Příspěvky uživatele - 221.138

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co je to za podnož u stromkového angreštu, 30.4.2008
Meruzalka zlatá, odborně Ribes aureum.
Motorový olej - sekačka s pojezdem, 30.4.2008
Dobrý den. Rád bych se chtěl zaptat na Vaši větu. "Většina sekáčů tam navalí plný plyn a seče a seče až do ztrhání motorků." Přiznám se, že ji moc nerozumím. U všech sekaček, se kterými jsem kdy pracoval, byly pouze dvě pozice. Želva a... celý příspěvek >
Třešeň Regina na podnoži Gisela 5, 29.4.2008
No, tak já to ještě doplním. Je to z knížky Ovocnictví od ing. Blažka. Správný název je Gi-Sel-A 5, protože byla vyšlechtěna v Giessenu v Německu. Růst naštěpovaných odrůd je asi o 50% slabší než na ptáčnici. Stromy vyžadují v prvním roce jenoduchou... celý příspěvek >
Třešeň Regina na podnoži Gisela 5, 29.4.2008
Dobrý den. Napíšu Vám pár řádků o meristemovém množení. Je to velmi precisní metoda, kdy se odebere maličká část růstového vrcholu a ten se vloží do speciálního roztoku. Tímto roztokem, který je pochopitelně v nějaké baňce se otáčí, aby se z tkáně... celý příspěvek >
Zkvalitnění půdy, 27.4.2008
Dobrý den. Naprostý souhlas s Vaší otázkou. Sám mohu potvrdit, jak se na zahradách používá vápnění bez jakéhokoli rozmyslu. Bydlím v oblasti, kdy si konvici na čaj odvápňuji co 14 dní, půda na mé zahrádce má pH 7,6, ale spousta lidí vápní vesele dál.... celý příspěvek >
řez clappovy po výsadbě, 24.4.2008
No, to by ta Clappova musela být naštěpována na kdouloni, ale potom by zase potřebovala mezištěpování, protože má horší afinitu s kdouloní. Takže tak. Ale i tak z ní můžete mít radost. To Vám pžřeje Stanislaw:-)
Sázení a pěstování broskvoně, 24.4.2008
Dobrý den pane. Šlo by to poznat podle očkování. Ve školce jsou řady podnoží pochopitelně jedním směrem. A očkuje se taky z jedné strany. Pokud tu školku znáte, tak by nebyl problém zjisti, z jaké světové strany se očkovalo. Druhou možnost vidím v... celý příspěvek >
Jarní kůra k pročištění krve, 22.4.2008
Děkuji za podporu paní Marcelo. A dodatečně vše nej k Vašemu svátku! Dopadlo to opravdu parádně, protože ještě přijel jeden z mých mnoha synů a šli jsme společně. Jestli je ale ten zelený mok z kopřiv chuťově vůbec nějaký to netuším, protože takovou... celý příspěvek >
Je velká chyba sázet po jedné paprice?, 22.4.2008
Vážený pane. Nebyl bych tak kategorický. Jsem bývalý pracovník největšího zahradnického podniku u nás a papriky se tam pěstovaly na hodně velkých plochách. Klidně to byl hektar i více. A skutečně se sázeli po dvou a to i na tehdejší dobu... celý příspěvek >
Jarní kůra k pročištění krve, 21.4.2008
Dobrý den. Teda na ty kopřivy, to by mě fakt nenapadlo, ale na 3 Litovle si dnes zajdu. Tam je toho z přírody taky dost a takový ležáček:-) Už se těším! Stanislaw:-)
narcis - škůdce této cibuloviny?, 21.4.2008
Dobrý den. Tak to těžko. Narcis je jedovatý a myši mu rozhodně neškodí. Příčin, proč nevzešly, může být celá řada. Narcis v zimě může poškodit stojící voda, která vznikne při tání a nemůže se vsáknout, pokud je zamrzlá vrstva půdy pod tou rozmrzlou.... celý příspěvek >
Nejlevnější řetězová pila, 19.4.2008
Vážený pane. Ten majitel zahrady je rozhodnutý si koupit pilu, kterou zcela evidentně bude minimálně používat. Proto nepotřebuje nic profesionálního. Jsem přesvědčený o tom, že nějaké vysmívání nebo urážení není na místě. Ještě nedávno jsem vlastnil... celý příspěvek >
Výmladky švestek po celém sadu, 17.4.2008
Dobrý večer. Pane doktore, sekundární afinita je jev, kdy dojde k odumírání roubu po určitém čase i přes to, že původně srostl bez problémů. Je to opravdu problém celé řady druhů dřevin s podnožemi, nejen u peckovin. Známý je tím třeba okrasný... celý příspěvek >
rozdíl?, 17.4.2008
Dobrý den. V žádném případě se nebudu zastávat hobymarketů. Ale nemyslím si, že by zaměstnanci svůj pracovní čas trávili tím, že budou kontejnerovat prostokořenné výpěstky. i když to možná tak nevypadá, je třeba této práci trošku rozumět. A protože... celý příspěvek >
Kultivátor vs Rotavátor - jaký je rozdíl?, 16.4.2008
Vážený pane. Ve Vašem případě bych skutečně kontaktoval zahradnickou firmu, jak Vám už bylo doporučeno, která vlastní rotační brány. Je to výborný stroj agregovaný s motorovou jednotkou. Dělá to fantastickou práci a navíc by se Vám to vešlo mezi... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika