Příspěvky uživatele - 100.198

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak hluboko sázet cibuli?, 4.2.2017
U mě sazečku rádi vytahují ptáci,  sázím ji taky tak hluboko, že zbytek zaschlé nati trochu vyčuhuje nad povrch.
Rajčata 2017, 4.2.2017
Dobré sobotní dopoledne. Běžně rajčata vysévám po 20. březnu (Tipo, Toro, Tornádo, Tomatobery, Bejbino, Start, Stupické, Ildi, Black cherry, Green Zebra, Mini San Marzano, San Marzano, Býčí srdce, Kumato, Black truffle, Uragán, Stupické polní rané... celý příspěvek >
Rotavátor Husqvarna T300 vs Hecht 743, 21.1.2017
Pavle, neberu to jako jízlivost, samozřejmě jsem venku denodenně. Pochopitelně jsem čekal, že se najde někdo kdo již rotavátor používal v loňské sezóně a získal zkušenosti. A jinak i když jsem si včera po ráno pouštěl 5minut horkou vodu na prsty,... celý příspěvek >
Klíčivost hrachu ponechaného při nízké teplotě, 21.1.2017
Děkuji za příspěvky, na jaře vyseji a uvidím.
Rotavátor Husqvarna T300 vs Hecht 743, 20.1.2017
Máte někdo už vyzkoušený ten Hecht 743, asi bych do něho šel z důvodu ceny i když je to s motorem dvojtakt od Hechtu.
Rotavátor Honda FG 201, 20.1.2017
Možná je problém v otáčkách APL348 je určená na 2takt a při nižších otáčkách 4taktu nemusí fuungovat tak jak má.
Klíčivost hrachu ponechaného při nízké teplotě, 20.1.2017
Zapoměl jsem semeno hrachu Oskar 2x0,5kg v nevytápěné samostatně stojící garáži. Několik týdnů již silně mrzne. Bude hrách klíčit, nemám ho přenést do tepla?
Rotavátor Husqvarna T300 vs Hecht 743, 1.1.2017
Dobrý den, chtěl bych se zeptat na Husqvarnu T300. Má to něco jako spojku nebo variátor a ještě jestli skříň převodovky je slitina hliníku nebo jen plast? Uvažuji nad Hondou FG201cenově je však mimo můj limit, Hecht 743 je podezřele levný, je to... celý příspěvek >
Rotavátor Honda FG 201, 27.12.2016
Dobrý den, máte někdo více zkušeností s tímto minirotavátorem? Chtěl bych ho použít jen jako lehkou okopávačku k lividaci plevele na cca 300m2, v půdě jsou sem tam i kamínky. Odrazuje mě vysoká cena FG201DE, daná asi politikou zastoupení HONDA v ČR.... celý příspěvek >
Vari - tlačený vozík, 26.11.2016
Děkuji za fotografie, pěkný víkend.
Vari - tlačený vozík, 19.11.2016
Zájem by byl, děkuji.
Vari - tlačený vozík, 16.10.2016
Nějaká fotografie by nebyla?
Jak zpracovat nezralou papriku (větší množství), 15.10.2016
Takže, děkuji za zaslané rady, letos už květy a malé plody nevyštípu, zkusím příští rok, mívám kolem 100 sazenic. Jinak jsem část malých nezralých paprik nařezal do mrazáku asi 3kg a půjdou pod maso, tam se asi hořkost projeví.  Z části jsem... celý příspěvek >
Jak zpracovat nezralou papriku (větší množství), 9.10.2016
Dobrý den, včera jsem dokončil sklizeň papriky, byla to odrůda Ramiro, semena z kupovaných plodů. Dvě bedny připadly na menší nezralé papriky, které jsou syrové i po uvaření ne moc chutné, hořké. Poradí někdo, jak je zpracovat, nebo je mám raději... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika