Příspěvky uživatele - 131.34

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Výsev další várky hadovek poté, co první zlikvidovala plíseň, 6.7.2019
Poraďte prosím: Hadovky ve skleníku nám zlikvidovala plíseň, takže plánujeme vyset další. Chtěla bych se proto poradit, jak co nejefektivněji zničit stávající "bacily ve skleníku", aby nám ta další várka taky hned neodešla. Díky moc za všechny tipy a... celý příspěvek >
Angrešt - usychající větve, scvrkávající se plody, 5.6.2019
Hm, to by mohlo být. Jak stromku pomoci? Dá se ještě zachránit? Nějaký postřik? Jaký by byl v dané situaci nejlepší? Moc děkuji.
Angrešt - usychající větve, scvrkávající se plody, 4.6.2019 Obsahuje fotku
Ještě jeden snímek...
Angrešt - usychající větve, scvrkávající se plody, 4.6.2019 Obsahuje fotku
Prosím vás o radu, co se to děje s naším stromkovým angreštem. Dobře přirůstal, nasadil pěkné plody a teď mu najednou (skoro ze dne na den) začaly usychat některé větve a plody na nich se scvrkávají a opadávají. Co to je? Můžu ho ještě nějak... celý příspěvek >
Rozmnožování muchovníků, 31.5.2019
Parádní :-) Zobání víc než dost pro všechny :-)
Rozmnožování muchovníků, 31.5.2019
To vám to všem pěkně roste... tak snad se i ten můj rozjede. Výška kolem 3 metrů by z mého pohledu byla optimální
Rozmnožování muchovníků, 31.5.2019
Ten můj Thiessen je taky roubovaný. Tak uvidíme letos, třeba se "zabydlí" a něco přiroste. Bylo by to fajn... plody má fakt dobré :-)
Rozmnožování muchovníků, 30.5.2019
Ráda bych se připojila k tomuto dotazu. Jak rychle roste muchovník? Na podzim 2017 jsem zasadila odrůdu Thiessen a od té doby prakticky nepřirostla. Loni trochu zaplodila, letos má taky nějaké plody, přírůstky jsou však prakticky nulové
Dřín - choroba / škůdce?, 24.5.2019 Obsahuje fotku
Poraďte. prosím, co to napadlo náš dřín a jak s tím bojovat? Má stočené listy pokryté skvrnami - viz foto. Moc děkuji.
Která borůvka brzo kvete?, 9.5.2019
Mně jako první vykvetla Early Blue a jako druhý Chandler (taky mi vykvetl před Spartanem - ten je teď těsně před rozpukem...)
Kiwi po ranním mrazíku, 7.5.2019
Já jsem je nechala zaschnout... postupně se odrolí (třeba s trochou šetrné pomoci)...
Nejvýnosnější odrůdy kanadských borůvek, 22.4.2019
Z těch mých zřejmě Chandler.
Nejvýnosnější odrůdy kanadských borůvek, 21.4.2019
Pěstitelé kanadský borůvek, poraďte, prosím, které z odrůd jsou podle vašich zkušeností nejplodnější / nejvýnosnější. Děkuji.
Kiwi po ranním mrazíku, 15.4.2019
A tak to jsem ráda. Plůdky oželím, hlavně že nám zastíní pergolu.
Kiwi po ranním mrazíku, 15.4.2019
Budu doufat, konvalinko, že máte pravdu. Máme to kiwi jako \"zástěnu\" na pergole, takže by mě mrzelo, kdyby jen co vyrostlo (máme ho 2.-3. rok, jak kterou rostlinu), hned odešlo... Všem moc děkuji za reakce :-)
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika