Příspěvky uživatele - 104.15

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Opál, 4.2.2017
OK. To beriem. Ja som ju na jesen hladal z tohto dovodu aj pod tym UEB oznacenim, ale mal ju len kohaplant. A to je jednak daleko a jednak mam s touto firmou nedobre skusenosti, takze odtial som kupit nechcel. Hned za rohom mam plantex, dufal som, ze... celý příspěvek >
Nůž žabka, 4.2.2017
A ako inak?
Nůž žabka, 3.2.2017
Neviete mi prosim poradit ako spravne nabrusit zabku? Na rovnom kamennom brusku mi to akosi nejde, mam problem drzat uhol 15-20stupnov ako pri klasickom rovnom nozi. Skonci to vzdy tak, ze vnutro obluka ostria zabky sa prakticky nebrusi. Treba brusit... celý příspěvek >
Sloupovitě rostoucí pološvestka Jojo na podnoži Krymsk, 3.2.2017
Alebo to je aj tym, ze dnesny satelitny clovek, ktory prvykrat v zivote nieco sadi na tych par stvorcovych metrov za jeho domcekom je odchovany na hypersupermarketovom ovoci bez vyraznejsej chuti a aromy a tak, ked dopestuje nieco podobne, pride mu... celý příspěvek >
Opál, 3.2.2017
Ten opál sa mi páči čím ďalej tým viac. Prečo ho len na Slovensku tak ťažko zohnať? Sirius, Orion,.. je už vcelku bežnný tovar (myslím stromčeky, nie plody). Ten problém s veľkosťou plodov nastáva aj po starostlivo vykonanej prebierke (za predpokladu... celý příspěvek >
Smysluplný počet hlav révy, 3.2.2017
Prave som si kupil knizku Pavlousek: Bio odrudy revy vinne. V ampelografickej casti sa pise: Rondo (moštová): stredna intenzita rastu, v suchsich oblastiach treba pouzit bujnejsie podnoze K5BB, K125AA Nero (stolová/moštová): vhodny je rez na... celý příspěvek >
Postrekovac alebo rosic, 28.1.2017
Ja sa tym pocas vyberu zaoberam ako hlavnym faktorom. Asi dost zavisi aj od samotneho vyrobcu, ako rosic konstruuje. Napr. spominany rosic cifarelli je zrejme vyrabany aj za tym ucelom, aby posluzil aj pri osetrovani vysokych stromov na tropickych... celý příspěvek >
Josta ako podnož, 27.1.2017
Dakujem za rychlu reakciu. Asi ju vyskusam, hlavne kvoli minimalizacii vymladkov. Som v teplej oblasti pri Trnave a hoci zavlazovat mozem kolko chcem, cim samostatnejsie tie stromceky budu, tym lepsie. Opora samozrejme bude. Pestujem Niesluchovski.... celý příspěvek >
Josta ako podnož, 27.1.2017
Pan mimmo, mohli by Ste sa podelit s aktualnymi skusenostami po 5 rokoch?
Meruzalka, 27.1.2017
Viete mi prosim poradit, ci a pripadne ktore odrody posnozovej meruzalky minimalne obrastaju? Kupil som v Straznici u p. Zibala stromcekovy egres Niesluchovsky, odroda vynikajuce, ale podrasta neskutocne, 10-15 prutov rocne. To sa mi v minulosti... celý příspěvek >
Postrekovac alebo rosic, 27.1.2017
Este raz dakujem za info. Snad sa nejaky predajca uvoli aj na prakticku ukazku, ale velmi sa im nechce. Uz som zistil, ze nejaki ludia v okoli rosic maju, tak sa pokusim s nimi dohodnut na vyskusani. Motorovy postrekovac tu nema nikto, zostava len... celý příspěvek >
Postrekovac alebo rosic, 27.1.2017
Dakujem za info. Ale stale mi to neobjasnilo, preco sa teda vo vinohradoch/ sadoch - ak nie vyhradne, tak prevazne - pouzivaju rosice. Samozrejme necakam, ze mi na to musite dat odpoved, o tom tomto forum nie je, ale som vdacny za kazdy praxou... celý příspěvek >
Postrekovac alebo rosic, 26.1.2017
OK. nevyzera to az tak zle (pri pouziti viacerych trysiek by sa mozno dala docielit porovnatelna rychlost s rosicom). Rozhodne je plusom nizsia hlucnost a moznost nenosit stroj na chrbte, ale mat ho na nejakom voziku (pri pouziti 10m vysokotlakej... celý příspěvek >
Spolahlivo rodiace jablone, 21.1.2017
Pani Jana - tu zahradku mate v tej dolinke medzi krajinskou cestou a zeleznicnou tratou smerom na Pezinok? Ked chodim okolo vlakom, vzdy tak rozmyslam, ci by som tu lokalitu bol ochotny zobrat, ak by mi ju ponukali zadarmo. A vzdy si poviem - nie.... celý příspěvek >
Skladovanie jabĺk - vädnutie, 8.1.2017
Ja mam odskusane obalenie celych debniciek papierom - vnutri sa udrzi primerana vlhkost. Mal som doma tie velke dvojvrstve papierove vrecia, cena si 80 centov/kus. Ked ich rozdelite tam, kde su pozdlzne zlepene, dostanete nieco vyse metra siroky kus... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika