Příspěvky uživatele - 127.221

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Chov pstruhov, 20.3.2020
Siven americký roček odchovaný v IBC od vykulení dnes má cca 20 cm. siven americký rocek
Chov pstruhov, 30.1.2020
U nás se dá sehnat násada pstruhu duhových celý rok.
Chov pstruhov, 29.1.2020
Bez horní desky jsou tyto nádrže použitelné.Těžko říct, který materiál je nejvhodnější. Osobně používám plastové nádrže PP bílé s atestem na pitnou vodu, pak PP modré bazénové průměr 2 m, hloubka 1,2 m. Pak mám velkou betonovou 12 m3 s jezírkovou... celý příspěvek >
Chov pstruhov, 29.1.2020
Podběrák? Klasika, dřevěná násada a nerezový rám se síťovinou. Něco podobného vyrábí pokorný-sítě.cz
Chov pstruhov, 28.1.2020
Pokud budete stavět zahradní jezírko, vřele Vám doporučím hloubku i 3 m. Pokud ovšem budete mít nádrž a je jedno jestli plastovou nebo betonovou, zakrytou, zahrabanou, nikdy se nepřehřeje ani když tam bude hloubka 1 m. Jak jsem již jednou psal... celý příspěvek >
Chov pstruhov, 26.1.2020
Tato nádrž je pro pstruhy nevhodná, nepraktická. Je velký rozdíl vysávat kal v bazénu s průzračnou vodou 1,5 m hloubky a čistit dno v 3,2 m hluboké nádrži kde není vidět na dno. Používám plastové samonosné nádrže s houbkou max. 1,5 m, průměr 2 m.
Krmení pstruhu, 24.1.2020
Zbaští i rohlík. živou? nejlépe plotičky. Rybí maso, játra, pstruh sežere všechno když má hlad.
Chov pstruhov, 24.1.2020
Hloubka stačí 1,5m, nádrž bych rozdělil na dvě menší, kvůli manipulaci s rybou. Budete tak mít trvale přísun konzumní ryby (300 g a víc). Odtok dejte níže od horního okraje nejlépe KG nebo HT koleno směrem nahoru, hladinu tak budete moci regulovat... celý příspěvek >
Chov pstruhov, 14.1.2020
Skleník mám 5x3 m, mám tam radiátor připojený na topný okruh domu a ventilátory. Svítím od 16 do 21h LED grow modrá červená, světla jsem si dělal sám, to co se nabízí je zlodějina a přitom je to všechno z Číny. Zatím mám všechno ve hlině, takže... celý příspěvek >
Chov pstruhov, 14.1.2020
Zatím ještě moc nevím, chtěl bych zkusit rajčata a papriky, možná salát. Nejspíš začnu hydroponií a pak přejdu na aquaponii. Momentálně sklízím papriky a rajčata, pak nějaký bylinky, vše ve vytápěném a osvětleném skleníku z polykarbonátu síla 20mm.... celý příspěvek >
Chov pstruhov, 13.1.2020
Dík.
Chov pstruhov, 13.1.2020
Ahoj Kutile, do čeho jsi vysévál semínka zeleniny než jsi sazenice přesunul do keramzitu?
Chov pstruhov, 8.1.2020
No jasně, že to není pravda ohledně rybího masa.
Chov pstruhov, 6.1.2020
Nebyl jsi náhodou v aquaponii u pana Škody v Nymburku?
Chov pstruhov, 5.1.2020
Ahoj Kutile,  nejspíš myslíš bioakvacit? Čistí se to blbě, já to čistil proudem vody na roštu a šlapal jsem po tom v holínkách. Neměl by se bioakvacit čistit chlorovanou vodou, voda přímo ze studny je v pohodě. Užitečné bakterie se po vyprání... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika