Příspěvky uživatele - 51.13

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Koru, 1.11.2018 Obsahuje fotku
Na izraelskej stránke dnes pisali o tejto odrode plus o hruške.
Roubování akuvrtačkou, 1.11.2018 Obsahuje fotku
Na facebooku som pozeral video do zarodených stromov na spodku stromku zaštepené odrody a vinič preštepený.
Jabloň Muna, 30.10.2018 Obsahuje fotku
Je z kríženia Mutsu x Najdared, keby bola chuťovo špatna nikto by ju nekupoval a čo tieto jablká okoštovať.
Goulburn River Gold, 30.10.2018 Obsahuje fotku
Na Čínskej stránke bola dnes predctavená hruška Goulburn River Gold píšu je to momentalne najlepšia australska hruška.
Barnsby, 30.10.2018 Obsahuje fotku
Barnsby inak aj Palbar B1 je australská odroda vysadená aj v USA na buduci rok sa môže vysadzať aj v eu.Vznikla ako mutácia Cripps Pink je sladká a chrumkavá ako Crip.Pink, dozrieva o mesiac skorej ako táto odroda.
Jabloň Muna, 30.10.2018 Obsahuje fotku
Vyzerá pekne.
Goldust, 30.10.2018 Obsahuje fotku
Kámoš od Žiliny mi telef.že má slivku malèho vzrostu zelená hruškoviteho tvaru chuťovo sladkokyslá veľmi štavnatá uroda prvý rok kupoval ju v nenecku foto som dal z nemecka.
Xenia, 30.10.2018 Obsahuje fotku
Na facebooku članky a foto Xeniu začali dodávať zo skladou do obchodov.
PulsFOG K- 22 - BIO, 30.10.2018 Obsahuje fotku
Na facebooku som pozeral video a čítal o tomto prístroji PulsFOG K - 22 - BIO, ktorý použivajú polsky pestovatelia ovocia do ktoreho davajú dezinfekčný prostriedok polyversum bio, tymto postrekovačom striekju sklady ovocia.
Lavina slivoň, 29.10.2018 Obsahuje fotku
Náhodov som na ňu narazil na amerických fórach tam ju chvália, zahradkari tam dali viac fotiek tiež sa to nedá stiahnuť musel som fotiť. 
Staré odrody z chorvadska len jablk 603 odrôd, 28.10.2018 Obsahuje fotku
Dobrý priatel Dragan zo srbska mi poslal stránku starých aj nových odrôd snažia sa zachovať starè odrody, tam píše jeho priatel ako chodia a beru vrúle z rôznych lokalít, keď nieje foto a popis tá odroda ešte nezarodila, dolu sú čísla od 1 až až... celý příspěvek >
Natyra, 27.10.2018 Obsahuje fotku
Kámoš zo zahraničia mi poslal 2 fotky na ktorych je Pacific rose a Natyra ktorá ako píše Natyra netrpela chorobami, chuťovo vravel vinikajuce jablká sladkè štavnaté neznaša kyselé.Dobre že poslal teraz v septembri vruble další kamoš ich... celý příspěvek >
Lucasova, 27.10.2018 Obsahuje fotku
Práve som kontroval v kamenej pivnici uskladnené ovocie, zaujali ma 2 hrušky ktorè ako prvé začali dozrievať, majú pekné červené ličko chuťovo obidve su výborné, Lukasova o dosť lepšia každý rok majú velkú úrodu som snimi nadmieru spokojný.
Odrůda Admiral, 27.10.2018 Obsahuje fotku
Pán Vysloužil ja to mám od sadarov z moravy majú skusenosti lepšie ako ja alebo iný záhradkári. Šlachtitel Buzrla po 7 rokoch všetky stromky Admiralu vykopal on sám povedal má špatnú pôdu tejto jabloni sa uňho proste nedarí.Ked chcete dám vam na neho... celý příspěvek >
Civ - D9B9 - 49, 27.10.2018 Obsahuje fotku
Najvedší zaujem bol o túto odrodu Civ - D9B9 - 49 ktorú predctavili v južnom tyrolsku taliansko.Majú tam velmi vela novych odrôd hrušky pod čislom Peri - 003.Jablká obrané poukladané asi na slame pod sietkou neviem prečo to tak najú.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika