Příspěvky uživatele - 160.145

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak vybírat zahradní nábytek?, 20.7.2012
Vypadá to moc hezky, jste šikovný:-) Já bych ale takový nábytek nemusela, zdá se mi, že nebude pohodlný... dle mého názoru není nad pevné, pohodlné natvarované křesílko, ve kterém si skutečně odpočinu...
Existuje náhrada strunové sekačky?, 17.7.2012
Prosím o radu. K sečení větších ploch na zahradě používáme sekačku se sběrným košem. K dosekání menších ploch (kolem obrubníků a hlavně kolem skalky) používám strunovou sekačku, ale nejsem s ní vůbec spokojená. Struna se neustále láme, hlavně u... celý příspěvek >
Ruj vlasatá, 10.7.2012
dnes jsem ji koupila v libici nad Cidlinou v zahradním centru Parkon. měli i žlutolistou...
I toto je Mountfield, 5.7.2012
Ke koupi čerpadla jsme se rozhodli kvůli výhodné ceně (čerpadlo je v akci), která se s tepelnými čerpadly stejných parametrů nedala srovnat. Navíc nevíme, kde by se takové čerpadlo dalo sehnat u výrobce- ty bohužel neznáme. navíc mám skušenost (např.... celý příspěvek >
I toto je Mountfield, 5.7.2012
Tak my jsme tam byli poprvé, kupovali jsme to tepelné čerpadlo k bazénu, ale žádný souhlas s poskytnutím osobních údajů po nás nechtěli...
I toto je Mountfield, 3.7.2012
No další problém je v tom, že jsme čerpadlo zaplatili a pak nám řekli, že může být skladem taky až za 10 dní, což mě naštvalo. Doufám, že nebudou čekací lhůtu prodlužovat a po prázdninách mi oznámí, že čerpadlo není a nebude... pak mi vrátí peníze...... celý příspěvek >
I toto je Mountfield, 2.7.2012
Rozhodli jsme se s manželem, že zainvestujeme a že si k našemu bazénu zakoupíme tepelné čerpadlo... Hledali jsme na internetu vhodný typ, je jich tam několik... také jsme si přečetli recenze na tyto čerpadla a kupodivu v časopise itest vyšlo nejlépe... celý příspěvek >
Ne-bylinková spirála, 29.6.2012
Já s tím tedy žádné zkušenosti nemám, ale nevím, proč by v něm měly růst jen bylinky... Můžete si do ní klidně nasadit jak trvalky, tak letničky, nebo i jehličnany či skalničky... Záleží jen na stanovišti, které zvolíte (slunce, polostín, stín) a pak... celý příspěvek >
Skalník na kmínku, 29.6.2012
Já bych asi ostříhala všechno, co je na skalníku mrtvé... on určitě zase obroste... apropóóóó, zaujal mě Váš královský pudl... Nemá v rodokmenu chov. stanici Marco Bohemica???
Zastrihnout nebo nezastrihovat smaragdy, kdyz nedosahuji pozadovane delky, 26.6.2012
Pokud je máte teprve druhý rok a jsou holé, je to s největší pravděpodobností tím, že trpí suchem. Mladé smaragdy je nutno hodně zalévat (zvlášť v horkých dnech řádně prolít u kmínku i okolo), dokud si neudělají pořádný kořenový systém, jinak hustoty... celý příspěvek >
Převislý modřín - řez, 26.6.2012 Obsahuje fotku
Dobrý den, letos na jaře jsem zakoupila mladý převislý modřín na ne moc vysokém kmínku   (80cm). Má 8 převislých větviček, které při koupi dosahovaly délky asi do poloviny kmínku a bylo vidět, že byly na tuto délku zastřiženy. Modřín se... celý příspěvek >
Pochlubte se svojí zahrádkou, 21.6.2012 Obsahuje fotku
a úplně nové jezírko...
Pochlubte se svojí zahrádkou, 21.6.2012 Obsahuje fotku
Bohužel jsem nepřišla na to, jak vložit několik obrázků najednou... tak přikládám další
Pochlubte se svojí zahrádkou, 21.6.2012 Obsahuje fotku
Tedy paní Lído, Vy nejste zahradnice, Vy jste kouzelnice... je to skutečně nádhera. My jsme s manželem začali budovat zahrádku letos na jaře jako úplní laikové... a to nejsme nejmladší... Všechno u nás funguje stylem pokus-omyl, i když než něco někam... celý příspěvek >
Kameny k jezírku, 15.6.2012
Kde sehnat valouny u Brandýsa sice nevím, ale akorát jsme dodělali s manželem jezírko a skalku. kameny jsou drahá záležitost, pokud se kupují v marketech typu OBI a pod. My jsme si kameny koupili přímo v nejbližším lomu, tuna stála asi 130 Kč a... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika