Příspěvky uživatele - 240.105

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vyvýšené záhony, 26.10.2015
Já ho nepoužívám, mám tři kočky, ale i bez nich bych nepoužívala. Píše se o tom snad v každém článku o vyvýšeném záhonu, ale můj dojem je, že se to jenom bezmyšlenkovitě přepisuje. Myši se dostanou kam potřebují i po povrchu, přeběhnout, vyskočí. Je... celý příspěvek >
Česnek a myši (hlodavci), 7.10.2015
Pokud nedám do vázy, tak pastujeme. Ale překvapuje mě, jak tu ostatní píší o malém množství soli. Já mám u konzervace solí poznámku, že minimálně 15% - na kilo zeleniny aspoň 150g soli, lépe 200-250g. A u česneku doporučeno až 350g/kg.
Caryopteris - velikost keře, 30.9.2015
Zdravím. Před pár lety jsem dostala od kolegyně Caryoptereis, roste hezky kompaktně, větvičky drží směrem nahoru, hojně kvete tmavě modrými květy. Taková květy obsypaná koule. Jméno neznám. Chtěla jsem další, manžel mi ze zahradnicví přivezl,... celý příspěvek >
Lobo, 29.9.2015
Ta palmeta je skvělá. I odrůda vypadá lákavě. Které další odrůdy jsou na takovýto způsob pěstování vhodné? 500 m.n.m., Moravský Kras, poloha u jižní zdi domu nebo na podobném místě ze severu kryto živým plotem.
Beztrnná stálezelená ostružina, 29.9.2015
Díky za odpověď, i když nepotěšila. Koupila jsem si ji hlavně pro ty listy, že jimi tvoří clonící stěnu, květy a plody jsou bonus navíc. Ale je to místo průchozí, takže trny tam vadí. Stěhovat hřížením můžu, není to obtížné, ale padá tím původní... celý příspěvek >
Beztrnná stálezelená ostružina, 28.9.2015
Zdravím. Myslím, že to tu někde v nějaké diskuzi už bylo, ale nemůžu to najít - mám beztrnnou stálezenou ostružinu (bez jména, koupila jsem si ji pro okrasné listy) a ona má některé výhony beztrnné a některé teda fest trnité. Nesledovala jsem ji... celý příspěvek >
Kde koupit polokmeny či vysokokmeny, 26.9.2015
V Orlických horách to není, ale zkuste Radima Peška z Bojkovic, do vyhledávače si napiště staré odrůdy org.
Růže, klematis a levandule, 23.9.2015
Ano, plamének na konstrukci. Je to obyčejný kovový oblouk, asi Lídl, ale na plamének to stačí, ten není tak těžký jako jiné popínavky. Lavička je podle názvu pro dvě osoby, ale v reálu je spíš tak pro jednu, malá, tak se pod ten oblouk pěkně vejde.... celý příspěvek >
Vyvýšený záhon na terase co do něj?, 21.9.2015
Levandule je dobrá, přidala bych k ní ještě nějaké nižší okrasné trávy a na léto jako probarvení sem tam zapíchnout trs drobnokvětých žlutých afrikánů. Dalo by se sáhnout i po drobnokvětých půdopokryvných růžích, kvetou celé léto, jsou hezké a... celý příspěvek >
Jaké okrasné rostliny by neměli na zahrádce chybět? Které jsou vaše nejoblíbenější, nejkrásnější?, 21.9.2015
Toto je dobrá rada, to si musím pamatovat. V zahradnictví jsem vždycky jak urvaná ze řetězu, zahradu terpve budujeme, takže všecko je na prozatímních stanovištích. Ale zase mi to tam za rok dva povyroste a pak to přesadím na konečné místo pěkně... celý příspěvek >
Růže, klematis a levandule, 21.9.2015
Zdravím. V zahradě mám malou lavičku a chtěla bych k ní přesadit plamének, aby se pnul po konstrukci, růži Nostalgie a na zastínění spodní části plaménku levanduli. Růže a plamének mají asi podobné nároky na půdu, levandule ale chce chudší a... celý příspěvek >
Rozmnožování ruží, 17.9.2015
Zdravím. Drobnokvěté půdopokryvné růže je lepší řízkovat nebo hřížit? Mám nějako no name bílou a od jara nově růžovou The Fairy, je opravdu pěkná, tak si ji chci namnožit.
Co je to za plazivce?, 17.9.2015
Dá se to dobře plet ručně. A mají to rádi vrabci a jiní semenožraví ptáci. Udělala jsem si z toho v jednom místě zahrady zelenou plochu místo trávníku (udělala se tam víceméně sama), i v tomto krutě suchém létě to rostlo a zelenalo se a bylo příjemné... celý příspěvek >
Ovocné aleje a tradiční odrůdy, 16.9.2015
S alejemi je to obecně špatné. Zemědělci je nechtějí, protože dotace na obdělávanou půdu se dělají podle výměry zakreslené z leteckých snímků. A každý metr koruny stromu udělá v součtu na obvodu pole pěkných pár tisíc. Silničáři je taky nechtějí, je... celý příspěvek >
Borůvky kanadské, 14.9.2015
Zdravím. Borůvkových témat je tu víc, zkusím se zeptat tady. Když chci namíchat borůvkám piliny a rašelinu, je jedno, jakou hrubost? Tedy piliny z pily mají v sobě i kusy kůry, jiné tu neseženu (berou si to hodně lidi pod koně a každá pila má... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika