Příspěvky uživatele - 100.198

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak zpracovat nadbytek salátových okurek, 24.2.2018
Takže jsem ten zavařený okurkový salát nakonec vyzkoušel - nastrouhané přerostlé nakládačky, nálev jak na salát, jen víc octu. Zavařil jsem to při stejné teplotě jako nakládačky jen o 5 minut méně.  I zavařené to mléčně vykvasilo, zkonzumovali... celý příspěvek >
Okurky nakládačky - pěstování vertikálně, 24.2.2018
Hm, taky bych rád pěstoval nakládačky na svislo, už jenom kvůli plísni a čistění od hlíny, ale moc bych to ulehčoval tomu, kdo mě je chodí sklízet. Takhle se musí ohýbat, nejde mu to tak rychle a něco zůstane i pro mě.
Domácí šunka, 24.1.2018
Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli někdo poradíte se šunkovým lisovaným kolenem. Vykostím vepřové koleno, odstraním šlachu, stáhnu kůži, maso včetně mastného nařežu na kostky 1x1cm a menší, kůži nařežu na malinkaté kousíčky, přidám Pragandu 20g... celý příspěvek >
Élektrický fúrik svojpomocne, 19.11.2017
Dobré dopoledne, zkuste si napsat výrobci motúčka myslím si, že v minulosti kolo s vestavěným motorem dokonce nabízeli k prodeji. Dejte prosím vědět jak jste dopadl.
Honda GC160 startování až na 6-8 zatažení lanka startéru, 19.11.2017
Dobré nedělní dopoledne, jsem zakladatel vlákna. Děkuji za příspěvky i za ty kousavé s mezikusem. Bohužel v pátek, ani v sobotu jsem se v žádném servise/ prodejně Vari zeptat nemohl (takže ani nemohu říct jestli by mě poradili nebo ne) v okolí bylo... celý příspěvek >
Honda GC160 startování až na 6-8 zatažení lanka startéru, 18.11.2017
V poslední době musím při startování zatáhnout za lanko startéru 6-8x. Dříve stačilo jen 1-2x. Motor Honda GCV160 je na Vari (cca 10 let, orba, rotavátorování, nahrnování a vyorávání brambor, dříve i sečení bubnovou sekačkou).  Olej, svíčka,... celý příspěvek >
Kotvičnik, 28.10.2017
Proč trhat v silných rukavicích?
Co to je za nemoc rajčat?, 5.8.2017
Taky jsem ten chlorid vápenatý koupil kdysi v Brně.
Co to je za nemoc rajčat?, 4.8.2017
Jiřino, děkuji za informaci o dávkování chloridu vápenatého.
Plíseň bramboru na rajčatech 2017, 4.8.2017
Jak píše Jiřina nejspodnější zralá rajčata mě také letos naklovávají ptáci. V minulosti jem 1x zažil že mě kohout vodil do rajčatiště dírou v plotu hejno slepic a kam dosáhli tam zralá rajčata naklovali. Okurky mám silně napadené plísní, nestříkám je... celý příspěvek >
Onemocnění listů kořenového celeru, 3.8.2017
Konečky listů na některých rostlinách celeru změnily barvu ze zelené na šedou a jakoby vadnou, zasychají. Může to být nějaká plíseň, čím postříkat, našel jsem v obrázcích na netu jen septoriózu, ale toto vypadá jinak? O víkendu když tak udělám... celý příspěvek >
Nezralé papriky, 30.7.2017
Jak píší přede mnou teď budou mít hořkou a trávovou chuť. Když je utrhnete později po uskladnění do cca týdne začnou mít přijatelnou chuť a některé i červenat (některé zhnijí). Jak poznat ten správný okmžik nevím, náhodně mna to přišla kamarádka.... celý příspěvek >
Co může být příčinou hnití cibule, 30.7.2017
Děkuji, takže ji mám vytrhat i když ležící nať je ještě zelená a dosušit v suchém prostředí? Na záhoně ji nemohu nechat ležet, to by někdo přišel již k hotovému. No budu ji spotřebovávat a podělím známé k rychlé spotřebě.
Co může být příčinou hnití cibule, 30.7.2017
Potřebuji poradit se sklizní cibule. Dobývám ji z asi z metrové džungle trávy a lebedy (měl jsem měsíc nehojící se ruku a moc práce jsem neudělal, kupodivu plevel rostl i když nepršelo). většina cibulí má v krčku ohnutou a ležící ještě zelenou nať.... celý příspěvek >
Co to je za nemoc rajčat?, 30.7.2017
Dobré ráno, letos mám příznaky nedostatku vápníku i na odrůdách rajčat u kterých jsem to dosud neznal (v minulosti se mě vyskytoval pouze naGreen zebra, Býčí srdce a San marzzano). Zajímavé je, že jde z část o výsadbu na přiorané louce.  Na celý... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika