Příspěvky uživatele - 125.72

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vypěstování podnoží, 29.5.2008
Již více než 50 let se používá metoda dlouhodobého máčení v roztoku 0,01% IBA při rozmnožování podnoží Prunus (např. St. Julien). Na podzim se odebírají z matečnic 40cm dlouhé pruty a ponoří se bazálními konci do 0,01% roztoku IBA (100 mg/l). Řízky... celý příspěvek >
housenky v rezokvětlých květenstvích, 28.5.2008
My jsme měli na jabloni vždycky krásné a velké jablka, dokud jsem jabloň neošetřil proti květopasovi. To jich bylo sice 4x více ale strom to neutáhl a tak vesměs byly všechny hodně drobné. Letos bez postřiku a vypadá to dobře. Příroda si poradí... celý příspěvek >
veverky, 28.5.2008 Obsahuje fotku
u nás je taky a je docela super, spíše ji krmíme než vyháníme
Některá réva pláče, 28.5.2008
pokud vás to hodně trápí, tak se používá syrový brambor, ten přiložíte na ránu a škrob ji pěkně zatáhle, ale myslíte že to dělají ve vinohradu? :-)
Škodná v zahradě - srnec, daněk, 28.5.2008
Najděte si myslivecký spolek ve vašem okolí a ptejte se tam. Abyste neuškodil sobě nebo zvířatům. Kdo jiný má s tímto větší zkušenosti? http://www.myslivost.cz/oms/adresarOMS.asp?from=0
klíšťata na zahradě, 21.5.2008
Jak už bylo napsáno, ořešák nefunguje, zahrada se musí sekat, na nízké trávě klíšťata nejsou. Jelikož mám loveckého psa jsem každý den v lese, a je to nadělení. Klíštat je u nás mraky.  Docela slušná ochrana je sprej Difusil u nás ho používají... celý příspěvek >
Papriky - můžou už ven?, 21.5.2008
tak to se chci taky zeptat
Co teď s kadeřavostí?, 13.5.2008
Přečetl jsem si celé fórum a nabyl jsem dojem, že otázka zněla : Co teď s kadeřavostí a máme květen, takže rady typu na podzim a na jaře asi nejsou na místě. Mě by to tiž taky zajímalo co teď s kadeřavostí. Když otrhám napadené listy, tak mi... celý příspěvek >
Dvoubarevný živý plot z Cypřišků, 2.4.2008
Soused má dvoubarevný plot z tůjí a cypřišků. Momentálně jsou tůje zelené a cypřiše rezavé protože uschly. Celé léto pod ně lije vodu (všichni mu říkáme vodník), ale výsledky nic moc. Jednou odejdou tůje, jednou cypřiše a tak se to krásně... celý příspěvek >
meruňka Gvardějskij?, 2.4.2008
Prosím o nějaké informace k této odrůdě. Má to být ranná odrůda s hladkým plodem, ale jinak jsem o ni nenašel nic. děkuji
hybrid švestkomeruňka, 28.3.2008 Obsahuje fotku
švestkomeruňka- PLUMCOT. Já bych je úplně nezavrhoval. Těch kříženců bude asi spousta, jen vybrat ten správný.     http://www.daleysfruit.com.au/plant/Plumcot-Prunus.htm
Cukernatost Duracie, Domácí, Nancy, 28.3.2008
To je docela zajímavé, co jsou podle vás ty plané trnečky, abych je mohl taky přidat do sudu. A ten poměr...? :-)
Cukernatost Duracie, Domácí, Nancy, 21.3.2008
Já právě na pálenku z durancií a špendlíků nedám dopustit.Jsem pravidelným odběratel těchto surovin z odlasti Bílých Karpat a musím říct, že kdo umí ten umí.
Jakou odrůdu nektarinek?, 21.3.2008
Já jsem vysadil Harco, ale nemůžu radit, protože plodů jsem se ještě nedočkal. Ale mám u ní problém, vždy když ustřihnu větvičku, konec ošetřím (vosk, latex) vždy mi od konce sesychá a sesychání pokračuje. Takže stříhám a stříhám, až ji nakonec... celý příspěvek >
Cukernatost Duracie, Domácí, Nancy, 21.3.2008
Rád bych se dozvěděl jakou cukernatost mají klasické odrůdy, jako DURANCIE, NANCYSKÁ, DOMÁCÍ... Všude se totiž dočtu jen o novinkách typu TOP..., a uvědomil jsem si, že o našich domácích odrůdách nevím nic. Děkuji
Další diskuze:  6,  7  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika