Příspěvky uživatele - 240.105

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Výroba výsevních proužků, 27.1.2016
Zdravím. Tak se na ně chystám, akorát čas. Uvažuju o kombinaci ředkvičky a karotka. Na netu jsem vyčetla jako lepidlo kašičku z obyčejné mouky a vody (po kapkách naneseno na pásky nastříhané z černobílých novin). Nebo taky pruhy z dvouvrstvých... celý příspěvek >
Velmi rané brambory, 27.1.2016
Naprosto laický dotaz - jak dlouho trvá u velmi raných brambor doba od vysazení po sklizeň?
Dýňoviště 2015 + 2016, 27.1.2016
Zdravím. Letos kromě klasických Hokkaido, Liscia a nějakých no name máslových vyzkouším i SWEET MEAT. Už se těším, snad z ní něco bude. A co vy, co budete letos set?
Jak zazimovat muškáty?, 27.1.2016
Taky jsem četla zajímavý návod na přezimování. Tedy dva. První byl vytáhnout muškáty z květináče (klasické vzpřímené), oklepat z nich pořádně všechnu zeminu, dat je hlavou dolů do papírové krabice a kořeny překrýt novinami - jen lehce, neutěsnit, aby... celý příspěvek >
Petunie ze semínek, 27.1.2016
Taky jsem to už viděla. Vždyky mě to "naštve" - já se piplám s výsevem, pikýrováním a ty potvory potom rostou ve spáře mezi dlaždicemi a kvetou jako divé a líp než ty moje piplané.
Méně časté druhy tykví - pěstování, skladování, využití, 27.1.2016
Sela jsen Acorn od Sema loni, proti jiným dlouho nechtěl vzejít, vlastně jsem květináček se semeny vyhodila na záhon a odpískala to a pak se teprve ukázaly klíčící rostliny. Nevím proč, bylo to ve stejných podmínkách jako všechny ostatní tykve a... celý příspěvek >
Méně časté druhy tykví - pěstování, skladování, využití, 27.1.2016
Hokkaido i Liscia typ nechávám normálně v teple na lince, ale spotřebovávám to do pár dní, týden asi ne. Hokkaido méně, část se semínky má vyšší sklony k chycení plísně, Liscia naprosto bez problému, jenom potom seříznu ten "okoralý"... celý příspěvek >
Chřest, 5.12.2015
Zdravím. Nechci zakládat zbytečně nové téma, tak to dám sem. Jaká je asi produkce chřestu? Lépe řečeno, kolik metrů chřestovny - kolik sazenic chřestu - je potřeba na osobu. Jasně, pro někoho jedna dost, pro jiného sto málo, ale kolik by se tak... celý příspěvek >
Poznáte odrůdu - jabka foto, 17.11.2015 Obsahuje fotku
Řez plodem. Začátkem letošního října už většinou hnědá semena.
Poznáte odrůdu - jabka foto, 17.11.2015 Obsahuje fotku
Další pohled.
Poznáte odrůdu - jabka foto, 17.11.2015 Obsahuje fotku
Zdravím. Můžete někdo tipnout, co by to mohlo být za jablko? Strom asi 30 let starý, roubovaný. Střídavá plodnost, jablka menší až střední, ale možná to je spíše tím, že není nijak udržovaný ani hnojený. Plně zbarvené jablko jsem nikdy neviděla,... celý příspěvek >
Najlepšie odrody, celkovo, všeho chuť, 27.10.2015
Třešně jakékoli, větší jsou lepší, takže chrupky. Višně nic moc, ani sladké a chutné, ořechy a lískové sbírají, ale jíst je moc nechtějí, ani v buchtách. Drobnoplodé kiwi no name jim docela jelo, stejně tak kupované velké, moje vysazené zatím... celý příspěvek >
Najlepšie odrody, celkovo, všeho chuť, 27.10.2015
Moje děti (4 a 2) mají rády to, co si můžou samy trhat. Takže u nás vedou na jaře zimolezy (i když dospělým to někdy křiví pusu, děti je sbírají s nadšením). Odrůdově klasika Amur + Altaj a další 4 mix z Bojkovic. Pak jahody (Karmen) rozmístěné na... celý příspěvek >
Muchovnik olšolisty lamaracki, 26.10.2015
V nějaké kanadské srovnávací studii udžovali pokusné keře tak, že odstraňovali všechny větve tlustčí 2,5 cm.
Štítenka (puklice) na jostě, 26.10.2015
Zdravím. Při přesazování josty jsem si všimla, že je napadena štítenkami. Jak je zlikvidovat? Je vhodné použít nějaký postřik nebo je pomačkat mechanicky nebo si jich nevšímat? Díky za radu.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika