Příspěvky uživatele - 117.119

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Washingtonia, 21.2.2010
To vám s jistotou neřekne nikdo a kdo přece jen jo tak to stále bude 50 na 50. Obě varianty jsou si až do dospělejšího věku neuvěřitelně podobné. Osobně jsem sice viděl třeba filifery co měly už 4 rokem listy chlupatý jak medvěd a na druhou stranu... celý příspěvek >
Bananovnik, 21.2.2010
Jestli tady pán ještě se sem chodí dívat, tak v období kdy psa, l že ho dostal bych to spíše typoval na převozní "vadu", prostě nastyd. Příznaky odpovídají, pokud nastydl hodně, nak nejdřív zežloutnou a pak seschnou úplně všechny listy,... celý příspěvek >
Banánovníky začínají usychat, 21.2.2010
Tak snad už vám věřím. Tu výšku jsem dal špatně do kontextu, může kvést prakticky v jakékoliv výšce. Důležité faktory na kvetení je určitě věk a vyzrálost. Když dospějeje do určitého stádia, tak vykvete a na podmínkách mu kolikrát nezáleží. Jestli... celý příspěvek >
Banánovníky začínají usychat, 20.2.2010
Povím vám upřímně, že takhle zapálenou ženu do banánovníků a jiných exotů jsem ještě nepotkal, je to zajímavé, ale toto většinou zajímá muže. Za poslední roky jsem se bohužel naočkoval tak ošklivou nedůvěrou v diskutující lidi, že mi bude chvilku... celý příspěvek >
Banánovníky začínají usychat, 20.2.2010
No páni, člověk tu tři dy neni a najednou se tu sejde koukam spousty pěstitelů. Já projíždim kdejaké diskuze, ale tato je snad nejžhavější za poslední půlrok. Zajímá mě pěstitel s koncovým číslem ID 76.254, mohu poprosit o odtajnění identity?... celý příspěvek >
Banánovníky začínají usychat, 16.2.2010
Dobrý den, jsem rád že je tu konečně nějaký nadšenec do banánovníků. Mam pár dotazů a připomínek k vašemu textu. Nejdříve kultivar dwarf cavendich je nepřímo konkrétní, jestli nevíte bližší název tak se přikláním k tomu, že to bude tropičtější... celý příspěvek >
Juka, 16.2.2010
Dobrý den, ze všeho nejdřív je na místě upřesnit slovo yucca. Jsou yuccy domácí, venkovní, mrazuvzdorné, atd. Pak myslím že by nebylo na škodu pořídit aspoň foto. A rozhodně už jí nikam nepřesazujte, jednou jí to opravdu stačilo.
Kokosová palma, 29.1.2010
Dobrý den paní Mirko, velmi mě zajímá jak taková kokosová palma vypadá po deseti letech, bylo by možné jí odfotit a vložit sem?(přihlašte se, napište příspevek, odešlete a až pak jde do toho přípěvku vložit fotka). Nechci být skeptický, ale vypadá... celý příspěvek >
Ananas, 12.1.2010
Ananasovou sociálku na vás! Na jaře ho dejte do květináče. A ktim nižším telotám přes zimu..nevím jestli jste si toho všiml, ale v zimě je denní světlo až o 6 hodin kratší, to znamená, že prakticky všem rostlinám by se měl dopřát zimní odpočinek.... celý příspěvek >
Bananovnik, 22.12.2009
Teda docela to tu odbíváte, hlavně mě zaráží se bavíte o jednom banánovníků. Nehledě na to, že existují stovky kultivarů. Jít do krámu a koupit si banánovník je velmi obecně řečeno. Třeba občas na jižní moravě se oběví v prodeji sazeničky banánovníků... celý příspěvek >
Croton, 2.12.2009
Dobrý den, Já vůbec netuším čím to může být, je to docela zajímavý problém. I když je jasné že je to způsobeno změnou prostředí. Sice tyto rostliny se po nějaké době přispůsobují jiným podmínkám, ale váš kroton je zřejmně velmi náročný. Dá se... celý příspěvek >
Ananas, 27.10.2009
Listovou růžici pár pohyby vytočit od dužiny, nožem odříznout tak 3 první řady listů z růžice a odstranit zbytek dužiny na vzniklém stonku. To je důležité, protože z tohoto stonku budou vyrůstat kořeny. Další naložení s růžicí je už na každém zvlášť,... celý příspěvek >
Ananas, 20.10.2009
Tak jde to, ananasovníky prodávají už i v květinářstvých a z kupovaných plodů jde taky udělat rostlina. Pokud má někdo dobré podmínky, tak skutečně to je docela rychlost s tim zaplozením. Jde to i v bytě a jak říkáte dokáže trhat záclony, je to silná... celý příspěvek >
Rosení, 17.9.2009
Ano je to možné, tady platí méně je někdy více. Pokud palma nemá všechny faktory, stačí jeden vynechat a hned se jí daří lépe!
Melounoviště 2009, 13.9.2009
No je tam toho více, je to takové zkušební políčko. Banánovník (musa basjoo) tady zkouším protože je na tutom míste velmi úrodná zemina a jede jako blázen, když jsem ho sázel měl 20 cm a teď má skoro 1,5 metru. To tam nejsou ještě vidět, ale jsou... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika