Příspěvky uživatele - 35.64

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pole, 6.12.2016
Kupují to kvůli dotacím.  A pole stále stoupají a budou stoupat v ceně - jistě, ovlivňuje to i poloha a územní plán. Jirka
Co je to za nemoc ořešáku?, 3.10.2016
Zároveň je trřeba udržovat ořešák nepřehoustlý, prořezávat jej - a to včas, kdy nová větev není zbytečně silná. Větší rány se velmi špatně hojí. Ořešáky se sázely na větrná místa, asi to mělo vliv na mikroklima koruny, která po dešti rychle... celý příspěvek >
Sázení stromů v zimě?, 30.9.2016
několikrát jsem měl koupené stromky uložené na ležato (mírně šikmo) a zahrnuté až skoro po korunku (nad kořeny bylo tak cca 40 cm zeminy) přes celou zimu a na jaře je sázel bez problémů. Svazek stromků dát do brázdy, zasypat, zalít. O jemné kořínky... celý příspěvek >
Zavlažování homemade, 24.6.2016
Také mám zkušenost, že povrchovým zaléváním podporujete rozvoj mělkých kořenů a jste odsouzen k dlouhodobému soustavnému zalévání - jinak Vám  při prvním suchém období stromek odejde.  Vodu je potřeba dostat do hloubky. Ve skleníku na... celý příspěvek >
Prvni sázení - broskev či nektarinku?, 21.6.2016
Broskev, na podzim nezapomenout stříkat Championem (a pod.), totéž na jaře před rašením. S nektarinkou (Flavour Top) mám špatné zkušenosti, vedle stojící broskve jsou v pohodě. Jirka
A tráva roste a roste, 6.6.2016
Všechno je o lidech. Někdo by z té trávy dělal kompost, hnojil záhonky a radoval se z úrody. Jiný lituje drahocenných víkendů, nákladů a času...  Jestliže se zahrada neseká, stane se zdrojem plevelů pro okolí a znehodnotí se náletovými... celý příspěvek >
Dotaz na malé plody jahod, 6.6.2016
Jahody plodící první rok na novém záhonu, vypěstované z odkopků dobře plodících mateřských rostlin. Bohatě narostly, hodně kvetly, ale plody jsou velmi malé. Záhon sousedí se zahradu, kam soused vypouští přebytečnou močůvku - čili bude asi silně... celý příspěvek >
Staré VP - jak je dát do pořádku?, 27.5.2016
Usychající větve (monilia laxa) řežu bez ohledu na roční období - jak se objeví. Klasické prořezání na jaře, po odkvětu - myslím si, že rány mají možnost rychle vyschnout a nové letorosty budou mít dost času na vyzrání. Když se zadaří a  ... celý příspěvek >
Staré VP - jak je dát do pořádku?, 27.5.2016
Mám podobnou, i když trochu mladší (cca 20 let), která byla na vykácení. Prořezal jsem jí, na podzim při ošetření broskvoní postříkal Championem (zvláště všechna nemocná místa),   okopal trávník a pohnojil cereritem. Ddruhým rokem jsem ořezal... celý příspěvek >
Moniliová spála u višně - jak moc řezat?, 23.5.2016
Jak jsem již psal, snažím se řezat za prvním živým výhonem, abych měl jistotu, že jsem nemocnou část opravdu odřízl. Jenže letos je napadení tak silné, že mně začaly usychat i ty v pořadí druhé zdravé (míněno od napadeného konce výhonů), které jsem... celý příspěvek >
Americký brouk, 22.5.2016
Jednou jsem viděl na kraji zdevastovaného bramborového pole, jak se mandelinky vrhly na kustovnici rostoucí na mezi. Nevím ale, zda se tam živily, nebo jen to bylo pro ně jenom něco jako přechodná noclehárna - tím místem jsem jen   procházel a... celý příspěvek >
Moniliová spála u višně - jak moc řezat?, 22.5.2016
Před 14 dny jsem ostříhal všechny napadené větvičky mezi předposledním a posledním zdravým výhonkem na napadené větvi. Dnes jsem dospěl k smutnému názoru, že jsem to měl ořezat ještě víc. Ze 3 stromů asi 3 m vysokých (a bohatě kvetoucích) mám torza a... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika