Příspěvky uživatele - 127.221

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Chov pstruhov, 29.6.2019
AQP zatím nemám hotovou, rozšiřuji teď chov ryb o další jesetery a pracuji na filtrech, abych snížil spotřebu vody a energie. Ješte chci zkusit převést candáty na granule, ale to je běh na dlouhou trať. Měříte pH? U AQP je to dost důležité, co jsem... celý příspěvek >
Chov pstruhov, 28.6.2019
Zdravím Kutilovi, tak jak rostou potvurky sibirský? Kolik doplňujete čerstvé vody? Od sibiřáků nějaký tuhý exkrementy na dně většinou nejsou, záleží čím krmíte, pokud máte kvalitní krmení, tak vše co sibiřák vypustí je ve sloupci. Trubky zarůstají až... celý příspěvek >
Chov pstruhov, 22.6.2019
Sací trubka se Vám určitě zanese, ale to jsem Vám již psal. Na hladiny jsem Vás také upozorňoval.Tenkrát jste mi psal, že tlak z bazénku do vortexu bude velký a tím pádem bude velká rychlost proudění. To že teď máte vše čisté je v pořádku, problémy... celý příspěvek >
Chov pstruhov, 19.6.2019
Tak to měříte nějak divně.
Chov pstruhov, 18.6.2019
Pro pána ze Slovenska, jestli máte NO2...1mg/L tak to už musí být pstruzi kaput.
Chov pstruhov, 17.6.2019
Mám velký vzduchovadla na několik nádrží. Na vaše otázky není jednoznačná odpověď, proto to ani nikde nenajdete. Například na 10m3 vody mám 4000 L/h vzduchu a je tam 500 duháků 250 -300g + dopouštění vody z výšky. Se vzrustající teplotou je potřeba... celý příspěvek >
Chov pstruhov, 17.6.2019
Spíš jsem měl napsat rozkrmený plůdek, budu brát cca 6 cm. Asi z čistý vody papriky jen tak nerostou že?:-)
Chov pstruhov, 16.6.2019
Prvním přiznakem je chování ryb, plavou u vrchu a nejsou tolik prchavý.  No a pak mám měřák, teď měřím kyslík skoro každý den. 
Chov pstruhov, 15.6.2019
Kdy budou jeseteři? Já budu tento týden nasazovat rozplavaný plůdek jesetera, cca 1000 ks.
Chov pstruhov, 13.6.2019
U mě teplota vody pro pstruhy 17°C, ideální stav, nyní dostávají plnou dávku krmení, akorát nestíhám vzduchovat, musel jsem nasadit venturiho trubice a čerpadla. Jeseteři na 22°C, rostou jak z vody, 2. ročky už mám na 60 cm. 1.ročky na 40 cm.
Chov pstruhov, 10.6.2019
Naházejte na hladinu extrudovaný polystyren a uvidíte co to udělá.
Chov pstruhov, 9.6.2019
My v Česku označujeme jednotku napětí "V" jako volt. :-)  "W" watt příkon, výkon. S Vámi si doma manželka asi užije. Vy si tady na fóru z nás asi děláte prdelky co?:-)
Chov pstruhov, 9.6.2019
Tak co ten sud, na co to tam máte?
Chov pstruhov, 8.6.2019
Tu nabídku od profíků z Vodňan nebudu komentovat. A máte pravdu plastové vany s rafty zabírají víc místa, budu mít zeleninu pro vlastní potřebu, takže nějakých 8 m2 by mělo stačit. A to, že vaše papriky vypadají dobře i bez ryb je dobrá zprava nebo... celý příspěvek >
Chov pstruhov, 8.6.2019
Bílý plastový sud, ideální pro pěstování řasy.:-) A ještě jste nepsal co ty plastový trubky v podlaze, že by úkryt pro myši?:-)
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika