Příspěvky uživatele - 128.46

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pažitka, 24.3.2017
Může mi někdo poradit, jak mám v truhlíku vypěstovat pěknou silnou pažitku jakou mají v obchodě? Mám semena od různých firem, ale je vždycky taková tenká a slabá, prostě k ničemu. Děkuji
Nevím jestli hortenzie přežily zimu, 22.3.2017
Krássa. Ty moje budou mít taky takové vícebarevné květy, už se nemůžu dočkat :-)
Jaké hnojivo k rybízu?, 22.3.2017
Děkuji, koupím tedy ten cererit. Zahradu máme druhým rokem, tak se zahradničením teprve začínám. Včera jste mi radila také ohledně hortenzii :-). A kompost bude - na podzim jsem si na něho připravila místo. Jája
A ještě jeden dotaz na Bofix, 22.3.2017
Díky Stando, vaše a Lídiny odpovědi čtu vždy nejraději, pro začínajícího zahradníka jste oba k nezaplacení. Takže vertikutace a později Bofix a potom dosít, pohnojit, zalít?  Jak dlouho po Bofixu dosít trávu? A dát současně i hnojivo... celý příspěvek >
Stříhání venkovního ibišku, 22.3.2017
Díky všem! Ostříhat bych ho měla, vypadá nějak zanedbaně. Nevím jestli je syrský nebo co je zač, koupili jsme ho i se zahrádkou. Loni kvetl bíle,
Nevím jestli hortenzie přežily zimu, 22.3.2017
No vida, díky, ještě že jsem se zeptala...  Na puky jsem ani nepomyslela.
Nevím jestli hortenzie přežily zimu, 22.3.2017
Jsou to latnaté hortenzie Diamant Rouge od Starkla. Doufám, že budou kvést aspoň z poloviny tak jako na obrázku, jsou moc pěkné. A píšou, že jsou mrazuvzdorné.
Stříhání venkovního ibišku, 21.3.2017
je prosím právě teď čas ostříhat venkovní ibišek? 
A ještě jeden dotaz na Bofix, 21.3.2017
V trávníku je mezi těmi rýhami také plevel, co je lepší, ta vertikutace nebo Bofix?  Jája
Vertikutace podzim - jaro?, 21.3.2017
Dobré odpoledne, na podzim mi strejda internet poradil, abych udělala vertikutaci trávníku a teď na jaře ji mám prý dělat zase? V trávníku jsou vidět rýhy od podzimu. Myslíte, že to mám dělat znovu nebo je to zbytečné? Jen dosít a pohnojit?... celý příspěvek >
Nevím jestli hortenzie přežily zimu, 21.3.2017
Ráda bych se zeptala  - možná hloupě - jak má vypadat hortenzie po zimě? Na podzim jsem koupila dvě od starkla a zasadila je a kolem nich nahrnula asi 10 cm drceného listí. Teď ale ze záhonu trčí holé klacíky. Myslíte, že by touto dobou měly mít... celý příspěvek >
Jaké hnojivo k rybízu?, 21.3.2017
Dobrý den, ráda bych se zeptala, jaké hnojivo se dává k rybízu a angreštu, když nemáme kompost? Stromečky jsem zasadila na podzim 2015.
Balkonové ovoce, 11.1.2017
Můžete mi poradit, jaké balkonové ovoce zasadit, které může zůstat ceou zimu venku na terase? Je úplně jedno co, bude to pro děti na zobání. Ale nemám to kam schovat na zimu.
Borůvka v zimě, 10.1.2017
Dobrý den, ráda bych si dala do květináče na balkon borůvku, balkon je směrem na jih. Nevíte jestli tam ten květináč můžu nechávat i přes zimu? Třeba ho nějak zabalit?  Bydlíme u Brna. Je to balkonová borůvka z katalogu Starkl, nevím jestli je... celý příspěvek >
Zelenina do stínu, 25.10.2016
Múžete mi prosím poradit, jakou zeleninu mám dát na záhony, které jsou téměř stále ve stínu? Jen dopoledne na ně asi tři hodiny svítí. Jakoukoliv. Letos jsem tam dala brambory a úroda byla velmi bídná.
Další diskuze:  6,  7,  8  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika