieste s množstvom kvetov vo výške asi 1m, stôl bol hrubý ako palec. Mám to na jeseň vybrať a presadiť? Nechcela by som o ne prísť (oranžová a... celý příspěvek >
Sekačka na svah, 23.5.2008
Tak tento problém riešime tiež - svah na cca 1/3-tine z celkom viac ako 1ha pozemku. Problém toho svahu je, že samotný svahovitý úsek je veľmi veľký na to, aby sa dala často meniť poloha kosačky (náklon na strany) a teda nedržať mazací olej na jednej... celý příspěvek >
proč neyvrašily cibulky?, 22.5.2008
ale v polostinu je mam take, to je pravda... pomuze, kdyz je jeste vysunu vic na slunicko? nebo uz jsou ztracene...
proč neyvrašily cibulky?, 22.5.2008
letos jsem si je nove koupila a kazdy druh vysadila zvlast do kvetinace a do noveho substratu... mozna ty cibulky nemeli kvalitni...
proč neyvrašily cibulky?, 22.5.2008
Dekuji za uklidneni, ja uz se na ne tak tesim, ze uz jsem hrozne netrpeliva :) Ale presto, kdyby nevylezly, mam je na pristi rok vyhodit?
proč neyvrašily cibulky?, 20.5.2008
Dobry den, v dubnu jsem si ven do kvetinacu vysadila cibulky lilii a gladiol. Dnes mam z 6 cibulek gladiol vylezle 4 a jsou pekne, ale ty lilie vubec... snazim se je neprelevat ani nesusit, nevim cim to je... Je to spatnymi cibulkami a mam... celý příspěvek >
zákrsek - vřeteno?, 7.5.2008
Letní zvolím dle vaší rady a podzimní nejspíše Melodii nebo Rubinolu, ještě jednou děkuji
zákrsek - vřeteno?, 7.5.2008
Moc Vám děkuji za radu
podzimní, 7.5.2008
Aha, myslela jsem, ze nektere odrudy jsou lepsi az po uzrani ve sklepe
opylení jabloní, 7.5.2008
Mockrát Vám děkuji za odpověď!
zákrsek - vřeteno?, 7.5.2008
ještě jsem zapomněla uvést, zahrádka bude zakládán a nově a je to původně vedeno jako orná půda
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika