Příspěvky uživatele - 100.198

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Spirála na rajčata a okurky, 22.4.2017
Tak to jsem rád, že se pan Burda chová již trochu jinak, před lety, když jsem chtěl přijet, vybrat, zaplatit v hotovosti a odvézt nějakých 50 nebo 100ks spirál a požádal jsem o nějakou malou slevu, měl řeči, že s tím chci kšeftovat. Nechápal, že je... celý příspěvek >
Honda GCV 160 nejde naštartovať, 8.4.2017
38.79 Jak jste ho prosím rozhýbával, píšete, že už 3x? Já to mám za sebou zatím 1x a delší dobu jak jsem psal dobrý. Tehdy se mě to seklo na benzínu od Shell. Holt GCV160 je hodně citlivý motor a palivo je u nás hodně nekvalitní.
Honda GCV 160 nejde naštartovať, 7.4.2017
Po vyloučení, že neteče palivo a neskáče jiskra je jednou z možností, že se sekl ventil, zpusobuje to špatné nebo staré) palivo, nevyměněný olej, filtr). Takže pokud se necítíš tak servis, pokud ano a už jsi všechno ostatní zkontroloval tak sundat... celý příspěvek >
Co přivézt z Itálie?, 7.4.2017
Ten řízek si vezmi s sebou na cestu. Hlavně nedovez nazpět nějakou chorobu co nám tu pak všechno zlikviduje.
Rotavátor Husqvarna T300 vs Hecht 743, 25.3.2017
Optusi, špatně jsem se vyjádřil, né nožů, ale hvězdic, aby byla možná i ještě menší šířka záběru. Jinak děkuji za reakce a fotky, značkový prodejce Husqvarny nevěděl téměř nic, volal servismana, evidentně rotavátor nikdy neprodali a obrázek z ceníku... celý příspěvek >
Výsadba sazenic rajčat po dvou kusech, 24.3.2017
Tak za mě určitě ne, jsem v poměrně uzavřené poloze a i když dávám v řádku 1m a mezi řádky 1,2m(pěstuji kolem 100 tyčkových rajčat) bojuji i v takovém suchém roku jako vloni s plísní, vlastně každý rok. Také praskání plodů s jejich následnou plísní... celý příspěvek >
Rotavátor Husqvarna T300 vs Hecht 743, 16.3.2017
Optusi děkuj za doplněné informace, pokud bych měl cestu k Dukovanům dovolil bych se včas domluvit. Ještě má to 2 nebo 4 hvězdice - šířka záběru píšeš je 30cm, je tam možnost užšího záběru? (byl jsem u prodejce Husqvarna a ten nic nevěděl) Ještě... celý příspěvek >
Jak vypěstovat krásné sazenice rajčat, 16.3.2017
Tím ventilátorem foukáte směrem od okna nebo z druhé strany. Jinak rajčata i papriky maji tendenci se do sebe zamotávat.
Hrách - kdy nejdříve vyset?, 14.3.2017
Děkuji za odpovědi, hrách Oskar 1kg zaseji koncem týdne, hned jak se k tomu dostanu. No a jižnímu Slovensku lepší klima tiše závidím, mám tam kamaráda, tak ledacos od něho vím. Pěkný den.
Hrách - kdy nejdříve vyset?, 11.3.2017
Už jste někdo letos vysel hrách? Příští víkend bych chtěl provést výsev, bojím se, aby záhon moc nevyschl a pak bude hodně práce. Mám 2x0,5kg Oskar, jak jsem psal jinde byl celou zimu v nevytápěné garáži, samozřejmě, že si na několika semech... celý příspěvek >
Jak ostříhat kiwi?, 19.2.2017
Nemyslím si, že plnit jámu pro výsadbu arguty samotným substrátem B nebo jiným by bylo ideální, sám volím směs kompostu, zetllelého rozloženého hnoje a rašeliny, případně jen zbytek nějakého substrátu. Arguta koření poměrně mělce, takže jáma nemusí... celý příspěvek >
Sadba šalotky množilky, 6.2.2017
Děkuji za reakce, u nás v Hornbachu měli sadbu právě jen těch 2 šalotek, žlutou a červenou. No budu to letos muset víc hlídat.
Jak hluboko sázet cibuli?, 4.2.2017
Zkusím část zasadit hlouběji, pokud bude sucho mohlo by jí to prospět, pokud bude vlhko asi zhnije. Na to vytahování ptáky máte něco osvědčeného?
Rajčata 2017, 4.2.2017
Děkuji všem za reakce. K tomu Stupickému někdy před 30 lety jsme ho pěstovali a spokojenost (nic moc víc asi tehdy nebylo). Vrátil jsem se k němu asi před 3, 4 roky, sáček semínek ze SEMO a pokud se pamatuji myslím si, že tehdy chutnalo jinak, bylo... celý příspěvek >
Sadba šalotky množilky, 4.2.2017
Dobré odpoledne, je možné někde u nás sehnat sadbu kvalitnější šalotky, zabývá se tím někdo? Prodává se oficiálně pouze sadba, jedna odrůda žlutá a jedna červná (růžová), ani kvalita sadby (plíseň, seschnutí), ani chuť vypěstované nejsou nic moc. Z... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika