Příspěvky uživatele - 128.46

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Výroba domácího sýra, 29.5.2017
A šlo by to také k kupovaného plnotučného mléka v krabici?
Hnojivo Slepičince, 27.5.2017
Ano, je to tekuté "Hoštické hnojivo Slepičince - ideální pro muškáty, rajčata, papriky, okurky"  Tak nevím, jestli je to vhodné i na ty ostatní rostliny. Není uvedeno konkrétní dávkování k jednotlivým plodinám. Jenom že dát 15 ml na 3 l... celý příspěvek >
Hnojivo Slepičince, 27.5.2017
Dobrý den, začala jsem pěstovat rajčata, kedlubny, ředkvičky, cukety, dýně, česnek a cibuli.  A nějakéí květiny. Můžu na všechno tohle dát hnojivo Slepičince nebo se to na některé rostliny nehodí?
Jak vypěstovat krásné sazenice rajčat, 19.5.2017
Teda, tak přesně tohle jsem potřebovala vědět  :-). Mám sazenice rajčat na jižním okně, vysela jsem je začátkěm března a jsou z nich 60 cm vysoké špejle. Vypadají strašně. Beru si poučení pro příští rok!
Kvalitní postřikovač, 20.4.2017
A jak dlouho vydrží tlak v tom pístovém než musíte opět pumpovat? 
Tráva s Bofixem na kompost?, 17.4.2017
Omlouvám se, tato poznámka patřila pánovi 38176.
Tráva s Bofixem na kompost?, 17.4.2017
Anglický trávníček být nemusí ale jeteliště se včelami být nesmí. Řeším to teď, dokud děti nosí boty a budou je nosit až do června.  Váš příspěvek je  - na rozdíl od ostatních pánů - úplně k ničemu.
Je ten kompost správně vyrobený?, 17.4.2017
Tak to je super, děkuji za vaše zkušenosti. Nechám to jak to je a kdyby něco tak tam vyvrtáme ty díry. Ono toho kompostu stejně asi moc nebude, vzhledem k tomu že ty bočnice mají tak půl metru. 
Tráva s Bofixem na kompost?, 17.4.2017
Nejste vtipný.
Tráva s Bofixem na kompost?, 17.4.2017
Chápu tedy správně, že trávu s Bofixem teď co nejdéle nesekat a po dvou měsících raději po třech, už může na kompost? Zatám je to jen prázdná ohrádka, chtěli jsme s ním začít právě teď. S dovolením vám napíšu přesně jak to s tím Bofixem bylo.... celý příspěvek >
Dicotex, 13.4.2017
Často tu čtu rady ohledně Bofixu na hubení pampelišek a spol, ale AGRO vyrábí ještě Dicotex, který má to samé použité a je levnější. Používáte ho někdo? Je stejně tak účinný jako Bofix?
Plamének, 10.4.2017
Dobrý den,  na podzim jsem zasadila jeden plamének a teď už roste, má asi dvacet cm. Je to taková vzpřímený stonek. Chtěla bych aby byl košatější. Mám ho nějak zastřihnout? Nebo raději dokoupit další rostliny? Děkuji
Pažitka, 26.3.2017
Tak to je zajímavé. takže to mám jasné, pažitka půjde ven, doma za oknem se s ní drbat nebudu. Díky
Pažitka, 25.3.2017
Světlem to nebude. Jsou v truhlíku za oknem směrem na jih. Bydlíme asi 230 mnm. A s tou pažitkou to zkusím udělat jak píšete, jeden truhlík přezimovat, díky
Pažitka, 25.3.2017
A čím přihnojovat? Mám tu hnojivo Slepičáky, Tyčinky pro balkonové květiny, Cererit s guanem pro jahody a Hnojivo na trávu s guanem. Potom ještě na orchideje a muškáty - to asi ne, že. ne že bych tak bazíroval na pažitce, ale děcka se tu... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika