Příspěvky uživatele - 51.13

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
TC SUN, 30.8.2018 Obsahuje fotku
Dnes som zaniesol vrúble od sadarov na zaočkovanie kámošovi čo robí 70 tisíc stromkov pre slovensko a plantex, dal som mu okostovať kríženca duranzia x bystrická vravel vynikajúca potom kostoval aj keď som si neni 100% istý týmto názvom lebo žltých... celý příspěvek >
Švestka Topfive, 30.8.2018 Obsahuje fotku
Ja mám Topfive zrelú už 2 tyždne, je vynikajúca hlavne na slivkových osúchoch ktoré zbožnujeme.Dnes sa zastavili moravskÿ sadari, išli sa kupať do Dunajskej stredy, priniesli koštovnè a vrúble na očkovanie, keď pôjdu večer naspeť... celý příspěvek >
Plumtastic - Top2000, 30.8.2018 Obsahuje fotku
Zdravím vás pani záhradkári, bol u mňa včera na návšteve Zoli z Filakova brat očká slivky Jofela, robí 12 tisíc stromkov ukazal som mu rozkrojenú T 1 povetal tiež to istè spálene od slnka, vysokè teploty neprospivajú niektorým odrodám.Bral... celý příspěvek >
Plumtastic - Top2000, 29.8.2018
Ale aj tak je to nádhera pán Vysloužil, teno rok sú niektoré odrody sliviek vo vnútri akoby uvarené stoho horka, pritom minulý rok boli výbornè.
Novovyšlachteni križenec Duranzie a Bystrickej, 29.8.2018 Obsahuje fotku
Porovnanie Bystrickej je z lava ulomená haluzka s 3 plodmi strom Jajo, rozkrojenè plody prvá z lava Bystrická - Jajo je gulatejšie.Bystrická sladkosť 16 Brix Jajo 25 Brix ešte nie sú celkom zrelè.
Albinova, 29.8.2018 Obsahuje fotku
Na talianskej stranke som čítal o marhulke Albinova, má velmi neskoré kvitnutie preto nebola poškodená jarným mrazom dozrievanie je stredne neskorè, samoopelivá plody sú veľké 3A-4A srdcovitèho tvaru.Má silne vyváženú chuť medzi... celý příspěvek >
T 1, 28.8.2018 Obsahuje fotku
T 1 plody veľké nádhera, ale tento rok je veľké sucho plody sú suché oproti minulému chuťovo najhoršie hodnotenie.
Farhial, 28.8.2018 Obsahuje fotku
Farhial dozrel marhulky sladké šťavnaté. 
Farclo, 28.8.2018 Obsahuje fotku
Farclo ešte nieje zrelá ale pekná úroda. 
Pávia Ebro, 28.8.2018 Obsahuje fotku
Pávia Ebro sa krásne vyfarbila, ale ešte nie je zrelá.
Slivoň "Superior"?, 28.8.2018
Dnes konečne koštovaná Superior chuťovo vyborná štavnatá sladká 26 Brix.
Co Vaše réva 2018?, 19.8.2018 Obsahuje fotku
Kámoši záhradkári priniesli teraz koštovne z prvej úrody.
Slivoň "Superior"?, 19.8.2018 Obsahuje fotku
Môj veľmi dobrý priateľ zahradkár z Ostravska má túto slivku Superior, poslal mi foto úrody.Ja mám od neho zaštepenú Superior tá ma ale len prvé 2 plody, na jeho peknú úrodu sa nechytám.Uvidíme aká bude chuťovo, kupovaná ovocná školka.cz dufajme že... celý příspěvek >
Aké má plody podpník St. Julien, 19.8.2018 Obsahuje fotku
Nedalo mi to, išiel som zase pozrieť tu osamotenú slivečku, na to že je strašné sucho drží sa statočne.Plody začínajú mať červené líčko, priemerná sladkosť plodov 22 Brix som sám zvedavý, ako to bude za 2 týždne.
Novovyšlachteni križenec Duranzie a Bystrickej, 17.8.2018
Zdravím pán Vysloužil, plody ešte nie su zrelé, dužina ide od kôstky.Velkosť sliviek ako u duranzie ale sladkosť vysoká, keď budete chcieť vrúble na štepenie pošlem, minulý rok som poslal 20 zahradkarom z česka a slovenska.Azjiske slivky tiež iba... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika