Příspěvky uživatele - 104.15

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Moniliový úžeh a moniliová hniloba peckovin v roce 2015, 16.4.2017
Dnes som sa opat dostal do zahrady, kde som osetroval voci m. laxa pomocou siry a alginure. Zopar z tych bocnych tensich vetviciek na Leskore a Madarskej je posihnutych m.laxa, nemal som cas to cele detailne prebehnut, ale bude to tak do 10ks na... celý příspěvek >
Podzimní termín výsadby broskvoní, 8.4.2017
Tak nakoniec konstatujem, ze uz odpisovana Favorita Morettini 3/GF677 sa rozbehla a to dokonca na vsetkych pucikoch. Este 2 tyzdne dozadu to ale vyzeralo znacne pesimisticky, preto som si bol kupit este jednu, takze mam teraz dve FM/GF677. Aspon... celý příspěvek >
Lze zakopat strom?, 25.3.2017
Orech sa udusi a postupne vyschne. Nie kvoli nahrnutiu ku kmenu, ale kvoli nahrnutiu nad korene.
Zásilková zahradnictví, 24.3.2017 Obsahuje fotku
Nakupoval som 3 stromceky v Kohaplante. Som dost sklamany a zrejme budem este viac, ked sa mi nakoniec neujme O'Henry/GF677, co je vysoko pravdepodobne - vid vlakno "podzimni vysadba broskvoni". Kvalita zabalenia je na velmi nizkej urovni - bez... celý příspěvek >
Podzimní termín výsadby broskvoní, 24.3.2017 Obsahuje fotku
Je koniec marca, Favorita Morettini 3/GF677 sadena na jesen stale sa nie a nie nastartovat. Zbadal som vyraseny spiaci pucik par cm nad miestom stepenia, ale zbytok pukov sa nejako nema k zivotu. Puciky su v podobnom stave ako boli cez zimu, velmi sa... celý příspěvek >
Postupná úroda jahod (druhy), 19.3.2017
Nie proti chloroze som nebojoval. Nebolo mojim cielom zachranovat danu odrodu za kazdu cenu. Mam tazsiu ilovitejsiu podu nivneho povodu s vyssim obsahom vapna, takze som chcel vyselektovat odrody, ktorym sa tu bude darit bez specialnej... celý příspěvek >
Nové odolné marhulky na PPV, 18.3.2017
Len aby to nebolo ako s JOJO - rezistent voci sarke ale nachylna na moniliu a nic moc chut. Ja mam Orangered, Bergarouge, Leskoru, Tsunami a Madarsku. Mlada vysadba, som zvedavy ako sa dlhodobo popasuje s monilia laxa, hoci na sarku by mali byt... celý příspěvek >
Postupná úroda jahod (druhy), 18.3.2017
Ja som dvakrat v minulosti kupoval zelene sadenice na jesen zo sempry Turnov. Prvykrat v roku 2007, potom tusim 2012. Prva zasielka este v dobe ked posielali len vramci CR, musel som ist na postu v Květné - najblizsia v CR. Sadenice vtedy vcelku... celý příspěvek >
Už vám leze podzimní česnek?, 12.3.2017
Ja som ho na jesen kupil, na struckoch sa podpisalo nesetrne velkovyrobne zachadzanie. Pri kupe to nebolo vidno, do jari sa ale oderky zvyraznili a z 250g sadby som asi 20 strucikov musel vyhodit lebo boli zhnite/sprachnivene. Uvidim co prinesie... celý příspěvek >
Už vám leze podzimní česnek?, 12.3.2017
Prave vylieza Japo II. Vekan, Anton a Lukan su vonku uz asi 2-3 tyzdne, uz maju okolo 10cm. Sadene naraz v polovici novembra, okolie Trnavy, 145 mnm.
Vrublovat alebo ockovat na M9?, 10.3.2017
A ako sa to vlastne robi v skolkach? Predpokladam, ze sadit na jar podpnik a ockovat ho v auguste asi nie je bezny postup, lebo by sa tym bezucelne stratila jedna cela sezona. Nemyslim teraz len M9 ale aj vsetky ostatne vegetativne mnozene podpniky -... celý příspěvek >
Sira sulka vseliek?, 5.3.2017
Osetril som Sulkou slivky proti vlnovnikovi visnovemu, ktory mi pocas poslednych dvoch rokov vzdy uprostred leta sposobil zastavenie rastu letorastov na novovysadenych slivkach. Podozrieval som z toho upal, ale mudrejsi z fora ma presvedcili, ze... celý příspěvek >
Opál, 5.2.2017
No pri sucasnych tarifoch ceskej posty je najjednoduchsie zabehnut do Straznice k p. Zibalovi. Ale tiez treba hladiet aj na zavirenost mnozitelskeho materialu, u hobby pestovatelov je to loteria. V tomto Plantexu vcelku doverujem, hoci ostatne... celý příspěvek >
Sloupovitě rostoucí pološvestka Jojo na podnoži Krymsk, 4.2.2017
Nechcel som na to reagovat, lebo to nepovazujem za ucelne. Ale kedze Ste ma k tomu v inom vlakne priamo vyzvali, tak z ucty k Vam pan Petr to urobim. Za obhajobu v mojej nepritomnost Vam to aj dlhujem. Aby bolo jasne, nebolo cielom nikoho urazit.... celý příspěvek >
Nůž žabka, 4.2.2017
Ved ja ju tiez nepouzivam na to,  na co je primarne urcena. Osvedcila sa mi na vyrezavanie znekrotizovanych pletiv na kmenoch stromov, hlavne marhuliach, ktore potom zatieram stromovym balzamom. Nie zeby som ju na to primarne kupoval, nasiel som... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika