Příspěvky uživatele - 36.18

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Angrešt - osychají listy, 3.6.2016
a dalo by se s tím ještě nyní něco dělat?
Angrešt - osychají listy, 2.6.2016
zdravím Někdy v dubnu jsem zasadil větvičky angreštu. Byly ustřihnuty jako loňské letorosty. Vykopal jsem díru, a hlínu promíchal s kravským hnojem(granulky). Mě jsem 9 takových větviček. Pár dnů byly lístky takové povadlé, ale pak se... celý příspěvek >
Chlupaté jádra vlašských ořechů, 11.2.2016
:) to asi ano. je to plné oleje. A i slupka je tvrdá.  Zas ale nemám těch ořechů tolik... Ale máme teplelné čerpadlo... náklady na teplo jsou v porovnání s běžným topením prakticky nulové(letos je krutá zima, tak taky asi vysázíme krutých 3... celý příspěvek >
Chlupaté jádra vlašských ořechů, 10.2.2016
děkuji oběma za objasnění. Naštěstí jsem to vyhazoval. Časem toho už bylo prostě tolik, že mi to raději nedalo se tady zeptat, jestli je to fakt plíseň, bo by to byla škoda to furt vyhazovat... tak aspoň už mám jistotu. Příště to budu lépe sušit,... celý příspěvek >
Chlupaté jádra vlašských ořechů, 10.2.2016 Obsahuje fotku
zdravím, chci se prosím zeptat na ty chlupy v čerstvě rozlousknutých vlašských ořeších? Ořechy byly sesbírány na podzim ze země, pak zavěšeny v síťce schly na dost suchým místě. A sem tam je v rozlousknutém ořechu něco jak plíseň(ale nevím to jistě... celý příspěvek >
Natírání kmenu vápnem, 30.10.2015
zdravím chci se zeptat, jestli je fatální chyba stromek obalit do bílé netkané textílie? Vápno asi lépe přilne. Tkaninu bych po mrazem odstranil a schoval na další zimu. Kdy je asi nejlepší kmínek zbělat? Podle mne, i na podzim hrozí, že v... celý příspěvek >
Asist AE9CZ100 atd. na zalevani ze sudu, 19.8.2015
zdravím, mohu se zeptat, jak ten elpumps vp 300 po roce a čtvrt pracuje? děkuji
Scvrkávání rajčat, 10.8.2015
jako původní tazatel tohoto vlákna mohu potvrdit po několika dnech aplikace stínění, že to na 90% zabralo a ta menší odrůda už se víceméně nescvrkává. Dnes jsem našel po pár dnech jedno takové. Stíním prostěradlem od 11 do 16h, kdy to slunce pere... celý příspěvek >
Scvrkávání rajčat, 7.8.2015
no zakryju je tak od 11 - 16h. Pak už to je z úhlu to slunko a není tak silné. Eště to vyhodnotím podle svého pocitu. Zakrývat to nechci na pořád proto, protože mám tak nějak za to, že na slunku to zraje. A každý haní skleníkové rajčata ze španělska,... celý příspěvek >
Scvrkávání rajčat, 6.8.2015
odpovím všem předemnou. děkuji za ozřejmění. Rajčata jsem byl odpo sklidit a musím asi potvrdit, že některé chutnaly jako uvařené. A některé zeschlé trochu i kvašně. Zítra zastíním rajčata přes ten polední žár... Hnojení - beru na... celý příspěvek >
Scvrkávání rajčat, 6.8.2015
no mě to taky nejprve napadlo. ale dnes jsem se díval a zeschlé jsou i ještě ty nazelenalé. Sice jen trošičku zeschlé a trošičku nazelenalé, ale přeci. Mám za to, že rajčata se sklízí, až jsou červená celá. Ta z obrázku jsou ovšem v místě ještě... celý příspěvek >
Scvrkávání rajčat, 6.8.2015
děkuji,  zkusím...           a pardon za asi špatnou terminologii. Keříkové jakože ty malinké na větvičce jak se v obchodě prodávají za těžké peníze :)) Výše už nerostou. Zastavil se ten růst... celý příspěvek >
Scvrkávání rajčat, 6.8.2015 Obsahuje fotku
zdarvím letos jsme se dali na pěstování rajčat. Máme je v pytlích z jižní strany tmavé stěny. Zalíváme tak, aby byl povrch hlíny trochu vlhký(pytle jsou děravé zespod). Rostliny jsou tak 2,2m vysoké a obsypané keříkovými rajčaty. Už se červenají.... celý příspěvek >
Zasychání poupat dýní, 2.8.2015
díky za povzbuzení :) Jinač listy jsem odstranil. A oběvil se další plod, tentokrát již nemá tendenci zcvrknout se. Zalévám včil častěji a méně. Uvidím, jestli to přinese efekt. dotaz k tématu ještě jeden: Je pravda, že dýně maji... celý příspěvek >
Zasychání poupat dýní, 31.7.2015
ten problém je přesně jak píše původní tazatel. Květ bych řekl se rozevřít mohl(dnes a včera jsem si opravdu všiml, že rozevřeny jsou květy po ránu). Ale lístky květu se nakonec zavřou, uschnou, zhnědnou a ten zárodek dyně se scvrkne. Dneska ráno... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika