Příspěvky uživatele - 131.34

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kiwi po ranním mrazíku, 14.4.2019 Obsahuje fotku
Takhle dopadlo naše drobnoplodé kiwi (arguta) po ranním mrazíku (-2 stupně). Některé rostliny zčernaly kompletně, některé tak zpoloviny (druhá půlka zůstala pěkně zelená  - mrazík ji nijak nepoznamenal). S ničím podobným jsem se u jiných roslin... celý příspěvek >
Moruše, 6.4.2019
Možná trochu hloupý dotaz, ale o moruších fakt vůbec nic nevím a zaujala mě ta fotografie: To je u moruší běžné, že takhle "raší plůdky"? Chci říct, plůdky jsou jasně vidět, ale listí zatím žádné.
Jakou odrůdu kanadské borůvky?, 24.3.2019
Pokud si dobře pamatuju, tak jako samosprašnou a zároveň vhodnou pro pěstování v nádobě v zahradnictví Spomyšl uváděli odrůdu Poppins. Osobní ukušenost s ní ale nemám. Mám jiné odrůdy a pěstuji je normálně v zemi.
Zázračný živý plot - jarní rašení, 19.3.2019
Koukala jsem, že sousedovi ještě neraší...
Aronie?, 17.3.2019
Tak může mě těšit aspoň to, že kulturní rostina zůstala v tomto případě zřejmě zachována. Tohle nám bylo podarováno jako "odnož" té kulturní rostiny :-)
Aronie?, 17.3.2019 Obsahuje fotku
Omlouvám se za tu fotku nohama vzhůru... a napravuji to...
Aronie?, 17.3.2019 Obsahuje fotku
Takto mi letos narašila údajná aronie... nějak se mi to nezdá, tak prosím o posouzení zkušenější. Díky moc.
Ostružiník - Dirksen a Navaho, stříhání, 9.3.2019
Pěkný popis. Kdy zhruba tento jarní střih provádíte? Děkuji.
Kdy raší denivky?, 9.3.2019
Jo jo :-) Moc děkuji za všechny odpovědi.
Kdy raší denivky?, 7.3.2019
Zahrádku mám asi 50 km severně od Prahy. A taky právě ještě nic neraší... Je mi taky divné, že některé ty denivky (sázela jsem je loni zkraje podzimu) měly býr evergreeny nebo semi-evergreeny, ale žádné zelené listy jim nezůstaly, tak nevím...
Kdy raší denivky?, 7.3.2019
Chtěla jsem se zeptat: Kdy zhruba raší denivky? Díky moc.
Ibišek bahenní v nádobě - kdy přesadit?, 24.2.2019
Poraďte mi prosím, kdy nejlépe přesadit ibišek bahenní pěstovaný v nádobě. Ráda bych mu letos dopřála trochu větší, ale váhám, kdy ho přesadit (vzhledem k tomu, že raší velmi pozdě). Myslíte, že je to lepší ještě před rašením, nebo raději až po něm?... celý příspěvek >
Hnojivo na melouny, 9.2.2019
Poraďte prosím, jaké hnojivo se vám nejvíc osvědčilo na melouny. Díky moc.
Bezsemenné melouny - Granate F1, 30.12.2018
Tahle odrůda nás zaujala. Rádi bychom vyzkoušeli. Prosím, podělte se o své zkušenosti. Děkuju.
Bezsemenné melouny - Granate F1, 23.12.2018
Žádné zkušenosti?
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika