Příspěvky uživatele - 36.18

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Hořknutí okurek, 15.9.2017
vypozoroval jsem, že se zvýšila hořkost okurek(Viktorie) pěstovaných ve skleníku, když začaly venku vedra. Zalíval jsem docela hodně a několikrát za den, přesto v tomto období bylo tak 70% okurek aspon kousek hořkých. Jak vedra polevila, tak nové... celý příspěvek >
Padlí na okurkách - má ještě smysl ošetřit chemií?, 15.9.2017
mohu-li sdělit zdejším svůj postřeh z letošního pěstitelského roku, pak plíseň neřádí snad nikde. Rozhodně méně než loni.Branibory, okurky, ani rajčata napadena nebyla snad vůbec.Rajčata ještě plodí, brambory rostou, okurky se už nevytahují tak... celý příspěvek >
Kopřivová jicha, 9.8.2017
tak po měsíci mám 20L jíchy z bršlice, kopřiv a nějaké trávy(jak jsem to trhal, tak se to tam připlítalo) spotřebováno. Ředil jsem, jak světosíť doporučuje, 1:10. Listy rostlin byly furt světlezelené a nechtělo to rostnut. Dýně měly lístky takové... celý příspěvek >
Kde se už nedá zahradničit?, 31.7.2017
Pro tento případ jsem koupil jedno objehové čerpadlo pro podlahové topení... Za cenu 2500kč?(už nevím přesně) mám trochu koupeného klidu. 1.opravař ho nemusí mít zrovna skladem a nějaký den se ušetří, než se objedná. 2.cena je nižší, než by... celý příspěvek >
Vápenec?, 31.7.2017
zdravím Jsem takový začínající pěstitel zeleniny a drobného ovoce a ovocné stromky. A sem tam v diskuzích čítávám, že je třeba zvíšit vápník v půdě. Narazil jsem na pojmy vápenec, dolomitický vápenec, vápnitý dolomit a dolomit. Vím, že rozdíl je... celý příspěvek >
Kde se už nedá zahradničit?, 31.7.2017
kdosi tady napsal, že záleží na množství peněz, které se do toho vloží. S tím lze jedině souhlasit. Zamýšlím se tedy, jak minimalizovat náklady alespoň u menšího pěstitele. Co třeba zakrýt půdu lepenkou v okolí rostlin, aby půda tak rychle... celý příspěvek >
Molice na rajčatech, 30.7.2017
Pirimor/Mospilanem(ochraná lhůta 7dní/?) jinač souhlasím naprosto s Walterem. Pokud si to ve skleníku dopředu ohlídáš, a ty jednotlivé molice rozmačkáš, tak máš pokoj. Letos jsem to takto ohlídal(pěstuju druhý rok terprve-okurky, rajčata,... celý příspěvek >
Maliny- malé pšary, 18.7.2017
Zdravím Na zahradě mi začaly růst před dvěmi léty maliny(maliník). Asi to prorostlo od sousedů. Je to sice 6m od jejich plotu, ale nějak se to k nám dostat muselo. Loni i letos byly maliny takové malé, na šťopce rozdrobené. Třeba jen pár kuliček.... celý příspěvek >
Vřeténová sekačka - na co si dát pozor při koupi?, 18.7.2017
Zdravím Chtěl bych se s vámi poradit, na co si dát pozor při koupi vřetenové sekačky? Zahrada je 13x16m a tak je benzín či elektrika zbytečná. Tupí se ty nože? Dají se vyměnit? Nabrousit? Dá se nastavovat výška sečení? Sběrný koš... celý příspěvek >
Skvrny na hrášku, 13.7.2017
děkuji a je člověku jedovaté
Hlávkový salát, 13.7.2017
Dobrý den Ve skleníku jsem zasadil salát Adanial a Casiny někdy v dubnu. Rostlo to dobře. Sklízeli jsme jen listy a ten kel nechávali. Většinou na něm vyrašily další lístky. Někdy v červnu se začal vytahovat do výšky. Předpokládám, že kvůli... celý příspěvek >
Skvrny na hrášku, 13.7.2017 Obsahuje fotku
Dobrý den Na listech hrášku se mi vyskytl takový šedobílý povlak. Nejprve skvrtny, pak celé plochy. Je to plíseń? Z 90% to nepřechází na lusky. Ale ty spory tam asi budou. Mohu konzumovat takový hrášek? Ruce se těch lusků dotýkají, a pak... celý příspěvek >
Kedlubny - hrubý kel, 8.7.2017
takže to mohu vytáhnout aby to nevyčerpávalo půdu, a neřešit to?
Kedlubny - hrubý kel, 8.7.2017
Dobrý den Chci se zeptat, kde jsem udělal asi tak chybu? Vysel jsem na jaře kedlubny giganty a většina je již pořádně buclatá. Zatím to nedřevnatí. Ale několik rostlin se vyvíjí tak, že místo aby to buclatělo, tak ten kel bytní. Je hrubý jak... celý příspěvek >
Co je s listy na těch feferonách?, 2.7.2017
nechtěl jsem to dopředu naznačovat, ale mě se opravdu zdálo, že ta ztráta zelené listové plochy, to zašedlé, se objevilo v době, kdy začalo intenzivněji svítit Slunce. Chtěl jsem ale slyšet nějaké potvrzení. Nemám s tím opakovanou, tedy potvrzenou,... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika