Příspěvky uživatele - 248.29

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Neznáte název?, 26.4.2014
nebo k.kapský, k.natálský...
Neznám jméno -?, 26.4.2014 Obsahuje fotku
Dobrý večer, dneska potřebuji poradit já. Sousedka má na záhoně drobnou kytičku, v květu dosahuje výšky do 10ti cm. Jméno neví. Kytička má ráda spíše polostín a vlhko. Dělá polštářky, snad se vysemeňuje okolo tím, že vystřeluje semena. Připadá mi... celý příspěvek >
Kadeřavost už nyní, 26.4.2014
No kdyby ji otrhala, neměla by asi ani jeden list. Nestříkala ani na podzim, ani zjara a takhle to dopadlo. A kdyby teď použila Syllit, tak to - aspoň trochu - zabere, aby se výtrusy zlikvidovaly? Nemám s tím zkušenost, normálně stříkám a mám... celý příspěvek >
Schovávání okrasných rostlin určených na terasu, 26.4.2014
Nemusíte schovávat, pokud nepůjdou teploty k nule (mělo by se snad ochladit o víkendu ke 2°C, na ty dvě-tři noci bych frézie a slunečnici asi uklidila, pokud byly dosud v teple). Jinak nechat venku. O fréziích je tu vlákno. Stručně - koncem září... celý příspěvek >
Kadeřavost už nyní, 26.4.2014
Pane Vinšálku - mám (třeba blbý) dotaz - a nepomůže proti těm výtrusům na kůře podzimní postřik Kuprikolem? Švagrová totiž letos nestihla včas postříkat nektarinku a má ji celou oranžovou od kadeřavosti.       Lída
Spodní listy česneku žloutnou, 26.4.2014
Na té první fotce to, co je suché, se už nevzchopí. Měla jsem do žluta konce spodních listů, ale ne suché, spíše jako máte na druhé fotce. Ale přihnojila jsem to ještě před vznikem diskuze tady, chtěla jsem aby se trochu vzchopil a pomohlo to. Ale... celý příspěvek >
Acer palmatum dissectum garnet, 26.4.2014
Pěkné podrobné popisy běžných druhů jap.javorů najdete v nabídce zahradnictví Franc. Jen ty ceny se mi nelíbí, ale vzrůstnost jednotlivých kultivarů vč.fotek tam je.          Lída
Acer palmatum dissectum garnet, 26.4.2014
Letošní zima byla hodně suchá, mně odešly tři koncem léta nově vysázené trvalky, které do zimy nestihly zakořenit do hloubky... A nebyly to nějaké choulostivky.         Lída
Kolonie mšic, 26.4.2014
Na bezu je mšice bezová, která na jiné rostliny nejde, takže ponecháním neuchráníte jiné rostliny.           Lída
Množení muškátů, 25.4.2014
... nezkoušela - napište pak, jak to dopadlo, jestli z nich něco vyrostlo!!!  Lída
Jak sázet česnek, 25.4.2014
Také sázím jako na obrázku, kdyby byly listy rovnoběžně s řádkem, měly by podle mne málo vzduchu a víc by chytaly houbové choroby, navíc by si je víc mohly vzájemným dotekem předávat. Takhle zasunu ruku pod stříšku z listů a mohu okopávat ... celý příspěvek >
Spodní listy česneku žloutnou, 25.4.2014
Mně to letos udělal na podzim sázený česnek také, dala jsem podle řádku pár granulek močoviny a je OK  :-))           Lída
Je toto vlnovník?, 24.4.2014
Proboha, proč likvidovat?? Copak vás také pohřbí, když dostanete angínu? Pokud chcete stromky při jakémkoliv onemocnění likvidovat, tak je ani nesázejte! Postříkat přípravkem na roztoče.          ... celý příspěvek >
Lesní bylina, 23.4.2014
Napadnul mne čistec lesní... ale kvítky se tomu zvonku nepodobá, ze zvonků má dole srdčité listy zvonek kopřivový... Holt na to musí přijít p.Josef  ...         Lída
Nevím co jsem vysela, 23.4.2014
První je jasný měsíček, na fotce jsou vidět semena.      Lída
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika