Příspěvky uživatele - 248.127

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Třešnička neroste, 2.11.2017
Třešeň by se neměla dávat po třešni z důvodu půdní únavy (nebo vyměnit zem ve větší jámě).           Lída
Fígl na prokypření půdy - kultivátor atd.?, 31.8.2009
Tak to snad už jen těžší mechanizace. Pokud chcete dobrý výsledek, bude asi zapotřebí si připlatit za dopravu.
Vyrovnání trávníku, 31.8.2009
Doporučoval bych spíš tenší vrstvu a častěji opakovat - pokud je to ve Vašich možnostech. Hlavně aby byl starý trávník vidět. Dost tomu pomohou železné hrábě.
Výběr kvalitní travní směsi, 28.8.2009
Pane Wolfe, pokud by se hladina "magorovitosti" měřila počtem zalévání, tak bych byl na tom hodně špatně Dnes je to 7 dní, co jsem zasel, za tu dobu byla plocha zalita asi 40x. Dnes teprve asi po 4., počasí je mi nakloněno. Po vší té snaze... celý příspěvek >
Skvrny v kobercovem travniku, 26.8.2009
Snaha o docílení "anglického" trávníku je skutečně dost náročná. Osobně jsem nakoupil pár pytlů pomalu rozpustného hnojiva, není to technologie Isodur, jako má výše zmiňované. V tomto jsou živiny vázány v jakémsi tukovém obalu (rozpouštění hnojiva... celý příspěvek >
Čarovné kruhy v jinak pěkném trávníku, 25.8.2009
Pak jsem ještě četl o možnosti použít přípravek Tattoo.
Skvrny v kobercovem travniku, 24.8.2009
Prvních pět týdnů zalévat kobercový trávník každý den (asi 5l/metr). Po pěti týdnech 2x týdně v 4-5x vyšší dávce - pokud ale bude velký odpar, tak bych zaléval klidně 3x týdně. Po nějakém čase se závlaha může ještě více rozložit. Výsledkem by mělo... celý příspěvek >
Jaký fungicid?, 23.8.2009
Těmto travním chorobám se daří na stresovaném trávníku. Vertikutace, prozdušnění, přiměřená zálivka a hnojení omezuje výskyt chorob. Pokud je to akutní, aplikoval bych vhodný fungicid. S  odstupem několika dní bych začal věnovat úsilí zlepšení... celý příspěvek >
Skvrny v kobercovem travniku, 23.8.2009
Obrátil bych se s tímto dotazem na firmu, která Vám trávník pokládala. Možná po Vás budou chtít přesnější údaje o zálivce a hnojení, které jste aplikovala.
Jak na likvidaci Ježatky kuří nohy, 19.8.2009
Pokud vím, tak by měl působit Stomp 330 E, Stomp 400 SC nebo Agil 100 EC - půdní herbicidy.
Vřetenová sekačka, 17.8.2009
Na místních diskuzích se člověk může dočíst, že správně seřízená vřetenová sekačka by měla "ustřihnout" papír. Tuto informaci mohu potvrdit. Byl jsem se před několika dny podívat do jedné prodejny sekaček a zajímal se o ruční vřetenovku od... celý příspěvek >
Výběr kvalitní travní směsi, 16.8.2009
Myslím, že je to dobrá volba.
Dlažba před zahradním domkem, 13.8.2009
Přesně tak "Víte, jeden můj kamarád by rád postavil terasu, no, chtěl by vědět..."
Ještě jednou základ pod domek, 13.8.2009
Souhlasím s Ronym, že snaha o dosažení zámrzné hloubky u tohoto typu stavby (o její předpokládané hmotnosti jsem se již zmiňoval), je zbytečná. Pokud ale stavíte na nějakém velmi nestabilním podkladu - dokážu si představit prudší svah, kde vrchní... celý příspěvek >
Dlažba před zahradním domkem, 13.8.2009
Mno, já jsem terasu nehlásil Ale to neznamená, že to není potřeba. Jeden dotazový telefonát na stavební úřad by to mohl vyřešit.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika