Příspěvky uživatele - 247.166

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rajčata 2018, 17.12.2017
Vyzerajú krásne, ja som ich mala vedľa Gardenberry škoda, že som nefotila ten rozdiel, nenechávala som ich dlho na rastline, aj tak praskali, možno to bolo lídláckymi semenami, no a chuťovo aj kvalitou plodov boli GardenberryF1 lepšie. Budúcu sezónu... celý příspěvek >
Rajčata 2018, 17.12.2017
Vladimíre, tiež som zvedavá na tie tvoje španielske, najmä Ramallety z Mallorky. Aj ja ešte možno do marca upravím môj zoznam pre tohoročné pestovanie. Rada by som poznala skúsenosti z vlaňajšieho pestovania aj napr. p.Kohúteka, ktorý zakladal... celý příspěvek >
Rajčata 2018, 17.12.2017 Obsahuje fotku
Pán Walter, aké máte skúsenosti so Supersweet 100? Ja som ich mala posadené vlani- 1 koreň v sklenníku a 1 v kvetináči vonku. Boli dosť malé a praskali aj v sklenníku.Tak ich tento rok nevysadím Je možné, že by to bolo predajcom? Semienka som kúpila... celý příspěvek >
Rajčatový hokus pokus - průběh, 17.12.2017
Do 2 samozavlažovacích truhlíkov som vlani koncom januára vysiala balkonovku Minibell, moc ma neoslovila,  hrantíky boli síce obsypané malými rajčinkami, vyzeralo to efektne, ale rýchlo odrodili. Pozerala som tú Vilmu, vyzerá byť ako väčšia... celý příspěvek >
Rajčata 2018, 17.12.2017 Obsahuje fotku
Pridávam pár fotiek mojich rajčiniek z dnešného dňa. Tieto boli všetky siate 30. novembra. Tie menšie sú zo západného okna s teplotou 16- 18 stupňov, občas prisvietené 3hod. tie väčšie z juhozápadného okna teplota 18-25 stupňov, prisvietené 4-5... celý příspěvek >
Rajčatový hokus pokus - průběh, 17.12.2017
Pekne, Vladimíre, chce to klid a nedať sa odradiť, ja som sa vlani veľa dozvedela z tvojich pokusov, teraz sa to trocha snažím zúžitkovávať a prispôsobovať mojim podmienkam a kto chce, sa niečo dozvie, keď pozorne číta príspevky. Eva T.
Rajčatový hokus pokus - průběh, 17.12.2017
Práve preto som založila nové vlákno,"Rajčata 2018" aby tu mohli písať prispievatelia svoje skúsenosti z minuloročných pestovaní a plánoch pre rok 2018. V žiadnom prípade by som nekupovala semená na ALI EXPRESE, kupujem naše osvedčené v našich... celý příspěvek >
Rajčata 2018, 16.12.2017
To by ma nenapadlo skúšať, ale vonku často na jar vedia vyklíčiť semená rajčín, hoci boli aj vo veľkých mrazoch cez zimu, neskúšajú takto náhodou pri šľachtení nových hybridov prejsť semená mrazom špecializované firmy? Eva T.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika