Příspěvky uživatele - 230.216

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Identifikace pokojové rostliny, 13.1.2011
Lido, mne nekdy ty usptepacne poznamky mrzi a myslim ze jsou zbytecne. Ten Vas raselinovy recept neni otazka kdo co kde 'zrovna vymyslel,  ale spise otazka znalosti zakladni chemie.  Kozicka
Kvalita vody: Tvrda vs. mekka, 12.1.2011
Oh, tak se do toho trochu pustim, nehubujte mi moc, nektere preklady jsem asi napsala spatne. Voda ma ctyri (4) vlastntosti ktere se bezne popisuji a daji se merit: 1. pH. popisuje jestli je voda kysela –neutralni-alkalicka. pH7 je neutralni,... celý příspěvek >
Fíkus Benjamín - žloutne a opadává, 12.1.2011
Dekuji vsem za prima rady. Jeste bych se chtela zeptat jestli ta plisen na okne o ktere psala Pavla by se timto roztokem taky dala uhubit. I to by byl uspech, Hledala jsem ale nenasla. Kozicka
Identifikace pokojové rostliny, 12.1.2011
Dobry den Lido, po celym svete, pokud ja vim, se raselinove filtry pouzivaji(ly)  na snizovani pH vody v akvariu -odjakziva.  V akvariu je jaksi pH je dulezite pro citlive ryby a kazdy maly stupen hraje roli. O to nejde. A nevim... celý příspěvek >
Bougainvillea v zimě, 12.1.2011
Marie, ja take nemam poneti, jak se zachova, neb rozdil v teplote 15C je jaksi dost.  Kozicka
Bougainvillea v zimě, 12.1.2011
Pani Blazo, tezko rict. Nekterym opadaji listy napriklad pri teplote 12C a nektery vydrzi udrzet listy do 2C.  Jiste teplota hraje roli ale co vydrzi se neda presne urcit neb tech hybridu je jaksi dost a ve jmenach je zmatek.... celý příspěvek >
Bougainvillea v zimě, 12.1.2011
To, ze nemaj ani jeden list nevadi dulezite je aby vetvicky nebyly suche a jak pisete, nejsou. Pridejte ji teplo tak aby substrat nebyl studeny, zvyste trochu svetlo, vlhkost atd, co jsem psala a mela by vyrazit. Nebo ji muzete nechat jak ji... celý příspěvek >
Jaký květináč pro orchidejku?, 12.1.2011
Bobry den Eleno,  nase prispevky se krizovaly, ale to listi je pro mne novinka. Myslim v listopadu napsal pan Marty ze pouzil listi lipove a i uschle vetve s vinne revy. Predpokladam dobre, ze lipove nebo bukove listi - kdyz se... celý příspěvek >
Fíkus Benjamín - žloutne a opadává, 12.1.2011
Eleno, ano budu opatrna. Vim, ze ma silu. Na co ho jeste pouzivate jako desifenktant, muzu se zeptat? Kozicka
Jaký květináč pro orchidejku?, 12.1.2011
Terezo, jiste Vam nekdo o tom napise. Bohuzel ja nevim z jakeho stromu mulcovaci kura je, a jak dlouho vydrzi a nema plisen anebo jestli je to skutecne kura a ne rozdrcene drevo? I kdyz koupite kuru na orchidy-stava se ze jsou v ni kousky... celý příspěvek >
Jaký květináč pro orchidejku?, 12.1.2011
Jen bych chtela dodat.  Kdyz nemam vetsi kuru po ruce pridam kulicky pecene z jilu. Ty kulicky se prodavaji v obchode na hydroponiku a jsou tvaru velikeho hrachu a drzi susbtrat vzdusnejsi.Ale, take se do kury pridavaj volkanicke... celý příspěvek >
Fíkus Benjamín - žloutne a opadává, 12.1.2011
Julius, prima, jeste to prostuduju ale desifinkace kury na orchideje by mela fungovat. Taky namazu roztok na list, ktery ma fungus a uvidim co na to rekne. Kozicka
Identifikace pokojové rostliny, 12.1.2011
Lido, ja vim, to jsou zase veci 'jedna pani povidala'. Kozicka
Fíkus Benjamín - žloutne a opadává, 12.1.2011
Julius, 'very funny'...proc nenapiste jake problemy timto roztokem lecite?   K.
Jaký květináč pro orchidejku?, 11.1.2011
Pani Terezo, dobre kupte si pruhledny kvetinac, ale skutecne v tom rozdil neni. Jedina vyhoda je, ze mozna uvidite koreny a pokud je to vase prvni 'orchide' jiste to ocenite. Jinak, ja myslim, je dulezitejsi vedet jaky druh orchideje mate, a v cem ji... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika