Příspěvky uživatele - 33.10

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Paprika Rodrigo, 28.5.2019 Obsahuje fotku
V minulém příspěvku jsem vyfotil papriky po výsadbě 9.5.2019, po výkyvech počasí, chladnu a vysokých teplotách papriky začaly žloutnout, pak se začaly kroutit listy (nejspíš vysokou teplotou), potom neustálý déšť a dnes po 19ti dnech jsou papriky... celý příspěvek >
Paprika Rodrigo, 14.5.2019 Obsahuje fotku
9.5. jsem vysadil papriky odrůdy Nova, Montana, Anka, Balkonovka a Edita na záhon. Nepočítal jsem, že se tak moc ochladí. Snad asi mají papriky to nejhorší počasí za sebou.  VASEK
Rajčata 2019, 29.4.2019
Ty rajcata mate na obrazku jednu nebo nekolik odrud  ze tam vidim na nekterych bramborove listi      vasek
Paprika Rodrigo, 26.4.2019 Obsahuje fotku
Včera 25.4.2019 jsem vysadil do foliovníku papriky odrůda Rodrigo, Saskia, Rubika a Schalamout. Do skleníku zasadím zasenice až příští sobotu, ty ještě nejsou na sadbu dost veliké. VASEK5
Paprika Rodrigo, 19.4.2019
 Vsechny kelimky od horcice a jogurtu jsou 200 ml    vasek 5
Paprika Rodrigo, 18.4.2019 Obsahuje fotku
Pokud bude po Velikonocích teplé počasí, začnu vysazovat sazenice do skleníku. Výška sazenic je 22-25cm. Když začínám pikýrovat papriky do kelímku, vybírám dvě výškově stejné. Pokud dám jednu větší a druhou menší sazenici, tak ta menší zakrní a je o... celý příspěvek >
Jak ochránit skleník před slimáky, 16.4.2019
nevim co tu resit   jestli je sklenik s podezdivkou   vyska 15cm a dobre utesneny tak nevim jak se slimaci muzou dostat do skeniku sklenik mam 30 roku a zadny slimaky jsem nemel   ve foliaku to je jine dostanou se tam kazdy... celý příspěvek >
Poškodený kmeň - ako ošetriť?, 10.4.2019
 Ja bych pouzil     sadarsky balzam bezne v prodejne zahradkarske potreby
Papriky 2019, 5.4.2019
Sazenice mate krasne vysoke napocital jsem 4ks     nevim jestli je budete pestovat v nadobach nebo v zemi ve skeniku kdyz v nadobach tak po jedne sazenici kdyz v zemi tak po dvou zavcas... celý příspěvek >
Papriky 2019, 5.4.2019
 Papriky ktere maji kvety je potreba je otrhat   do skenika je muzete dat ale pokud budou rani mraziky prenest znovu domu nevim v jakych nadobach mate sazenice ani jak je mate vysoke    vasek
Paprika Rodrigo, 17.2.2019 Obsahuje fotku
Udělalo se pěkné počasí, tak po neděli začnu přesazovat sazenice do malých kelímků od jogurtů 200ml po dvou kusech. VASEK
Rajčata 2019, 11.2.2019
Muzete napsat ktere cherry ktere je bezne dostupne v obchodech se semeny rajcat podle vas   tri druhy chutove nejlepsi   dekuji    vasek
Paprika Rodrigo, 4.2.2019
Idealni by bylo kdyz se vyseva v lednu a v konecne fazi presadit do kelimku od jogurta 400ml ale ten kdo pestuje vetsi mnozstvi tak by se mu na okno moc neveslo   taky se me to stava u par sazenic zasadim   za tri tydny vytahnu... celý příspěvek >
Paprika Rodrigo, 30.1.2019
Dle mých psaných záznamů jsem s výsevem začínal 15.února, neměl jsem tolik odrůd paprik. Loňský a předloňský rok jsem začal vyséval více odrůd. Teď pěstuji 12-16 odrůd paprik + chilli a fefronek, poté začínám vysévat rajčata. Do jogurtovače se mi... celý příspěvek >
Paprika Rodrigo, 30.1.2019
Dobrý den. Nevím, jestli myslíte na fotografiích, co jsou poslány v loni, každé foto by mělo být popsáno a nebo letos vysázené v jogurtovači, které jsou Rubika a Saskia, od firmy Semo. Salamoun je u eshop AEV-VS a Rodrigo není již v prodeji. Tyto... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika