Příspěvky uživatele - 56.166

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Choroba rajce, 3.5.2013 Obsahuje fotku
Prosim o radu, priesadam rajciaku Bejbino (nie vsetkym) zacali kuceraviet (kudrnatit) vrcholky. Vela som hladala na internete, napriek tomu neviem isto o co ide. Podla isteho ruskeho webu ide o kuceravost vrcholkov - virus ktory prenasa nejaka Cikada... celý příspěvek >
Kedy vysádzať sadenice papriky do nevykurovaného skleníka?, 14.4.2012
Mam 2 pokusne Bejbina v skleniku uz od 1/2 marca a zatial prosperuju.  Plody maju velke ako ceresne. Uz sa na ne tesiiim!   Papriky su haklivejsie, pockam teda este, dik
Kedy vysádzať sadenice papriky do nevykurovaného skleníka?, 14.4.2012
ale teraz uz mozem papriky vysadit, ci nie? vy ste uz vysadili...? K.
Kedy vysádzať sadenice papriky do nevykurovaného skleníka?, 31.3.2012
krabice od mlieka to poriešia  vďaka
Kedy vysádzať sadenice papriky do nevykurovaného skleníka?, 30.3.2012
ja nemánm priesady nazvyš, asi pojdem na istou a vysadim az okolo 20. aprila. Zvazujem este presadenie priesad do vacsich kvetinacov. Len do akych? Uz su vsetky obsadene... 
Delician nebo Hokkaido?, 30.3.2012
dik,  pridam aj ja ;-) Jahodník Fragaria sp. / Jahoda DELICIAN, STÁLEPLODÍCÍ
Jaká rajčata pěstujete, 30.3.2012
Pre mňa je Bejbino no.1, vyhovuje chuťou aj veľkosťou. Po olúpaní sa dobre nakladá do pohárov (keď sú rajčiaky malé, viac sa ich zmestí). Lasagne s rajčiakovou a špenátovou omáčkou milujeme. Pestovala som predtým rôzne druhy (zas nie také množstvo... celý příspěvek >
Kedy vysádzať sadenice papriky do nevykurovaného skleníka?, 30.3.2012
Toho roku mi sadenice papriky veľmi rýchlo rastú. Sú krásne, pevné a už začali nasadzovať kvety. Kedy ich vysadiť do nevykurovaného skleníka? Doteraz som sadila vždy až koncom apríla... Skleník má steny z jednokomorového dutinkového polykarbonátu.... celý příspěvek >
Delician nebo Hokkaido?, 30.3.2012
Ja vysievam do črepníka 2-3 semená v polovici apríla. Po vzídení nechám jednu životaschopnú rastlinu dorásť na priesadu, ktorú vysadím v polovici mája vonku na záhon. Keď pestujem z priamej sejby, vysievam vonku na záhon semená tiež po 2-3ks... celý příspěvek >
Výsev rajčat, 1.3.2012
Suhlasim, tiez sadim rajciaky hlboko. Na posledne presadzanie pouzivam tetrapack krabice od 2l dzusov - korenovy bal je vysoky cca 30cm. Rohy krabic nastrihnem - drenazne dierky. Pri vysadbe von krabice opatrne roztrhnem a korenovy bal... celý příspěvek >
Co do skleníku mezi papriky?, 31.1.2012
skuste bazalku, ja ju pestujem spolu s paprikou uz 2 roky a uspesne. Bazalku pravidelne zrezem (a spapam s mozzarellou a s paradajkou - mnam, pripadne nasusim), aby nevyrastla velika a netienila paprike.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika