Příspěvky uživatele - 230.216

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Haemanthus - množení ze semen, 14.1.2011
A pane Onion, ja bych se chtela pripojit a zeptat se jestli H. multiflorus je to same jako Skadoxus multiflorus? Pry v Africe se pouziva(l) jako jed na stepy a vsechny casti rostliny jsou vysoce jedovate i listy? Je to tak?Zabily mi napriklad... celý příspěvek >
Ako na slimáky?, 14.1.2011
Nasla jsem jich nekolik zkuste 'medena folie' ale nezda se mi to levne.   Ja nevim, jestli nejaka klempirska dilna by mohla silnejsi co se nekdy pouzivaj na opravu strech vyvalcovat?    Kozicka
Ako na slimáky?, 14.1.2011 Obsahuje fotku
Jeste jsem chtela dodat ze nekteri pestovatele davaji tuto folii i na kmen stromu, ale radsi sem vam nasla obrazek, abych to nemusela vysvetlovat. Vsimnete si jak je ta folie nastrihana. Na tohle je folie asi 5mili a klidne nastrihat nuzkama. Kde ji... celý příspěvek >
Ako na slimáky?, 14.1.2011
Pisek nepomuze ale co pomuze je rozdrcene sklo ktere se prodava do filtru koupalist. Je to jako prach ale velmi ostre a oni se po tom nemohou plazit. Ja bych to ale - kde pracuji v pude moc nepouzivala. No podivejte se na to. Kozicka
Ako na slimáky?, 14.1.2011
Okolo stromku ja obtocim medene folie. To je nejucinnejsi na mnoho let - i kdyz mozna investice drazsi-  neb to oni neprelezou. Jinak je take nekdy ucinne dat pivo do melkych krabicek od konzerv. Oni pivo radi a opijou se az... celý příspěvek >
Americká brusinka, 14.1.2011
'Kliva' je velmi oblibena v Kanade a US ; vyrabi se znich juice nebo kompot nebo se susi. Vysoka v Vitamin C a i jinak velice zdrave a lekari je predpisuji na infekci 'curani'. Kazda sazenicka by se do dvou let mela rozrust tak 1-2 metry do... celý příspěvek >
Americká brusinka, 14.1.2011
Ja nevim co myslite pod 'americkou brusinkou'. Nevite nahodou latinske jmeno nebo nebo vic o ni? Kozicka
Rouby kde je brát a nekrást?, 14.1.2011
Whoa, j jestli myslite ze avokado je veliky zkuste mango.. mozna i vetsi nez nejvetsi kastan nebo lipa co jsem kdy videla. Obrovsky to je strom, ale skutecne krasny, kdezto avokado moc zajimavy na okrasu- v mych ocich- neni. Nas rodil z pecky za 7... celý příspěvek >
Kvalita vody: Tvrda vs. mekka, 13.1.2011
Julius, pH nemeri kolik rozpustneho a nerozpustneho vapna mate ve vode a to je mozna to nedorozumneni.  Pokud mate ve vode usazene vapno je to skoro urcite uhlicitan vapenaty ktery ve vode neni rozpustny - a pokud je- tak jenom malo.... celý příspěvek >
Kvalita vody: Tvrda vs. mekka, 13.1.2011
Julius, ja ted vetsinou snizuji pH vody kyselinou citronovou (citric acid = molekula C6H807) ktery kupuji v krystalech (ne prasku) velikosti asi hrube soli. Rozpustim 1 gram v litru vody a pak pripadavam do vody po kapkach s (kapatkem na... celý příspěvek >
Identifikace pokojové rostliny, 13.1.2011
Dobry den Eleno, tech Bromelii je moc a nektere jsou si dost podobne. Prikladam link na 'galerii' rodu. Jsou tam obrazky a tuto web page ja pouzivam na identifikaci, kdyz me to zajima. Kozicka
Identifikace pokojové rostliny, 13.1.2011
Libore  ano, je to na 90%  Bromelia Guzmania sprucei.   Slunce ale radsi ne, neb bromelie co maj tenke listy spis rostou ve stinu. Ale pokud jste pestoval tento druh a vydrzel na slunci..? kdo vi. Ja necham na slunci jenom... celý příspěvek >
Identifikace pokojové rostliny, 13.1.2011
Aleno, nerikam, ze je to nesmysl. Rozhodla jsem se konecne zalozit diskuzi o vode, i kdyz nevim, kam to povede.  "jedna pani povidala' neni urazka' Zivot neni cerno-bily a nektery veci, ktery se practikovaly za nasich babicek uz... celý příspěvek >
Bougainvillea v zimě, 13.1.2011
Ello, gratuluji a mate naprostou pravdu. Ja jsem udala nejnizsi nocni teploty ale to je taky nepresne, neb v sub-tropech kde B. roste nocni teploty neklesnou na vice nez par dni. Pokud na par tydnu, B. trpelive ceka na otepleni.. Nocni teploty-mimo... celý příspěvek >
Identifikace pokojové rostliny, 13.1.2011
Pane Ferdo, budu se vic snazit, ale nekdy nemam cas a hodim univ jmeno. Ano,  'bromeliad' je 'bromelia'. Kozicka
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika