Příspěvky uživatele - 185.244

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Čo im je?, 8.6.2017 Obsahuje fotku
toto sa objavilo na mojich tujách, je to skoro na všetkých, čo to je? dá sa to nejako ošetriť psotrekom? suché sú iba špičky nových letorastov.
Letné štepenie čerešní, 29.5.2017
a čo ak ešte niesú letorasty vyzreté a maj zelenú farbu? 
Přeočkování, 21.5.2017
neujaly se mi rouby třešně. mohu jí nyní přeočkovat? pokud ano mohu použít i loňské dřevo? mladé výhonky ještě nejsou.
Čo to je za strom, 11.5.2017 Obsahuje fotku
.
Čo to je za strom, 11.5.2017 Obsahuje fotku
mojej mame rástol medzi bylinkami stromček. presadil som ho na záhradu k ovocným stromom. podľa mňa má listy ako nejaká kôastkovina (peckovice). čo to je podľa vás?
-1 Celsia v noci zde hlásí - přežijí meruňky dnešní noc?, 10.5.2017
ak plody marhule a slivky sú na špičke čierne tak to znamená, že to je ich jasný koniec?    strašne som sa tešil, že mam stromy obsypané ovocím a dnes ráno, keď som to videl som si myslel, že sa rozrevem priamo pri stormoch. ani jeden... celý příspěvek >
Signum proti chrastovitosti a hrdzi, 7.5.2017
minule som čítal, že fungicíd Signum je účinný aj prosti chrastavitosti a hrdzi hruškovej, má s tým niekto skúsenosti? ak by to fungovalo tak by som radšej uprednostil tento postrek pred ostatnými, pretože nie je až taký škodlivý a napr. pri včelách... celý příspěvek >
Sakura neroste, 5.5.2017
dnes mi kurier doručil sakuru Kanzan. predajca deklaroval, že strom má približne 2,3 m výšku... prišiel mi balík a vnútri bol stromček o veľkosti asi 1 m... už to nechám tak nebudem ho posielať naspäť, ale zaujíma ma ako rýchlo rastie taká sakura. do... celý příspěvek >
Ujmú sa?, 4.5.2017
ešte začiatkom roka tu bola debata, že ako najlepšie uchovať vrúble čerešní. viacrí ste radili, že najlepšie je ich zapichnúť do snehu. mne sa táto metóda neosvedčila, ale urobil som to, že som do väčšej dózy nabral čerstvý sneh. na to som uložil... celý příspěvek >
Má to cenu?, 29.4.2017
už 6 rokov mám na záhrade 2 marhule odrody Goldrich. každý rok bohato zakvitnú, ale ešte nikdy sme neochutnali ani jeden plod. tohto roku kvety zničil mráz, minulého roku krúpy atď.  už ma nebaví sa o ne starať každý rok ich ošetrovať... celý příspěvek >
Karate se zeon technologii 5 cs, 10.4.2017
moja otázka znie prečo ste si nerpečítali návod na použitie. tu vám dám pár odpovedí. KARATE ZEON 5 CS 1. patrí do skupiny syntetických svetlostabilných pyrethroidov. Hmyz usmrcuje ako dotykový a požerový jed.  píšete, že ste... celý příspěvek >
Mráz, 9.4.2017
teraz mi krásne rozkvitli marhule. už ich aj opeľuju včely (krásny pohľad), ale mám obavy, že mrazy ktoré teraz majú prísť úplne ničia úrodu. koľko vydržia marhule? hlásia -2 až -4°C počul som že stačí ku kmeňu položiť kahanec so zapálenou sviečkou a... celý příspěvek >
Mám ich nechať?, 5.4.2017
nie nebývam blízko poľa, ale vtedy som zasadil tie 3 hrušky + jabloň šampion a aj tá jabloň dopadla rovnako. malé lístky takmer vyschnuté a dnes som pozeral, že aj tá jabloň kvitne. takže ja ich asi odstránim radšej nech vyrastu poriadne. a... celý příspěvek >
Mám ich nechať?, 5.4.2017
minulého roku som si kúpil 3 hrušky Clappova, Wiliamsova, Lucasova. neviem prečo, ale nerástli. iba vypustili lístky, ktoré boli zakrpatené, ale žiadné nové výhonky ani nič nemali. no teraz v jari začali kvitnúť. mám tie kvety odstrihnúť aby sa... celý příspěvek >
Z pecky nebo renklody?, 19.3.2017
Áno
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika