Příspěvky uživatele - 242.214

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Roubovani v zime, 5.2.2017
Diky za hodnotne prispevky. Jsem rad, ze se tady najdou i experimentatori. Tak moje sliva z jizni polokoule od dob co jsem tu psal nevyrostla ani o pid, ale drzi se (i kdyz listy jsou pokroucene) pro stale teplote 22-25stupnu. Zelena ryngle... celý příspěvek >
Nové odolné marhulky na PPV, 30.1.2017
Ja si Pricii poridil ted na podzim, krome rannosti ma taky krasnou rudou barvu. Jestli uz ale mate Tsunami, tak bych se na ni taky vykvakl. Mozna by stalo za to zvazit Maya Cot, ta dozrava snad jeste tyden pred Pricii a Schreiber ji ma tez nove v... celý příspěvek >
Roubovani v zime, 30.1.2017
Diky za odpoved, ja dal roubovance do obyvaku ke vchodu na terasu, kde je nejvic svetlo, ale neni tam zase chladno. Kazdopadne chradnuti se prozatim zastavilo, tak jeste neni bitva prohrana. Pokud to bude pokracovat, tak kytka pujde do chladku.... celý příspěvek >
Soumrak pěstování meruněk z Escande?, 4.1.2017
Jeste par poznatku. Teploty pod 7stupnu (chill hours) se nepocitaji jen v Kalifornii, ale ve vsech teplych krajinach. Pro ne je to dulezity udaj, protoze co z odrudy, ktera tam nikdy nezaplodi (maji i stranky, kde se napise PSC a vyjede vam kolik... celý příspěvek >
Najkrajšie jablko 2016, 21.10.2016
Taky gratuluju a smekam! Z tech par omezenych komentaru si nic nedelejte, tomu se v anonymni dzungli internetu nevyhnete.
Sázení stromů v zimě?, 30.9.2016
Shodou okolnosti jsem v lednu sazel asi 10 stromu, ktere mne prisly z Italie kde vyoravali kvuli teplemu pocasi prave az po novem roce. Kdyz prisly, tak byla zem zmrzla, tak jsem v Bauhausu koupil 2 kalfasy na maltu a 3 pytle substratu (taky zmrzly a... celý příspěvek >
Falešný Dapple Dandy, 8.8.2016
Takto nejak Dapple Dandy opravdu vypada, ale jeste nezraly. U nas by mel dozravat nekdy na konci srpna a v pulce zari (kdy uz je prezraly) by mela byt duzina syte cervena, tak to aspon psal znamy z Holandska, ktery ho ma uz asi 6 let. Gratuluju k... celý příspěvek >
Prosim o identifikaci mirabelky, 26.7.2016 Obsahuje fotku
Tak jsem se tam dostal bohuzel az dnes, foto prikladam. Mirabelek je na strome uz par, zbytek na zemi. Jinak jsem znovu kostoval samotnou slupku a kysela je (i kdyz mnohem min, nez u myrobalanu), takze je dost mozne, ze to bude mirabelka ranna, jak... celý příspěvek >
Prosim o identifikaci mirabelky, 22.7.2016
Dobre, zitra nafotim. Ty stromy tam jsou 2 nebo 3 u sebe, plody 8-12g.
Prosim o identifikaci mirabelky, 22.7.2016 Obsahuje fotku
Dneska jsem u v miste, kde kdysi staval sad, narazil na zajimavou mirabelku.  Pri uplne zralosti je odlucitelna od pecky a ma cervenofialove licko (vetsina je ale zluta). Plody ze stromu pri ohnuti vetve padaly a slupka nebyla kysela. Napada... celý příspěvek >
Broskvoň Stark red Gold, 16.6.2016
Hlavne pozor na zameny. Red Gold nektarinka by mela mit miskovite kvety, ale u nas se prodava i verze se zvonkovityma. Jestli uz v popisu vidite "broskvon" tak bych od toho dal ruce pryc
Jablka v červnu, 11.6.2016
Ja zadne jablka z Norska a Sibire bohuzel neznam, tak muzu komentovat jen ty druhe. Z Kanady pochazi opevovana Ambrosia, ktera je pry asi potomek Camea. U nas se koupit neda, Milan psal, ze ho obcas prodavaji na Slovensku v Lidlu, ja na nej zatim... celý příspěvek >
Jablka v červnu, 11.6.2016
Braeburn mam taky moc rad a zena snad jeste vic. Co vim, tak se pouziva hodne na krizeni a prej je dost nachylny na nemoci. Cameo se da koupit obcas v Albertu, pisou tam dokonce puvod CR. Co se tyce chuti, tak z vyse jmenovanych uprednostnuju... celý příspěvek >
Uz nekde uzraly tresne?, 26.5.2016
Nase decka si uz vcera "pochutnavaly" na napul cervenych (al spis porad zelenych) tresnich Rita. 
Jahodový stromek 2016, 19.5.2016
Myslite strawberry guava? To jsou takove male cervene bobule, na Havaji rostly divoce jak u nas boruvky, dozravaji v listopadu. Mely by byt pribuzne feijoy, takze jestli maji stejne vlastnosti,  u nas neprezijou zimu, pripadne nebudou plodit (k... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika