Příspěvky uživatele - 185.244

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Dá sa dvojročný semenáč štepiť/očkovať?, 29.1.2017
mám na záhrade dvojročné semenáče a teraz v jari by som ich chcel zaštepiť alebo zaočkovať. bude to už možné? 
Mráz - hodina pravdy, 10.1.2017
ďakujem za uznanie. a koľko nás je? tak v našom okrese som asi jediný 
Mráz - hodina pravdy, 9.1.2017
ja som 6 rokov kupoval a sadil rôzne druhy ovocných stromov na rôznych podpníkoch, ale nikdy nevydržali viac ako rok! či to bol zákrsok alebo mohutne rastúci podpník, vždy ho niečo skolilo. raz to bol mráz, choroba, škodce (vošky)... stratil som... celý příspěvek >
Klíčení, 3.1.2017
chci se zeptat za jakou dobu mi vyklíčí jadérko meruňky. pecku jsem rozbil a jádro jsem namočil na 3 dny do vody aby se regenerovalo. když ji zasadím do květináče tak za jakou dobu mi začne klíčit?
Třešeň - rouby - uchování, 28.12.2016
ja som už skúšal rôzne finty. raz som ich uložil do chladnej pivnice, ale kým som ich stihol použiť tak začali rásť a už boli nepoužiteľné. ďalší rok som ich uložil v chladničke (v piesku a tme). no aj tam mi začali rásť ja neviem kde je problém, ale... celý příspěvek >
Doba stratifikácie, 23.12.2016
ahoj, chcem sa opýtať ako dlho je potrebné stratifikovať semená v chladničke kým začnú pučať. pred pár rokmi som to už robil a vtedy začali pučať do 2 týždňov, ale teraz ich mám v chladničke mesiac a stále nič. 
Sakura zo semienka, 29.10.2016
chcem sa opýtať, či je možné vypestovať sakuru zo semienka (kôstky (pecky)). viem že sa štepí na podnož z čerešne, ale na internete som našla, že predávajú semená.
Očko čerešne, 28.10.2016
Takže tá prirastená časť iba zarastie do dreva?
Očko čerešne, 27.10.2016
V lete som si zaočkoval 3 čerešne. Vyzerá to tak, že sa mi všetky tri ujali. Je to krásne zrastené, ale na jednej čerešni som omylom odlomil púčik. Miesto po ňom ostalo zelené. Chcem sa opýtať či to v jari začne rašiť keď tam nie je púčik. Vyženie... celý příspěvek >
Očko nerastie, 11.6.2016
iba je zle orezaná fotka. aj tá druhá čerešňa je pri vrchu. tam je to odrezané. 
Očko nerastie, 11.6.2016 Obsahuje fotku
nepamätám si kedy som ich presne očkoval, ale bolo to začiatkom jari. podpník je vtáčnica. obidve čerešne som očkoval v jeden deň a rozdiel medzi nimi je takýto. preto som sa pýtal čo je s ňou 
Očko nerastie, 10.6.2016
kde je problém keď očko nerastie. vytvorilo pár lístkov, ktoré sú zdravé, ale žiadne nové výhonky nerastú. tak to je už 3 týždňe skúsil som aj prihnojiť, ale žiadna zmena nenastala. tých pár lístkov tam je ale ďalej to nerastie. 
Čo tam robia?, 30.5.2016
na mladej čerešni sa mi objavili mravce. sú tam už asi mesiac. na čerešni nie sú žiadne vošky. mravce chodia iba na stopku listu kde sa nachádzajú také červené bodky. mravce to olizujú, ale čerešni inak neškodia. čo tam valstne robia. 
Slivka Victoria zvädla, 7.5.2016
práveže tohto roku zakvitla 
Slivka Victoria zvädla, 6.5.2016
tohto roku začala moja slivka victoria pekne rásť. už mala aj nové výhonky, ale teraz prišiel mráz a listy jej spálil. celá slivka zvädla a opadáva. čo mám urobiť pre jej záchranu je to mladý stromček minulého roku sadený. mám ju orezať alebo vypustí... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika