Příspěvky uživatele - 128.46

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kdy se dává hnůj?, 23.8.2017
Ráda bych se vás zeptala, kdy se dává do země kupovaný granulovaný kravský nebo koňský hnůj?  Zarýt ho teď na podzim nebo až na jaře?
Ostružiník Navaho, 23.8.2017
Dobrý den, ráda bych si pořídila navaho s potřebovala bych vědět, jak dlouhé má šlahouny. Mám mu jako oporu natáhnout vodorovně dráty nebo ke středu rostliny zatlouct kůl a šlahouny přivazovat k němu? Opravdu roste vzpřímeně jako keř? A jak... celý příspěvek >
Housenice s pilkou, 15.7.2017
Dobrý večer, nevíte kde bych koupila housenici s pilkou na prořwzávání vysokých stromů? Tyč musí být teleskopická tak nejméně 5 m dlouhá a nůžky s pilkou připevněné oboje naráz.  Viděla jsem u Fiskars, tyč dlouhá 6 m ale podle obrázku lze... celý příspěvek >
Co je to za skalničky?, 15.7.2017
  Díky
Co je to za skalničky?, 15.7.2017
Děkuji moc
Co je to za skalničky?, 15.7.2017
Děkuji
Co je to za skalničky?, 15.7.2017
No bohužel neznám, začínám se sžívat s novou zahradou, to víte - zahradnice z paneláku. Poznám tak muškát a narcisky  a teď už i kalinu, delosperma, pryšec, sasanku, tařičku a flox 
Co je to za skalničky?, 15.7.2017
No vidíte, sucho potřebuje... naštěstí přežila to moje zalévání. Děkuji
Co je to za skalničky?, 15.7.2017
Moc díky
Co je to za skalničky?, 15.7.2017
Děkuji
Co je to za skalničky?, 15.7.2017
To úplně stačí, díky.
Co je to za skalničky?, 15.7.2017
Děkuji moc!
Co je to za skalničky?, 15.7.2017
Děkuji!
Co je to za skalničky?, 15.7.2017 Obsahuje fotku
obr 11 Ten je poslední - děkuji    
Ředkvičky, 29.5.2017
Jak to, že ředkvičky koupené v obchodě nepálí a ty moje ze zahrádky pálí? Zkoušela jsem od tří výrobců a pálí všechny. Můžu něco udělat aby nebyly pálivé?
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika