Příspěvky uživatele - 160.145

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rostlinka do jezírka, 31.5.2015 Obsahuje fotku
Dobrý den, do našeho menšího jezírka jsem koupila tuto rostlinku v zahradnictví. Jelikož jsem začátečník a rostlinka neměla žádný popisek, tak nevím, co to vlastně je... Poznáte to prosím někdo? Kvete? Hledala jsem na internetu ale žádná se mi nezdá... celý příspěvek >
Skimmer pro malé jezírko, 30.5.2015
Dobrý den, děkuji za odpovědi. Pod pojmem plovoucí skimmer jsem měl na mysli skimmer, který se přizpůsobuje výšce hladiny vody a nikoliv skimmer s vlastním čerpání vody. Uvažovaný skimmer samozřejmě hodlám připojit s čerpadlu Laguna, které jsem... celý příspěvek >
Skimmer pro malé jezírko, 29.5.2015
Dobrý den, máme menší jezírko o obsahu 3-4 kubíky. V něm máme tlakovou filtraci a čerpadlo o výkonu 40W (průtok asi 2500 l / hod.). Neustále bojujeme s řasami, voda je poloprůhledná, do zelena, letos na jařa byla až do hněda, na kamenech usazená... celý příspěvek >
Jak a kdy zastřihnout vysoké Thuje?, 5.8.2014
Já jsem stříhala koncem června...
Zajímavé ceny čerpadel, UV lamp a filtrů, 27.5.2014
Dobrý den, moc prosím o radu. Vybudovali jsme si s manželem před 3 lety malé jezírko o obsaho asi 2500-3000 l. Zakoupili jsme set tlakového čerpadla a tlakového filtru s UV lampou asi za 5000 Kč (v akci). Výkon asi 3000 l za hodinu, 40W., lampa si... celý příspěvek >
Acer palmatum dissectum garnet, 23.4.2014 Obsahuje fotku
ještě jedna fotka...
Acer palmatum dissectum garnet, 23.4.2014 Obsahuje fotku
Dobrý den, javůrek rozvinul listy, ale některé větvičky jsou bez listů... suché nejsou a myslím si, že ani neomrznul, mráz u nás nebyl... myslíte, že se ještě listy rozvinou, nebo zůstanou větvičky holé a budu je muset ostříhat? Je jich na javoru... celý příspěvek >
Dlouhokvetoucí nízká letnička, 29.3.2014
Dobrý den, v loni jsem si do zahrady nasázela mezi kameny a nízké jehličnany vitálku. Udělala nádherný koberec žlutých květů, které zářily do dálky a hlavně kvetly celé léto až do pozdního podzimu. Letos ji chci také vysázet, ale ráda bych ji... celý příspěvek >
Jak použít Algea away na zelené řasy v jezírku, 21.5.2013
Nějak tady ten můj dotaz zapadl...
Převislá rajčata do truhlíků, 10.5.2013
Děkuji Vám za odpovědi. Dnes jsem byla ve velkém zahradnictví v Praze- zahradnictví Chládek. Rajčata tam prodávali, ale převislé ani jedno, tak že se budu muset poohlédnout jinde. Ale jinak tam měli roubované rajčata za 120 Kč kus... koupila jsem si... celý příspěvek >
Převislá rajčata do truhlíků, 10.5.2013
Děkuji za odpověď. pokusím se převislá rajčata sehnat. Do jednoho 60cm truhlíku mám dát 2 nabo 1 ks??
Převislá rajčata do truhlíků, 9.5.2013
Dobrý den, vzhledem k tomu, že máme malou okrasnou zahrádku a mám volné jedno okno s orientací na jih, chtěla bych vyzkoušet vypěstovat nějaké rajčata v truhlíku. Některé zahradní centra nabízejí převislá rajčata právě k tomuto účelu. Zkoušeli jste... celý příspěvek >
Podzimní a zimní úprava truhlíků, 5.10.2012
Dobrý den, právě likviduji letničky v okenních truhlících a v závěsných květináčích. Poprve bych se chtěla pokusit udělai i podzimní truhlíky, které bych chtěla mít na oknech i přes zimu, ale chybí mi inspirace... Měla bych představu nějakou... celý příspěvek >
Azalka venkovní, 4.9.2012 Obsahuje fotku
Prosím o radu. Mám letos vysázené venkovní azalky- malé keříky. Na všech, kromě jedné, začaly sesychat špičky listů- pozoruji to již delší dobu..Jinak krásně kvetly, vyhodily nové lístky a pak začaly hnědnout špičky. To, co je na lístcích hnědé, je... celý příspěvek >
Oleandr - svěšené větve, 27.8.2012
s největší pravděpodobností je to způsobeno váhou květů, pokud je keřík květy obsypán. Pokud jsou větve hodně dlouhé, možná by bylo vhodné větve po odkvětu zkrátit, alespoň některé, abyste se nepřipravila v příštím roce o všechny květy.  V... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika