Příspěvky uživatele - 167.66

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Řez ovocných stromů, 9.7.2018
Zdravím, také bych se připojil do diskuse s dotazem - čím děláte předjarní postřik? Já zkoušel olejovo-saponátový prostředek dle pořadu Po lopatě, ale moc účinné mi to nepřišlo. Bohouš
Melouny 2018, 8.6.2018
To je krása, já mám teprve dva velikosti mezi golfovým a tenisovým míčkem. Dál ale žádná z dvaceti rostlin nenasazuje, zřejmě cítí to sucho, zálivka déšť nenahradí.
Melouny 2018, 28.5.2018
Já mám první "Sibiřský oheň" velikosti vlašského ořechu. Jsem na sezonu moc zvědavý, mám asi deset odrůd.
První burčák - kde se stala chyba?, 7.10.2017
Děkuji všem za názory, zkusím se z toho poučit pro příští rok. Určitě to chce ty kvasinky a taky asi byla chyba, že jsem mošt po ustátí nestočil.
První burčák - kde se stala chyba?, 6.10.2017
Letos poprvé jsem se pokusil z nadbytečných hroznů vyrobit burčák.Hrozny jsem vylisoval, dosladil a nechal kvasit při teplotě 22 stupňů v pološeru. Po cca10 dnech už má šťáva chuť tak nějak jako burčák, ale dost výrazně je cítit po... celý příspěvek >
Melouny 2017, 5.9.2017
Ne, semínka kupuji a roubuji na Sprinter. Jinak mám naprosto stejný pocit, to měkké ovoce je pohroma, nedá se to rozumně spotřebovávat, většinu nakonec rozdáme, ale i to je problém. To co jsem množil, rouboval a očkoval teď vykopávám a chci se víc... celý příspěvek >
Melouny 2017, 5.9.2017 Obsahuje fotku
Mimmo: Vy jste je sklidil všechny najednou, nebo jich máte tolik? Já je beru postupně, 2-3 dny jeden, od konce července. Zatím jsme spotřebovali 110kg a zbývá jich asi 8 ks, záleží, jak narostou. Počítám, že budou ještě celé září, pořád ještě... celý příspěvek >
Halehaven a Fairhaven, 30.8.2017
Zdravím všechny, také pěstuji broskvoně a zajímal by mne názor ostatních pěstitelů na rozdíl chuti a vůbec kvality plodů mezi Halehaven a Cresthaven. Po stránce pěstitelské náročnosti bude zřejmě jednoznačně výhodnější Cresthaven. Sám mám zkušenost s... celý příspěvek >
Co jí je a jak ji zachránit, 24.8.2017 Obsahuje fotku
Díky za odpověď, příští rok se poučím. Naštěstí další odrůdy se vydařily. Zdraví Bohouš.
Choroba Admirálu, 17.8.2017
Ještě mě zaujal ten postřik Florasin Calcium, že obsahuje i bór. Není něco podobného k dostání v Čechách? Co jsem našel, jsou jen vápenaté postřiky. Díky za info, Bohouš.
Choroba Admirálu, 17.8.2017 Obsahuje fotku
Můj výraz bomba spíš reagoval na to, že všichni v diskusích Admirál chválí a jsou jím nadšeni. Zahradničím desítky let, tak je mi jasné, že to trvá dlouho, než se odrůda opravdu osvědčí. Jako třeba Rubín, ten je v dobrých podmínkách a přiměřené péči... celý příspěvek >
Choroba Admirálu, 16.8.2017
Chci alespoň nějaký sklidit, abych si ověřil, jestli je to opravdu taková bomba a stojí za to přeroubovat 5 letý zákrsek Golden Del. 
Choroba Admirálu, 16.8.2017
Děkuji za radu, je to tedy podobný problém jako s Dukátem. Nepomohlo by preventivně i vápnění půdy, resp. přihnojování ledkem vápenatým? Mám zkušenost, že Dukát v některých půdách vůbec nelze pěstovat, v hlubokých výživných černozemích je to... celý příspěvek >
Postižené maliny, 16.8.2017 Obsahuje fotku
Dobrý den, pěstuji maliny řadu let a v poslední době ze začaly rapidně zhoršovat. Na některých výhonech zrají souplodí podstatně pomaleji a zůstávají tvrdé a kyselé i po zčervenání. Působí také trochu scvrkle. Procento postižených výhonů ze... celý příspěvek >
Choroba Admirálu, 16.8.2017 Obsahuje fotku
Zdravím všechny pěstitele jabloní. Na prvních plodech stromku Admirál (2015) se objevily postupně tmavnoucí skvrny - viz foto. Připadá mi to jako hnědá skvrnitost, kterou trpí hlavně Dukát. Stromek mám ještě ve školce, kde je kvalitní vyhnojená půda,... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika