Příspěvky uživatele - 242.214

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak vám letos kvetou jabloně?, 15.5.2016
Obcas tu fakt trochu nestiham o co se tu muzou lidi handrkovat :) Coxovka je velice oblibena na zapade, v Anglii se myslim doted pestuje komercne. Dostala se ke mne mutace Cox La Vera tak jsem na ni zvedavy.
Vyklobaná očka, 10.5.2016
Ja to same, myslel jsem, ze to jsou vrabci.
Lze vypěstovat broskev nebo meruňku z řízku?, 8.5.2016
Jde to, spis by me zajimalo, jestli se vam to podari bez stimulatoru. Urcite se pak pochlubte. Kdo se tim chce zabyvat, tady je navod znameho z Holandska.
Očkování / roubování broskvoní, 6.5.2016
Par poznatku z letosniho roubovani broskvoni (treba to nekomu pomuze/povzbudi). Rouby jsem dostal na zacatku ledna, nektere dokonce v prosinci. Rouby byly celou dobu v lednicce v ziplocovem sacku nastavene na +1 stupen. Mel jsem u nich navlhceny... celý příspěvek >
Jakou odrůdu jste vysadili nebo naroubovali?, 29.4.2016
Ja teda nejsem zadny roubovaci guru, ale narasene rouby se chytaji v pohode, nemel jsem s nima problem.
Roubování, 28.4.2016
Jeste pockejte. Ja mel roubovane jablone kolem 20. unora a nektere se zacaly probirat teprve pred 14 dny (takze po 7-8 tydnech). Druhou varku jsem rouboval na zacatku dubna a nektere uz jedou. Cekanim clovek nic nezkazi, pasku bych nedaval pryc dokud... celý příspěvek >
Ochrana proti mrazu zadymenim, 25.4.2016
No bude to boj, protoze ve stredu a ve ctvrtek ma byt podobne
Tango, 24.4.2016
Cau Petre, nemyslis nahodou Sweetango? To by mela byt nova odruda vyslechtena universitou v Minnesote (z jejich dilny je myslim i Zestar a Honeycrisp). Shanel jsem se, ale nesehnal.
Pravost prodávaných odrůd/ kód pěstitele, 14.4.2016
Moje negativni zkusenosti Ve Straznici jsem kupoval Lapins a byla to nevelka tresen, co dozravala asi o 3 tydny driv (vykopano). Ostroh - Dapple Dandy (prodava se nyni myslim jako "svestkomerunka" a Santa Rosa. Santa Rosa nema cervenou duzinu... celý příspěvek >
Rubista, 9.4.2016
Plantex teda jede. Nedavno jsme se tam byli s Milanem Fialou podivat a parada, suverenne nejlepsi skolka a opravdu gigant. Akorat ty obrovske rady pri placeni (a to tam byly 2 pokladny). Vsem doporucuju se tam mrknout, mame v Cechach co dohanet
Bravo-Black Apple, 9.4.2016
Podobnou barvu ma i stara odruda Arkansas Black. Nevim, jestli se da koupit u nas, ale v Polsku ho meli.
Bravo-Black Apple, 8.4.2016
Ja o nem cetl tez. Psali, ze ho slechtili 20 let a ze by melo by lepsi nez Cripps Pink (Pink Lady) a Cripps Red (Sundowner). Vzhledem k tomu, jaka je to novinka a ze i starsi odruda jako Pink Lady je u nas porad novinka, tak o chuti muzeme pristich... celý příspěvek >
Elegant Lady, 4.4.2016
Zuzko, nejsem si 100% jisty, ale jak Klivia, tak Iveta myslim nabizi vypestky Schreibera z Rakouska, tak bych se poohledl primo u zdroje (staci zadat do google "schreiber baum"). Schreiber posila i do Cech, nebo pokud jste z Moravy si tam muzete... celý příspěvek >
Elegant Lady, 4.4.2016
Je to tak, v Italii zacina prodej v lednu, tak toto budou uz jen neprodane zbytky. 
Elegant Lady, 3.4.2016
Taky uz jsem s nakupy u nas kvuli tomuto skoncil. Od podzimu jsem z asi 30 stromu u nas koupil jen 3 (vsechny u znameho skolkare).  Nakupoval jsem v Rakousku (drazsi) a Italii a obzvlast nakup v Italii vysel velice dobre, srovnatelne s... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika