Příspěvky uživatele - 146.203

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Skladování zeleniny a ovoce v sezoně, 12.5.2016
Já když dám celer, petržel a mrkev do vlhkého písku tak mi shnije. Dávám ho tedy do suchého písku. Je to prostě individuelní. Za ty desetiletí se to skladování vymykalo a je to fajn. Jen je třeba zapojit myslivnu. Takový křen nechávám zahrabaný na... celý příspěvek >
Příliš malá a červivá jablka na staré jabloni, 4.5.2016
Viděl jsem zanedbanější jabloně. Nejhorší řešení vidím v nečinnosti a v hlubokém řezu. Já osobně vysokokmeny hnojím pilou, jak říkám. Je to netradiční řešení, ale do mých podmínek asi nejlepší. Pod stromy mám trávu. Aby tráva nerostla, tak strom... celý příspěvek >
Muchovník - jakou odrůdu, 16.4.2016
Paní Lído, aronii pěstuji čtvrt století a muchovník patnáct let. Nevím, co mám za odrůdu muchovníku. Protože jsem nevěděl co s takovými nijakými plody, tak jsem je dal na víno. To víno bylo hořké. Z aronie je pro mne nahořklé, ale s výbornou chutí.... celý příspěvek >
Jak osadit louku letničkami?, 15.4.2016
Něco podobného začínám dělat. Je to běh na dlouhou trať. Na jarní louku lze nasadit sněženky, talovín, modřenec, bledule, žluté narcisy, krokusy... Je to prostě nádhera když je louka holá a přitom kvetoucí. Je třeba respektovat podmínky rostlin.... celý příspěvek >
Muchovník - jakou odrůdu, 12.4.2016
Co na tom muchovníku vidíte. Možná je prospěšný tělu, ale nechutná mi. Plody přípomínají jeřáb a ne borůvku, jak ji někteří nazývají. Udělal jsem z něho víno které voní jako trnkové a i pro mne je hořké. Jedinou výhodu má, a to že mi roste a plodí.
Zahradní traktor - srovnání krtinců?, 23.3.2016
Ty těžké brány se obrátí hřebíkama nahoru a je hotovo. Pokud mají nadzvedávače, tak se musí odmontovat. Jiné řešení je, vláčet příčně dva spojené trámy za sebou. Na trámy přišroubujte  svisle široký pilový list s velkými zuby z katru, který... celý příspěvek >
Prodej Citrusů, 26.2.2016
Já když vidím a ochutnám citrus, který mi vyhovuje, tak si vezmu z rostlinky řízky. Ty pak zasadím a tvaruji jak chci. Je to levné, ale na čas zdlouhavé. Něktré druhy hůře zakořenívají jiné lépe.
Natírání kmenu vápnem, 24.2.2016
Tady se používá název vápenný hydrát. To je ale špatně. Pokud si dobře pamatuji, tak vápenný hydrát je již ve vodě nerozpustný. Musí se používat hašené vápno. Mleté nebo kusové. Pokud se použije na bílení vápenný hydrát, tak nátěr oprší.
Aplikace zelené skalice na mech ještě nyní?, 9.2.2016
Nemyslím vysokou trávu. Nejhorší je vyholený trávník a na nízko sekaný.
Aplikace zelené skalice na mech ještě nyní?, 7.2.2016
Pane Peter, nesekejte na zimu trávu nakrátko. Pokud je zima bez sněhu, tak vyroste velký mech jako letos. Mech roste již kolem nuly. Pokud to není okrasný trávník, ale na seno, tak si to můžete dovolit.
Žloutnutí a opadávání listů ibišku, 6.2.2016
Asi má poškozeny kořeny. Buď suchem, přehnojením nebo přemokřením. Nebo také kombinací.Kurýrování bývá náročné a zdlouhavé. Já bych osobně ibišek ostříhal tak, aby zůstal jenom jeden výhon. Všechno ostatní bych odstraňoval. Pokud vyrostou listy velké... celý příspěvek >
Proč mi nechytají víčka?, 6.2.2016
I já jsem míval problémy. Jednou jsme koupili víčka tak malé, že nedosedly na sklenici. Podruhé se mi posunula stupnice teploměru a tak jsem málo ohříval sklenice. Nyní se mi nezavaří tak 3%. Většinou jsou to poškozené sklenice nebo víčka. Víčka... celý příspěvek >
Uvadání květů, 31.1.2016
Pokud vadnou nejstarší květy, tak už odkvétají.
Dukát, 12.1.2016
Pane Vysloužile, se vším bych s Vámi souhlasil. Rozdíl vidím jen v tom, že moje Dukáty nevadnou, na rozdíl od jiných odrůd. Můj Dukát je naroubován na vysokokmenu na středně skloněném pozemku k severu 380 m.n.m. Souhlasím, že vyžaduje sušší ... celý příspěvek >
Dukát, 1.1.2016
Petře děkuji. Pokud budu mýt výsledky, tak si Dukát nechám. Moje bio jablka stejně nikdo nechce a radši si koupí vizo chemo jablka v supermarketu.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika