Příspěvky uživatele - 111.26

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zase růže, 28.2.2017
1. růže se jmenuje Goldregen, jde o německé šlechtění p. Noacka. Udává se u ní, že je dobře zimovzdorná, nicméně, jde o řůži žlutou, tudíž barvou květů k namrzání náchylnější + to, v jaké oblasti žijete (jak hluboké byly letošní... celý příspěvek >
Natírání kmenu vápnem, 15.2.2017
Tak vápno mám jen ho vytáhnout do kopce 22 kg za 97 kč. V obi 1 kg barvy na skleník za 97 kč nic jiného tam nebylo. A zítra namíchám a snad natřu. Možná až o víkendu dopoledne aby to stihlo uschnout. Koupila jsem i lepidlo na tapety a nejsem... celý příspěvek >
Natírání kmenu vápnem, 15.2.2017
Já tady četla na 10 litrů vody 1 kg vápna. To mi právě přijde dost málo. Děkuji. Pokusím se to naředit tak akorád. Jana
Natírání kmenu vápnem, 15.2.2017
Děkuji a jak moc ho mám zalít vodou? Přečetla jsem toho dost ale nanašla. Má to být kaše nebo řídké? Ještě jednou děkuji Jana
Natírání kmenu vápnem, 15.2.2017
Chci natřít stromy vápnem. Když ho dneska koupím(hašené vápno) a namíchám s modrou skalicí to ho opravdu můžu použít až za měsíc? To mi připadá moc dlouho. Děkuji Jana
Kadeřavost - postřik dnes?, 14.2.2017
Opravdu? Já ani nevěděla na co to je. Bratr říkal kup Kuprikol a postříkej. Taj jsem to postříkala. Kadeřavost nemám na větších stromech ale na malé nektarince asi Venus byla loni hodně a na staré broskvi(dvě vyholené větve) tam byla taky hodně, tak... celý příspěvek >
Kadeřavost - postřik dnes?, 14.2.2017
Děkuji za odpověd. Stříkala jsem jenom kuprikolem ale pozdě, až před rozkvětem. Chci nakoupit Silwer Star, Sulka extra, Champion, Thiram Granuflo, Horizon, Kuprikol mám. S tím vystačím na celou zahradu a nejspíš nepoužiji všechno. Ještě... celý příspěvek >
Kadeřavost - postřik dnes?, 13.2.2017
Můžete mi prosím poradit jak a čím stříkáte? Dělala jsem jeden postřik Kuprikolem před rozkvětem kadeřavost jsem měla jen na nektarince Venus. Co přidáváte na monilii? Děkuji Jana
Střih Nektarinek, 8.2.2017
Fotku Vám udělám ale až přijede manžel z práce. Ten můj přístroj nekomunikuje s pc. Ona ta koruna není řídká, loni poprvé plodila měla dost plodů velká pecka málo dužiny. Strom je zdravý ale na pohled vypadá tak 5letý. Větve nejsou až tak silné max 5... celý příspěvek >
Střih Nektarinek, 7.2.2017
Tak ji asi střihnu trochu víš. Strom je asi 20 let starý nehnojený stříhaný jen na začátku. Nebyl zalévaný. Hnojivo mám objednané, zalévat budu poctivě ale potřebuji ho snížit. Vršek roste kolmo má malé přírůstky je řídký. Když vemu dvě větve průměr... celý příspěvek >
Střih Nektarinek, 7.2.2017
Tak jsem přiobjednala i tu Modřinku. Jana
Střih Nektarinek, 7.2.2017
Děkuji za pochvalu výběru. Mě se ty placatý nějak nelíbí. Mají divný tvar nevím nemusím je.  Jana
Střih Nektarinek, 7.2.2017
Děkuji tak Redhaven Fairhaven Favorita Moretini Harbrite a broskvoň obří Inka mám objednané tak snad aspoň něco mi to bude připomínat. Pecky hodlám sázet. Děkuji za rady Jana
Střih Nektarinek, 7.2.2017
Ještě dužina byla měkká jemná jen se rozplívala na jazyku. Jana
Střih Nektarinek, 7.2.2017
Na ty rány koupím ten Tervanol S. Stromy mám ráda a mám jich ještě dost objednáno tak at mají to nejlepší. Mám objednáno asi tak 8 meruňek a asi 6 broskviček. Tak teď usilovně přemýšlím kam je zasázím. To takle čtu dizkuse a najednou vím že je... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika