Příspěvky uživatele - 221.138

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Prosím o radu - jaký benzín a olej do sekačky, 22.5.2008
Tak zkuste třeba nějakou šikovnou oklikou napsat název toho stabilizátoru, zatím jsem totiž nic nenašel, ale možná je to spíš tím, že neumím pořádně hledat. Děkuji Vám. Stanislaw:-)
Rozdíl mezi kdoulí a kdoulovcem, 22.5.2008
Vážený pane. Naprosto zbytečně se do pistele navážíte. Kdoulovec není jen na okrasu. Například je známý jeho kultivar "Cido", který je velmi vhodný pro různá kulinářská upotřebení. Samotný kdoulovec je také běžně znám pod přezdívkou citrón... celý příspěvek >
mravenci na růži, 20.5.2008
Vážená paní Dodeková. Jestli to nebude tím, že přípravek Baycor je fungicid, čili na houbové choroby. Na hmyzáky je potřeba použít vhodný insekticid, který Vám zaručí úspěch. Napadá mě třeba Mospilan, ale je celá řada dalších. Stanislaw:-)
Fuchsia magellanica - zkušenosti, 20.5.2008
Dobrý den. Je to velmi jemný keřík, dorůstající výšky pouze 1m. Přezimování mu dělá jisté problémy, takže vyžaduje zimní kryt z chvojí. Namrznutí letorostů ale nijak nevadí, neboť stejně vyžaduje silný řez, který Vám zabezpečí kvetení na nových... celý příspěvek >
Přípravek na čištění sekačky, 15.5.2008
Dobrý den. Napíšu jen svůj poznatek. Už je to nějaký pátek, kdy jsem kupoval sekačku, která něco podobného má rovnou v sobě zabudováno. Byl jsem z toho nadšený a taky to po sečení hned vyzkoušel. Ale jen jednou. Je jasné, že to pomůže očistit od... celý příspěvek >
Poradí mi někdo?, 11.5.2008
Dobrý den. Na té fotce č. 5 je vidět vzadu volný prostor, jako nějaké pole. Tipnul bych to na to, že se dělal nějaký postřik na poli a trošku jim to větrem uletělo. Ale je to jen tip, i když si myslím, že správný. Příznaky stejné na všech druzích... celý příspěvek >
Skalka mezi dva jehličnany, 11.5.2008
Teda děvčata! Neskutečné, jak to s chlapama válíte. Jestli Vás ale můžu o něco poprosit, dejte to vědět taky ostatním mladým děvčatům, co se o ně zajímají mladí muži, třeba jako moji synové. Ať ty děvčata vědí, že tohle na chlapy skutečně zabírá. Že... celý příspěvek >
pěstování bambusů, 9.5.2008
Vážená či vážený. Já sám nemám nic, ale zkuste se mrknout třeba na Arboristická obchodní a mohlo by být vymalováno. Plachtu z kamionu považuji až za úsměvnou, ale pokud chcete, tak to zkuste. A dejte nám vědět, jak to dopadlo. Tedy po čase.... celý příspěvek >
Jak poznám, že pršelo?, 8.5.2008
Jsou dešťoměry, které by Vám problém pomohly vyřešit, ale cenově jsou na takové výši, že když prostě za 3 koruny mobilem zavoláte někomu, s kým se předem domluvíte a bude ochoten Vás informovat, tak tu sumu za život zřejmě nemůžete provolat. Já mám v... celý příspěvek >
Kde seženu Ledanu či Leskoru, 8.5.2008
Pane doktore. Vyjádřím se jen k tomu poslednímu odstavci. Sám si velmi vážím jakékoli poctivě dělané práci, ale rozumím jen zahradničině. Je i jasné, že šlechtění ovocnařiny je práce jako každá jiná, o tom není pochyb. Jen jejich výsledky jsou vidět... celý příspěvek >
Plot z buxusu, kdy stříhat, 8.5.2008
Dobrý den. Pane Mirku, zpravidla se stříhá živý plot 2x do roka. Na jaře a potom před druhou mízou, což je většinou kolem začátku srpna. Klidně se do toho pusťte i teď, vše Vám v pohodě poroste dál. Buxus je dřevina, na které se od nepaměti... celý příspěvek >
Lištová sekačka Agria 2300R, 8.5.2008
Vážený pane. Měl jsem možnost pracovat se dvěma stroji Agria, i když to nebyly sekačky. Napíšu tedy jenom svůj poznatek. Jsou to profistroje vyrobené v Německu. Jejich provedení bylo hodně jinde, než jsem až dosud byl zvyklý. Výborné ovládání,... celý příspěvek >
Kde seženu Ledanu či Leskoru, 8.5.2008
Pane doktore, jestli to ale nebude tím, že ta Leskora je známá proto, protože si to zaslouží. Nevzpomínám si na odrůdu, která by byla v době jejího vyšlechtění ranější. Objektivnost se vyjadřuje slovem profláknutý? Pokud ano, tak to bych si měl... celý příspěvek >
Popínavka s květy, která neopadává?, 7.5.2008
Vážená paní Petro H. Vašemu zájmu může vyhovět Lonicera henryi, což je zimolez Henryův. Je to u nás jediná ovíjivá stálezelená liána, kterou lze sázet. Nádherně kvete, jako všechny tyto Lonicery. Může někdy nemrznout, ale spolehlivě obráží. Zrovna... celý příspěvek >
šeřík ve váze, 7.5.2008
Vážená paní Simono. V žádném případě to není pověra, ale děláte to naprosto správně. Stejně tak to dělají profesionální zahradníci už dlouhé roky. Důvod je prostý. Jak známo, ve studené vodě je rozpuštěno daleko víc kyslíku, než ve vodě teplé. A... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika