Příspěvky uživatele - 185.244

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Doporucte prosim 4 druhy ceresni, 30.10.2017
za vyskúšanie nič nedáte. ja som sadil na colte aj na mahalebke a neuspel som. až vtáčnici sa mierne dari ale je to fakt že slabota, ale rastie aspoň trochu. písal som to vyššie do jamy dajte kvalitnú zeminu kúpenu z obchodu alebo vlastný kompost... celý příspěvek >
Tuje Smaragd, 28.10.2017
tuje sú veľmi husté a k vútorným častiam sa nedostáva slnečné svetlo, preto odumreli a vyschli. pre svoju hustotu tam odumreté vetvičky ostali a v podstate tvorili bariéru aby nebolo cez živý plot vidno. teraz keď ste odumreté časti odstránili tak sa... celý příspěvek >
Sakura, 25.10.2017
sú to nektária, žľazy produkujúce nektár. je to akási prirodzená ochrana stromu. tým, že cez nektária vylučuje nektár tak sa strom chráni pred napadnutím voškami. inak by naňho začali mravce nosiť vošky, a tak sa mravce nažeru nektáru priamo zo... celý příspěvek >
Koncentrácia Kuprikolu, 24.10.2017
a prečo potom uvádzajú pri jadrovinách nižšiu koncentráciu? 
Koncentrácia Kuprikolu, 24.10.2017
chcem sa opýtať, čo spôsobí vyššia koncentrácia kuprikolu na ovocných stromoch, konkrétne na jabloniach a hruškách. na obale sa píše, že kôstkoviny (peckoviny) ošetrujeme koncentráciou 50g kuprikolu na 10 litorv vody, ale hrušky a jablone 10g... celý příspěvek >
Doporucte prosim 4 druhy ceresni, 14.10.2017
začnem od konca. Stape Vajda je ovocná škôlka z Čaklova od nich mám hrušky. oni nemajú čerešne na vtáčnici. ale ja som narážal na ovocnú škôlku v Sabinove (kliknite) od nich mám čerešne. neviem kde všade predávajú svoje stromčeky, ale... celý příspěvek >
Doporucte prosim 4 druhy ceresni, 14.10.2017
prvý obchod je ten, ktorý ste napísali vy. minulého roku som si od nich objednal dve čerešne naštepené na vtáčnici. za dva stromčeky aj s poštovným som zapaltil cca 30€. stromčeky mi prišli kvalitne zabalené, ale už na pohľad nevyzerali dobre. boli... celý příspěvek >
Doporucte prosim 4 druhy ceresni, 14.10.2017
Napiste emailovu adresu a ja vam tych predajcov poslem. Nechcem to pisat sem lebo zase by ma niekto obvinil ze robim reklamu.
Doporucte prosim 4 druhy ceresni, 13.10.2017
ja uvažujem tak isto preto som si kupil viacero odrôd, takže dúfam že ak by sa ostatným niečo stalo tak zarodí aspon jedna z nich. ak máte dostatočne veľkú zhradu tak berte čerešne naštepené na vtáčnici. vyrastú vám z nich odolné a dlhoveké stromy a... celý příspěvek >
Doporucte prosim 4 druhy ceresni, 13.10.2017
ja mám doma podobnú pôdu ako vy, ktorá nie je práve pre čerešne najvhodnejšia. skúšal som sadiť čerešne na rôznych podpníkoch, ale nikdy neprežili ani rok. tohto roku som zasadil čerešne naštepene na vtáčnici. rastú pomaly ale aspoň niečo za tie... celý příspěvek >
Čo je tejto slivke?, 10.10.2017
vyskúšam ju ošetriť proti roztočcovi a uvidíme, čo to spraví. podľa vašich obrázkov to vyzerá presne tak isto. 
Čo je tejto slivke?, 18.8.2017 Obsahuje fotku
,
Čo je tejto slivke?, 18.8.2017 Obsahuje fotku
.
Čo je tejto slivke?, 18.8.2017 Obsahuje fotku
pred 5 rokmi sme zsadili už väčší strom slivky (bystrická). prvý rok rástla normálne vyrástlo na nej niekoľko nových výhonkov ale na ďalší rok bola celá obsypaná kvetmi a potom aj slivkami. slivky už boli krásne veľké, keď zrazu začali žĺtnuť a... celý příspěvek >
Wiliamsova nemocna?, 13.7.2017
rovnaký problém maju aj moje hrušky. krásne rástli a potom im vrcholové listy odpadli ĺisty sa začali prehýnať, stratili svoju sýtu zelenú farbu a stmavli... vyzerá to presne tak ako u vás a už nerastú 
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika