Příspěvky uživatele - 125.72

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
výsadba podnož myrobalán, 2.10.2008
díky byl to jenom takový nápad
výsadba podnož myrobalán, 2.10.2008
Měl bych dotaz, pokud zasadím stromek na méně vrzrůstné podnoži, třeba myrobalán, je možné ho zasadit pod místo štěpování, aby zakořenila i roubovaná část a místo zákrsku bych třeba vypěstoval vysokokmem. Důvod je prostý odrúdy, které chci zasadit... celý příspěvek >
Dolmar, Jonsered, Husqvarna... ne Oleo Mac, 22.9.2008
všechno ná svého kupce. V Číně vyrábí skoro všechny značky do konce i Narex. Jde jen o to jakou kvalitu si zaplatí. Jednu pilu Oleo Mac právě vyhazuji, je na ní proservisováno skoro tolik co stála, ale v Maut... se fakt pořád smějí. Jo za... celý příspěvek >
Gabrovská pro slivovici, 19.9.2008
Gabrovská je částečně samosprašná. Jako vhodný opylovač je nejčastěji doporučována odrůda Stanley.
Gabrovská pro slivovici, 19.9.2008
Já vsadím na klasiku z horňácka Durancie.
životnost zákrsku, 18.9.2008
Chtěl bych se zeptat, jakou mají životnost zákrsky. mám na zahradě jeden zákrsek, který je zde nejméně 16 let a kvalita jablek je čím dál horší. Jsou stále menší a menší(nepomůže protrhávání). Ještě před 5 lety to byly krásné jablka(bez prořezávání... celý příspěvek >
Plíseň révová, 17.9.2008
ok díky
Plíseň révová, 15.9.2008
Prosím oradu, kdy stříkat révu proti plísni révové. Jedná se o mladou révu, která ještě neplodí, ale plíseň ji docela decimuje. Má to cenu ještě letos, když za chvíli stejně přijde zima? Děkuji
Medovníčky, 11.9.2008
Durancií je několik druhů, a pokud je to nějaký semenáč, tak... http://veronica.cz/hostetin.org/dokumenty/ovoc/ESF_Pomologie_slivoni.pdf
Durancie - zlute plody, 10.9.2008
Přikládám odkaz na pomologii slivoní. Zajímavé druhy včetně žlutých durancií. http://veronica.cz/hostetin.org/dokumenty/ovoc/ESF_Pomologie_slivoni.pdf
Durancie - zlute plody, 1.9.2008
existují i žluté durancie
Bago (Baco), 21.7.2008
Měl bych taky dotaz, ale ohledně odrůdy "delavar" bílý rezistent dovezen také z ameriky podle mě ve stejné době jako Bago. Mám ho na zahradě, ale s určitostí to nevím, protože jsem o něm nic nenašel a na zahradě byl ještě když patřila... celý příspěvek >
okurky, 13.6.2008
u mě už je sklidili slimáci, takže venku nevím :-)
pes - postrach truhlíků, kytek a stromků, 13.6.2008
Podle mě je portřeba se psům více věnovat. já sám mám ohaře, který se na zahradě netkne ničeho dokud mu to sám nedám (větve atd). Psy musíte brát často ven mimo zahradu a prostě je vzběhat a unavit. Já to dělám už několik let a na zahradě je vše ok.... celý příspěvek >
řízkování, 11.6.2008
já řízky odebírám před narašením listů a nedávám je do hlíny ale do kýble s vodou, tak jedno očko ať je ponořené. Úspěšnost zakořenění je úžasná, poté je přesadím do květináčů (je třeba pracovat opatrně, kořeny jsou dost křehké) a počkám až si... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika